KUTUPLAŞMA OLMASA AKP İKTİDARDAN HİÇ DÜŞMEZ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in toplumdaki kutuplaşmayı gerçekleştirip suçunu AKP iktidarına atan Beyaz Türkler'i ve kutuplaşmayı anlattığı yazısı…

10 Şubat 2019 Pazar 17:50 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in toplumdaki kutuplaşmayı gerçekleştirip suçunu AKP iktidarına atan Beyaz Türkler'i ve kutuplaşmayı anlattığı yazısı…

Türkiye'yi kutuplaşmadan şikâyet edenler kutuplaştırıyor. Çünkü Sabetayist Yahudi azınlık toplumu kutuplaştırmadan etkin olamaz. Toplum kutuplaştırılmasa AKP daha çok oy alır. Kendilerine Beyaz Türk diyen azınlıkçı Sabetayist Yahudiler kutuplaştırıyor.

Kutuplaşma Hak-Batıl mücadelesi için iyidir. Eski Türkiye'de SAĞ-SOL kutuplaşması iki ucu pis değnekti; şimdi bir ucu temiz! Kutuplaşma sanıldığı gibi birlik beraberliği bozmaz, aksine dinamizm getirir. Yeter ki iki tarafın ipi de puştun elinde olmasın.

Kutuplaşma olmayınca toplum kokuşur, çürür. Kutuplaşmanın bir tarafında Hak varsa mutlaka Hak kazanır. Siyonistler dünyayı, ülkeleri, toplumları kutuplaştırarak kolay yönetiyorlardı. İki tarafın da ipi onları elindeydi. Artık değil.

Toplumu kutuplaştırıp birbiriyle uğraştırarak yönetmek elit azınlığın yöntemi. Hak-batıl mücadelesinde ise daima Hak kazanır. Toplumu kutuplaştırıp suçu AKP iktidarına yıkmak başarılı bir illüzyon. Oysa kutuplaşma olmasa AKP iktidardan hiç düşmez.

Eski Türkiye'de Yahudi toplumu sağ-sol diye kutuplaştırıp yönetiyordu. Şimdi ise kutuplaştırıp bir tarafta gizleniyor.

BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN GÖRSELE TIKLAYIN...(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8080     EURO 6.6160     IMKB 95182     ALTIN 264,293    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:01
Güneş 04:52
Öğle 12:30
İkindi 16:25
Akşam 19:59
Yatsı 21:41