Anasayfa » Manşet
KATAR’DA DA TIKANDI…
Hegemonik küresel güç Türkiye’ye karşı kullandığı İran ve Şii kozunu da kaybedince, artık iyice köşeye sıkıştı. Bu kez de Suudi Arabistan ile Katar’ı karşı karşıya getirerek Türkiye’yi iki arada bir dere bırakıp boyun eğdirmeye kalkıştı; lakin yine başaramadı, kazdığı kuyuya kendisi düştü.
KATAR NEDEN GÖZLERE BATAR?
Mesele Katar olsa da hedefe Türkiye’nin konulduğu çok açıktır. Katar Türkiye’nin şah damarı gibidir, kesmek isteniyor!
BAHÇELİ GARDINI ALDI!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Batı Dünyası karşısındaki süngüsünü indirmişe benziyor.Buna karşın Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın indirdiği süngüyü takıp Batı Dünyası karşısında esip gürlemeye başladı.
DÜNYANIN HEDEFİNDE
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin getirdiği büyük imkânları kullanma, Türkiye’ye yön verme arzuları her geçen gün kabardıkça kabarmaktadır. 2019 yılında Türkiye’nin nasıl bir yönetime sahip olacağı içeride-dışarıda tüm dünyayı olağanüstü ilgilendirmektedir.
ERGENEKON KUMPAS; FETÖ TİYATRO! BRAVO…
Ergenekon nakavt olmuşken Yahudi’nin oluşturduğu algı sayesinde ayağa kalkıp o raundu lehine kayda geçirdi.15 Temmuz kanlı darbe girişimi de başarısız kalınca, Yahudi derhal algı oluşturma harekâtına startı verdi. Yahudi’nin algı operasyonlarıyla kamuoyu oluşturma becerisine şapka çıkarmak gerekiyor doğrusu.
TÜRKİYE-İSRAİL DENGESİ
Pentagon Suriye’de PKK/PYD güçlerine İsrail hesabına destek vermek için Başkan Trump ile mücadele ederken TSK’nın konumu olağanüstü önem taşımaktadır. Suriye’de TSK’dan izin ve destek alınmadan Pentagon’un yapabileceği hiçbir şey yoktur.
% 40’LA SEÇİLEMEZ
Başbakanlık Deniz Baykal sayesinde Abdullah Gül'den alınarak Tayyip Erdoğan'a tevdi edilmişti. Şimdi ise Deniz Baykal sayesinde, Tayyip Erdoğan'dan Cumhurbaşkanlığı alınıp Abdullah Gül'e tevdi edilirse şaşmamak gerekir.
TRUMP DİRENİYOR
ABD Savunma Bakanlığı Pentagon önceleri örtülü olarak desteklemekte olduğu terör örgütü PKK’yı artık alenen ve resmen destekliyor.
DEMOKRASİMİZ GÜÇLENİYOR
Selanikliler Türkiye siyasetinden tasfiye edildikçe demokrasimiz gelişti, milletimiz düşünce, inanç özgürlüğünü yaşamaya, temel insan haklarından alabildiğine yararlanmaya başladı.
YIKILMADI HALA AYAKTA
Türkiye, referandumda kıl payı ile de olsa çıkan evet sonucuyla Batının güdümünden çıkıp bağımsız, özgür bir ülke olma konumunu kazanmıştır. Hayır oyu beklenenden fazla çıktığı için Batı ve yerli işbirlikçileri birçok argüman ileri sürüp yeni hamlelere girişseler de nafile...
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:54
Öğle 12:33
İkindi 16:26
Akşam 20:00
Yatsı 21:42
DÖVİZ KURLARI
USD 3.5120     EURO 3.9960     IMKB 100618     ALTIN 141,095