Anasayfa » Manşet
DEMOKRASİYİ İĞFALDİR!
Tümüyle 2019’da yürürlüğe girecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin şimdiden Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından tek adam sistemine çevrilmek istenmesi demokrasiye yapılan uygunsuz bir tecavüz niteliğindedir.
AKP’Yİ ENGEL GÖRÜYOR!
Bütün bir partiyi, tüm unsurlarıyla genel anlamda böyle aşağılamanın, itibarsızlaştırmanın, gözden düşürmenin, demoralize etmenin nedeni ne olabilir?
BARZANİ’YE KARŞI MÜTTEFİK!
Şayet referandum Türkiye aleyhine sonuçlar verecek olsaydı bütün dünya hemen tanır ve bağımsız Kürt devletinin ilanını hararetle desteklerdi. Olumsuz tavır konulmasının, tepki verilmesinin tek nedeni referandumun Türkiye lehine sonuçlar vereceğinin bilinmekte olmasıdır.
IRAK’TA YAPMAK İSTİYOR!
Irak’ı işgal ettirip parçalayan küresel güç, Bölgesel Kürt Yönetimini oluşturarak Türkiye’den toprak kopartılmasını hesaplıyordu. Türkiye Barzani ile aksine dostane ilişkiler kurarak Kuzey Irak’ın idari bağımsızlığını güçlendirdi. Ancak siyasi, ekonomik yönden Türkiye Kuzey Irak’ı kendine bağladı.
MANŞETLERE EMANET!
Erdoğan’ın küresel sermaye medyasına meydan okuyup “biz manşetler sayesinde değil manşetlerle çarpışarak geldik” şeklindeki salvolarından artık eser yok; aksine manşetler sayesinde 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlandığına şahit olunmaktadır.
ABD YARGISI ERDOĞAN’I HEDEF ALIYOR; TÜRKİYE’Yİ DEĞİL!
ABD’de açılarak devam eden Reza Zarrab Davasında, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın seyahati sırasında tutuklanıp yargılanmasının ardından şimdi ise eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan için tutuklama kararı çıkartılması Türkiye’yi hedefine alan girişimler gibi algılansa da kazın ayağı göründüğü gibi değil, gerçek başkadır.
MYANMAR ONUN VAHŞETİ
Myanmar’daki Budist yönetimi Arakan Müslümanlarına saldırtanlar da Siyonistlerdir. Müslümanlara hiçbir insan hakkını tanımak istemeyen Siyonistlerin tek düşmanı İslam’dır. Bunu Şeytan’a asker oldukları için yapmaktadırlar. Değilse Budist Myanmar halkının/yönetiminin Müslümanlarla ne alıp veremediği olabilir? Sevmeseler de katliam yapmaları için bir nedenleri olmaz.
TÜRKİYE KARŞITLIĞI
Türkiye’yi ne içeriden işbirlikçilerini kullanarak çökertebildiler, ne de işgal ve istilaya gözleri kesiyor. Tek yapabildikleri Türkiye’yi hedef yapıp karalamak, itibarsızlaştırmaktan ibarettir.
REİS ZOR DURUMDA!
İl başkanları dahil bütün il/ilçe teşkilatları, MKYK ve kabinenin sürekli yenilenmesine, her seçimde milletvekillerinin birçoğunun değiştirilmesine rağmen Reis'in metal yorgunluk bahanesiyle istifayı gündeme getirmesinin tek nedeni teşkilatları yanında görememesi!..
REİS’TEN SES-SEDA YOK!
Pentagon İsrail’in güvenliği ve bekası için Türkiye’yi güneyden kuşatırken Cumhurbaşkanı Erdoğan İsrail’in Türkiye mümessili ve TÜSİAD’ın etkin ismi Tuncay Özilhan’ın Coca Cola fabrikası açılışına katıldı.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:10
Güneş 06:32
Öğle 12:15
İkindi 15:14
Akşam 17:44
Yatsı 19:01
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7036     EURO 4.3490     IMKB 107765     ALTIN 151,906