Anasayfa » Manşet
TERÖR BİTİRİLEMEZ
İsrail en büyük gayretini Türkiye’ye yoğunlaştırarak siyasi ve ekonomik bir güç olmasını önlemeye çalışmaktadır.
EGEMEN GÜÇ OLAMAZ
Siyonistler yitirmekte oldukları dünya hâkimiyetinin devamını istiyorlarsa İsrail’i feda edip eskiden olduğu gibi gizlenmek zorundalar.
SURİYE’DE DIŞLANDI
Türkiye’nin büyük uğraşları sonucu Rusya ve İran’la Moskova’da gerçekleşen üçlü toplantı ABD ve Avrupa Birliği temsilcileri olmadan yapıldı.
BAŞAKTÖR TÜRKİYE
Müttefiklerinin ihanetlerine karşı Türkiye Rusya ile işbirliği ve dayanışma halinde Suriye sınırından içeri girerek başlattığı Fırat Kalkanı harekâtıyla sahada da en etkili faktör haline gelmiş bulunuyor.
BAŞKANLIK TAMAM
Yeni Türkiye’yi şekillendiren değişim/dönüşüm süreci 1923 devrimleri gibi tepeden inmeci, dayatmacı bir yaklaşımla millete rağmen şekilsel olarak değil; toplumla birlikte gelişmelere paralel olarak tecrübeler ışığında özümsenerek, içselleştirilerek aşamalarla ilerliyor.
MİLLÎ UYANIŞ ŞAHLANDI
Küresel güç 15 Temmuz Darbe girişimiyle yapamadığını döviz operasyonları ve ekonomik yaptırımlarla yapmaya kalkışınca Türkiye’nin millî uyanışı adeta şaha kalktı.
YENİ TÜRKİYE BİR YANA!
Küresel güç ve aklın düşman rengine boyadığı yegâne hedef ülkesi Yeni Türkiye’dir. ABD, NATO, AB, İran, Irak, Suriye, en çok da İsrail; Yeni Türkiye’nin önünü kesmek, uçurumdan şarampole yuvarlamak için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar
ABD EFSANESİ BİTİYOR!
SSCB’nin dağılmasıyla dünyanın tek süper gücü namıyla anılan; fırsatlar, imkânlar, ülkesi, özgürlüklerin, demokrasinin en ideal örneği diye bilinen; insanlığın hayallerini süslemesine obje oluşturan ABD efsanesinin artık insanlık için büyük bir ibret olacak şekilde çirkin yüzü görünmeye başladı…
VESAYET ÇÖKTÜ
Trump’ın ifade ettiği bölge politikalarına ilişkin sözlerinin Türkiye’nin izlemekte olduğu politikalarla uyuşup örtüştüğü görülmektedir.
AKIL SIR ERDİRİLEMİYOR
Ergenekon ve Fetö gibi derin yapılanmalara, darbe teşebbüslerine, PKK gibi terör örgütlerine rağmen Türkiye terörle mücadelede, sınır ötesi operasyonlarda, ekonomik gelişmede, devasa projeleri başarıyla yürütmede hız kesmiyor.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:05
Güneş 07:32
Öğle 12:40
İkindi 15:12
Akşam 17:35
Yatsı 18:56
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7764     EURO 4.0385     IMKB 82363     ALTIN 146,989         Aktif Anket Yok...