Anasayfa » Manşet
TÜRKİYE’NİN ÖZALLI YILLARINDA
Başkan Trump antisiyonist, hatta antisemitist bir ulusalcı akımın desteğinde Beyaz Saraylı oldu. ABD’deki kurulu düzenin canhıraş saldırılarına rağmen başkan seçildi. Mücadelesini var gücü ile sürdürüyor. Siyonist medyayı her gün topa tutup dünya âleme rezil ediyor.Bir kıyas yapmak gerekirse ABD’de Trump’la başlayan sürecin Türkiye’nin 1980’lerdeki Özallı yılları düzeyinde olduğu söylenebilir.
AYAĞINA GELİYORLAR
Geleceğe projeksiyon tutanlar yükselen parlayan yıldız olarak Türkiye’nin oluşacak yeni dünya düzeninde lider bir konum elde edeceğine kesin gözüyle bakıyorlar. Yüksek sesle dillendirmek istemedikleri için kısık sesle kapalı devre yaptıkları iletişimler zaman zaman basına da sızıyor.
KAPTAN TÜRKİYE
Kimsenin artık yadsıyamadığı, kurulu dünya düzeninin yıkılmakta olduğu ve yeni bir dünya kurulmakta olduğu gerçekliği Türkiye sayesinde, liderliğinde yaşanmaktadır.
MİLLETÇE EVET
Türkiye’nin yönetimini iki başlılıktan kurtaracak anayasa değişikliği Meclis’ten geçirilip artık referandumla milletimize sunulma aşamasına getirilmiş bulunmaktadır. Türkiye’nin bekası, demokrasisinin vesayetlerden kurtarılması, millî iradenin sağlıklı şekilde tecellisi başkanlık sistemi ile garanti altına alınabilecektir.
ABD BAHARI MI?
Açıkça görülen o ki; Ulusalcıları temsil eden Başkan Trump, Siyonistleri temsil eden NEO-CON’lar karşısında devlet içinde, temelde birbirine zıt iki kamp oluşturarak ölümüne siyasi bir mücadele yürütüyor. Başka bir ifade ile devlet ve toplum içinde örgütlenen Ulusalcıların kurulu düzenin sahibi Siyonistlerle iktidar mücadelesi yüzeysel değil, kökleri derinlerdedir.
TÜRKİYE DÜNYA LİDERİ
SSCB dağıtılarak Rusya Federasyonu oluşturulurken ileri sürülen argümanlar ile Trump’ın seçim kampanyasında dillendirdikleri büyük bir benzerlik taşıyor.
TERÖR BİTİRİLEMEZ
İsrail en büyük gayretini Türkiye’ye yoğunlaştırarak siyasi ve ekonomik bir güç olmasını önlemeye çalışmaktadır.
EGEMEN GÜÇ OLAMAZ
Siyonistler yitirmekte oldukları dünya hâkimiyetinin devamını istiyorlarsa İsrail’i feda edip eskiden olduğu gibi gizlenmek zorundalar.
SURİYE’DE DIŞLANDI
Türkiye’nin büyük uğraşları sonucu Rusya ve İran’la Moskova’da gerçekleşen üçlü toplantı ABD ve Avrupa Birliği temsilcileri olmadan yapıldı.
BAŞAKTÖR TÜRKİYE
Müttefiklerinin ihanetlerine karşı Türkiye Rusya ile işbirliği ve dayanışma halinde Suriye sınırından içeri girerek başlattığı Fırat Kalkanı harekâtıyla sahada da en etkili faktör haline gelmiş bulunuyor.
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.5936     EURO 3.8018     IMKB 88258     ALTIN 145,729         Aktif Anket Yok...