Anasayfa » Manşet
TÜRKİYE YOL AYRIMINDA!
Geçtiğimiz hafta 2 farklı kişiden yapılan 2 zıt çıkış Türkiye’nin geldiği noktayı, yol ayırımını gözler önüne serdi. Türkiye’nin artık bir yol ayırımına geldiği, ya Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya; ya da Sevr Planı ile İstanbul Dukalığının Avrupa Birliği’ne katılması için mücadele verileceğini iki karşıt tarafın sözcüleri yandaşlara ifade etmiş bulunmaktadır.
KUDÜS İÇİN NE YAPAR?
Zaten başta Kudüs bütün İslam Âlemi Siyonistlerin Osmanlı Devletini yıkıp hilafeti ortadan kaldırması ve Türkiye’de işbirlikçi Kemalist rejimi kurmasıyla Haçlıların istilası, işgali altına girdi. Her şey Siyonistlerin 1897 Basel Kongresinde kararlaştırılıp planlandı. Evvela Sultan Abdülhamit tahttan indirilecek, ardından Osmanlı Devleti çökertilip Filistin zapt edilecek ve ilk 50 yılda...
TÜRKİYE ARAFTA
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son zamanlardaki iç ve dış politika söyleminde bariz değişime yol açan nedenler stratejistlerin önemli bir tartışma konusu haline gelmiş bulunuyor. Hangi saikla bu söylem değişimine gidildiği merakları kabartıp dikkatleri 2019 seçimine yöneltmiş durumdadır.
MİLLÎ ŞUURLANMA MI?
Zaten 15 Temmuz Darbe Girişiminden, FET֒nün asıl ağababası İsrail hep azade tutuldu; hiç toz kondurulmadı. Hep ABD’ye, NATO’ya, Avrupa Birliği’ne laf saydırılıyordu. Şimdi bu suçlamalar ve laf saydırmalar da terk edilmiş durumda.
YILDIZ ÜLKESİ TÜRKİYE
Almanya’daki G-20 Zirvesinden Suriye’ye ilişkin ortaya çıkan en çarpıcı sonuç Türkiye’siz olmaz kanaatinin Trump ve Putin tarafından paylaşıldığının açıklanmış olmasıdır.
DÜNYA DÜZENİ ÇIKACAK
ABD'de yaşanan iktidar mücadelesini iki taraf da varlık-yokluk, ölüm-kalım mücadelesine dönüştürmüş durumdadır.
KATAR’DA DA TIKANDI…
Hegemonik küresel güç Türkiye’ye karşı kullandığı İran ve Şii kozunu da kaybedince, artık iyice köşeye sıkıştı. Bu kez de Suudi Arabistan ile Katar’ı karşı karşıya getirerek Türkiye’yi iki arada bir dere bırakıp boyun eğdirmeye kalkıştı; lakin yine başaramadı, kazdığı kuyuya kendisi düştü.
KATAR NEDEN GÖZLERE BATAR?
Mesele Katar olsa da hedefe Türkiye’nin konulduğu çok açıktır. Katar Türkiye’nin şah damarı gibidir, kesmek isteniyor!
BAHÇELİ GARDINI ALDI!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Batı Dünyası karşısındaki süngüsünü indirmişe benziyor.Buna karşın Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın indirdiği süngüyü takıp Batı Dünyası karşısında esip gürlemeye başladı.
DÜNYANIN HEDEFİNDE
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin getirdiği büyük imkânları kullanma, Türkiye’ye yön verme arzuları her geçen gün kabardıkça kabarmaktadır. 2019 yılında Türkiye’nin nasıl bir yönetime sahip olacağı içeride-dışarıda tüm dünyayı olağanüstü ilgilendirmektedir.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:09
Güneş 06:31
Öğle 12:15
İkindi 15:15
Akşam 17:45
Yatsı 19:02
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6704     EURO 4.3242     IMKB 108489     ALTIN 152,555