Anasayfa » Manşet
ERGENEKON KUMPAS; FETÖ TİYATRO! BRAVO…
Ergenekon nakavt olmuşken Yahudi’nin oluşturduğu algı sayesinde ayağa kalkıp o raundu lehine kayda geçirdi.15 Temmuz kanlı darbe girişimi de başarısız kalınca, Yahudi derhal algı oluşturma harekâtına startı verdi. Yahudi’nin algı operasyonlarıyla kamuoyu oluşturma becerisine şapka çıkarmak gerekiyor doğrusu.
TÜRKİYE-İSRAİL DENGESİ
Pentagon Suriye’de PKK/PYD güçlerine İsrail hesabına destek vermek için Başkan Trump ile mücadele ederken TSK’nın konumu olağanüstü önem taşımaktadır. Suriye’de TSK’dan izin ve destek alınmadan Pentagon’un yapabileceği hiçbir şey yoktur.
% 40’LA SEÇİLEMEZ
Başbakanlık Deniz Baykal sayesinde Abdullah Gül'den alınarak Tayyip Erdoğan'a tevdi edilmişti. Şimdi ise Deniz Baykal sayesinde, Tayyip Erdoğan'dan Cumhurbaşkanlığı alınıp Abdullah Gül'e tevdi edilirse şaşmamak gerekir.
TRUMP DİRENİYOR
ABD Savunma Bakanlığı Pentagon önceleri örtülü olarak desteklemekte olduğu terör örgütü PKK’yı artık alenen ve resmen destekliyor.
DEMOKRASİMİZ GÜÇLENİYOR
Selanikliler Türkiye siyasetinden tasfiye edildikçe demokrasimiz gelişti, milletimiz düşünce, inanç özgürlüğünü yaşamaya, temel insan haklarından alabildiğine yararlanmaya başladı.
YIKILMADI HALA AYAKTA
Türkiye, referandumda kıl payı ile de olsa çıkan evet sonucuyla Batının güdümünden çıkıp bağımsız, özgür bir ülke olma konumunu kazanmıştır. Hayır oyu beklenenden fazla çıktığı için Batı ve yerli işbirlikçileri birçok argüman ileri sürüp yeni hamlelere girişseler de nafile...
AYAĞINA DOLANDI
Kontrolündeki unsurlara kimyasal bombalar attırarak İdlib katliamına yol açan İsrail, Trump’a Suriye’nin bir üssünü bombalatarak Esat’la Putin’i tehditle uyarmaya çalıştı. Lakin sergilediği bu vahşi oyunu İsrail’in ayağına dolanmaya başladı.
NATO’YU DAĞITIYOR
Trump yönetiminin NATO üyesi ülkelerin mali katkı paylarını ödemeleri aksi halde savunmalarının üstlenilmeyeceği dayatması ve Rusya ile uzlaşmada ısrarcı olması NATO'yu dağıtmaya yönelik girişimlerdir...
DÜNYAYI KALDIRIYOR
Ya Büyük Ortadoğu Projesi ambalajıyla Arzımevud üstünde Büyük İsrail planını destekler; ya da PKK ve FETÖ ile içeriden Avrupa Birliği ve ABD ile dışarıdan saldırılarla Türkiye’nin kırk katır mı kırk satır mı tercihine zorlanırsın dayatmasıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan her yandan kuşatılmaya çalışılıyor.
İSRAİL KAYNAKLI
Avrupa Birliği ülkelerinin giderek artan İslam düşmanlığı ve Türkiye korkusunun arka planı İsrail’in Suriye’de hayati önemdeki sıkışmışlığının etkisiyle oluşturulmaktadır.
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6704     EURO 4.3242     IMKB 108489     ALTIN 151,160