Anasayfa » Manşet
BAŞKANLIĞA KARŞI
Yıllardır bölücü terör örgütü PKK’yı, diğer sol terör örgütlerini barındırıp himaye eden Avrupa, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'yı "istenmeyen kişi" ilan ederek sınır dışı etti.
MUHALEFET TIK NEFES
İktidar ardarda mitingler, çeşitli toplantılar yapıyor, konferanslar, paneller tertipliyor; görseli, müziği, kitapçıkları, broşürleri ile 18 maddelik anayasa değişikliği paketinin neler içerdiğini, ne getirip ne götürdüğünü her yerde her kese anlatıyor, kitlelere ulaştırmaya çalışıyor…
HAYIR İNADI GÖZ ARDI
Hayır inadında diretenler; rejim yıkılıyor, demokrasi bitiyor, Meclis işlevini yitiriyor, yargının bağımsızlığı son buluyor, dikta yönetimine geçiliyor şeklindeki mesnetsiz yaygaraları itibar görmeyince “iktidar söylemiyle toplumu kutuplaştırıyor, ülke barışını bozuyor” ithamlarında bulunarak kendi yaptıklarını karşı tarafa yıkmaya çalışıyorlar.
TÜRKİYE’NİN ÖZALLI YILLARINDA
Başkan Trump antisiyonist, hatta antisemitist bir ulusalcı akımın desteğinde Beyaz Saraylı oldu. ABD’deki kurulu düzenin canhıraş saldırılarına rağmen başkan seçildi. Mücadelesini var gücü ile sürdürüyor. Siyonist medyayı her gün topa tutup dünya âleme rezil ediyor.Bir kıyas yapmak gerekirse ABD’de Trump’la başlayan sürecin Türkiye’nin 1980’lerdeki Özallı yılları düzeyinde olduğu söylenebilir.
AYAĞINA GELİYORLAR
Geleceğe projeksiyon tutanlar yükselen parlayan yıldız olarak Türkiye’nin oluşacak yeni dünya düzeninde lider bir konum elde edeceğine kesin gözüyle bakıyorlar. Yüksek sesle dillendirmek istemedikleri için kısık sesle kapalı devre yaptıkları iletişimler zaman zaman basına da sızıyor.
KAPTAN TÜRKİYE
Kimsenin artık yadsıyamadığı, kurulu dünya düzeninin yıkılmakta olduğu ve yeni bir dünya kurulmakta olduğu gerçekliği Türkiye sayesinde, liderliğinde yaşanmaktadır.
MİLLETÇE EVET
Türkiye’nin yönetimini iki başlılıktan kurtaracak anayasa değişikliği Meclis’ten geçirilip artık referandumla milletimize sunulma aşamasına getirilmiş bulunmaktadır. Türkiye’nin bekası, demokrasisinin vesayetlerden kurtarılması, millî iradenin sağlıklı şekilde tecellisi başkanlık sistemi ile garanti altına alınabilecektir.
ABD BAHARI MI?
Açıkça görülen o ki; Ulusalcıları temsil eden Başkan Trump, Siyonistleri temsil eden NEO-CON’lar karşısında devlet içinde, temelde birbirine zıt iki kamp oluşturarak ölümüne siyasi bir mücadele yürütüyor. Başka bir ifade ile devlet ve toplum içinde örgütlenen Ulusalcıların kurulu düzenin sahibi Siyonistlerle iktidar mücadelesi yüzeysel değil, kökleri derinlerdedir.
TÜRKİYE DÜNYA LİDERİ
SSCB dağıtılarak Rusya Federasyonu oluşturulurken ileri sürülen argümanlar ile Trump’ın seçim kampanyasında dillendirdikleri büyük bir benzerlik taşıyor.
TERÖR BİTİRİLEMEZ
İsrail en büyük gayretini Türkiye’ye yoğunlaştırarak siyasi ve ekonomik bir güç olmasını önlemeye çalışmaktadır.
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6704     EURO 4.3242     IMKB 108489     ALTIN 151,160