Anasayfa » Manşet
DEVE FARE DELİĞİNE GİRMEZ
Erbakan, Numan Kurtulmuşun, dünya siyonizmi ile işbirliği içerisinde hareket edip ülkenin tüm stratejik kuruluşlarına ve istikbal vaat eden siyasi partilerine sızarak yönetimlerini ele geçiren Sabetayist Toplum unsurları karşısında Millî Görüşçüleri bilinçlendirip şerbetlendirmek, bağışıklık kazandırmak için Saadet Partisi Genel başkanı olmasına göz yumdu.
Manşet: SADR’IN ZİYARETİ İLGİNÇ
Erbakanın İran gezisi ilk meyvesini erken verdiIraklı Şii lider Mukteda El Sadr, aralarında Iraklı milletvekillerinin de bulunduğu Iraklı Şiilerle İstanbul'da bir araya geldi.
ALINAN KARARLARI SAADET PARTİSİ YÜRÜTECEK!
Erbakan, yaptığı 10 günlük İran ziyaretini tamamlayıp Ankaraya döndükten sonra bir basın toplantısı tertipleyerek değerlendirdi. Toplantıda yine Genel Başkan Prof. Dr. Numan ortalıkta yoktu.
AMA HEP REJİMİ VURUYOR
Bugüne kadar yalnızca AKP karşıtlarını hedef aldığı ileri sürülen dalgalar bu kez Türkan Saylan gibi rejimin asli profilini temsil noktasında önemli bir obje olan ve fakat iktidara çok fazla musallat olmayan bazı unsurlara da yönelince homurdanmalar, mırıldanmalar başladı.
SON GÜLEN İYİ GÜLER
Erbakanın muhteşem dönüşü içeride ve dışarıda nefesleri kesti.
Manşet: NATO ZAFERİ
G-20 ve NATO zirvelerinin yıldızı olan ülke Türkiye tüm dünyada dikkatleri üzerine çekti.
Manşet: HEPSİ UYARI ALDI
29 Mart Yerel Seçimi Saadet Partisi açısından bir musibet bin nasihatten yeğdir hakikatine medar olurken; başta iktidar partisi AKP ve diğerlerine de uyarı niteliğindedir.
MANŞET: İKİ DERİN DEVLET
Çıplak gözle görülen realite o ki; Türkiyede birbiri ile mücadele halinde olan iki tane derin devlet var...
ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM
Önümüzdeki 29 Mart 2009 günü yapılacak seçim bir yerel seçim olmaktan çoktan çıkartılmış ve ülkenin siyasi geleceğini belirleme misyonu yüklenmiş bulunuyor.
DÜNYA DEĞİŞTİ
İçimizdeki İsrailliler, Başbakan Erdoğan Davosta İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perezi azarladığı için hala Türkiyeyi cezalandıracak diye ABD ile tehdit ededursun; çiçeği burnundaki Beyaz Saray patronu ilk gezisizini Türkiyeye yapıyor!
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6704     EURO 4.3242     IMKB 108489     ALTIN 151,160