Anasayfa » Manşet
Kurtulmuş’un Yaptığı Sütü Bozukluk
30 Mayıs Cumartesi günü İstanbul İnönü Stadı'nda yapılan Fetih Şöleni'ne katılan Numan Kurtulmuş şölende yaptığı uygunsuz tavır ve konuşmalarıyla sütü bozukluğunu bir kez daha göstermiş oldu.
İSTANBUL TARİHİ BİR GÜN YAŞAYACAK
Millî Görüşün her yıl değişik illerde yaptığı geleneksel İstanbulun fethi şölenlerinin bu yılkisinin İstanbulda İnönü Stadında yapılacağı bildirildi.
SÖYLEMİ TUTARSIZ
Çeşitli televizyon ve gazetelere konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş hiç yoktan, durup dururken Fethullah Gülen ve cemaatine yönelik bir polemik başlattı, ısrarla sürdürüyor.
DEVE FARE DELİĞİNE GİRMEZ
Erbakan, Numan Kurtulmuşun, dünya siyonizmi ile işbirliği içerisinde hareket edip ülkenin tüm stratejik kuruluşlarına ve istikbal vaat eden siyasi partilerine sızarak yönetimlerini ele geçiren Sabetayist Toplum unsurları karşısında Millî Görüşçüleri bilinçlendirip şerbetlendirmek, bağışıklık kazandırmak için Saadet Partisi Genel başkanı olmasına göz yumdu.
Manşet: SADR’IN ZİYARETİ İLGİNÇ
Erbakanın İran gezisi ilk meyvesini erken verdiIraklı Şii lider Mukteda El Sadr, aralarında Iraklı milletvekillerinin de bulunduğu Iraklı Şiilerle İstanbul'da bir araya geldi.
ALINAN KARARLARI SAADET PARTİSİ YÜRÜTECEK!
Erbakan, yaptığı 10 günlük İran ziyaretini tamamlayıp Ankaraya döndükten sonra bir basın toplantısı tertipleyerek değerlendirdi. Toplantıda yine Genel Başkan Prof. Dr. Numan ortalıkta yoktu.
AMA HEP REJİMİ VURUYOR
Bugüne kadar yalnızca AKP karşıtlarını hedef aldığı ileri sürülen dalgalar bu kez Türkan Saylan gibi rejimin asli profilini temsil noktasında önemli bir obje olan ve fakat iktidara çok fazla musallat olmayan bazı unsurlara da yönelince homurdanmalar, mırıldanmalar başladı.
SON GÜLEN İYİ GÜLER
Erbakanın muhteşem dönüşü içeride ve dışarıda nefesleri kesti.
Manşet: NATO ZAFERİ
G-20 ve NATO zirvelerinin yıldızı olan ülke Türkiye tüm dünyada dikkatleri üzerine çekti.
Manşet: HEPSİ UYARI ALDI
29 Mart Yerel Seçimi Saadet Partisi açısından bir musibet bin nasihatten yeğdir hakikatine medar olurken; başta iktidar partisi AKP ve diğerlerine de uyarı niteliğindedir.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:05
Öğle 12:35
İkindi 16:28
Akşam 19:54
Yatsı 21:31
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7897     EURO 5.5819     IMKB 91630     ALTIN 189,750