Anasayfa » Manşet
MANŞET: İKİ DERİN DEVLET
Çıplak gözle görülen realite o ki; Türkiyede birbiri ile mücadele halinde olan iki tane derin devlet var...
ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM
Önümüzdeki 29 Mart 2009 günü yapılacak seçim bir yerel seçim olmaktan çoktan çıkartılmış ve ülkenin siyasi geleceğini belirleme misyonu yüklenmiş bulunuyor.
DÜNYA DEĞİŞTİ
İçimizdeki İsrailliler, Başbakan Erdoğan Davosta İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perezi azarladığı için hala Türkiyeyi cezalandıracak diye ABD ile tehdit ededursun; çiçeği burnundaki Beyaz Saray patronu ilk gezisizini Türkiyeye yapıyor!
MANŞET: ERBAKAN’DAN MESAJLAR
Gençlik Şöleninin Organizesi için İstanbul İl Gençlik Teşkilatının özellikle seçilmesi hiç şüphesiz ki Erbakanın Saadet Partisinin Millî Görüş çizgisini korumak için dayanak yapacağı gücün gençlik olduğunun güçlü şekilde işaretini veriyordu.
BAYKAL BU KEZ PİŞECEK
Bu, esas itibariyle CHPyi Deniz Baykaldan kurtarma stratejisidir. Bu stratejiyi daha son CHP Büyük Kurultayı yapılmadan önce kart mason Rauf Tamer Posta Gazetesindeki köşesinde Baykaldan kurtulmanın formülü iki kongre bir seçim şeklinde ilan etti.
YAHUDİ KÜSTAHLIĞI
İsrail Kara Kuvvetleri Komutanının Türkiyenin 3 temel milli sorununu gündeme getirerek maraza çıkarmak için yaptığı küstahça çıkış derin bir anlam ve kapsamlı bir amaç ifade ediyor.
SİYASETTE YENİ YAPILANMA
CHPnin bu seçimi kaybetmesi için Sabetayist Toplum unsurları atlarını itlerini nallayıp koşturuyorlar. Deniz Baykal da bundan artık kaçış olmadığını görüyor ve ülkesine son bir iyilikte bulunmak istiyor.
DAVOS PLATFORMU
Siyonizmin mutlak dünya hakimiyetini gerçekleştirmeye yönelik global yapılanmaların en önemlilerinden biri olan Davos Dünya Ekonomik Forumunun bu yılki toplantısında yapılan Gazze Ortadoğuda Barış Modeli konulu panel Başbakan Erdoğan ile İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peresin kozlarını paylaştığı bir arenaya dönüştü.
FAVORİ SAADET
Önümüzdeki 29 Mart Yerel Seçimi herhangi bir şekilde iktidar değişimine yol açmayacağı gibi AKP için stratejik açıdan çok hayati bir önem de taşımamaktadır.
BİR NUMARA İLHAN SELÇUK
Kanadaya kaçırılıp yerleştirildikten sonra sürekli bilgilendirilerek uzaktan kumanda ile yönlendirilen haham Tuncay Güney; yaptığı açıklamalarla medya üzerinden Türkiye kamuoyunu etkileyerek Ergenekon Davasını manipüle etmeye çalışıyor...
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:17
Güneş 05:00
Öğle 12:26
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:15
DÖVİZ KURLARI
USD 4.5836     EURO 5.3954     IMKB 102258     ALTIN 190,236