Anasayfa » Manşet
EGEMEN GÜÇ OLAMAZ
Siyonistler yitirmekte oldukları dünya hâkimiyetinin devamını istiyorlarsa İsrail’i feda edip eskiden olduğu gibi gizlenmek zorundalar.
SURİYE’DE DIŞLANDI
Türkiye’nin büyük uğraşları sonucu Rusya ve İran’la Moskova’da gerçekleşen üçlü toplantı ABD ve Avrupa Birliği temsilcileri olmadan yapıldı.
BAŞAKTÖR TÜRKİYE
Müttefiklerinin ihanetlerine karşı Türkiye Rusya ile işbirliği ve dayanışma halinde Suriye sınırından içeri girerek başlattığı Fırat Kalkanı harekâtıyla sahada da en etkili faktör haline gelmiş bulunuyor.
BAŞKANLIK TAMAM
Yeni Türkiye’yi şekillendiren değişim/dönüşüm süreci 1923 devrimleri gibi tepeden inmeci, dayatmacı bir yaklaşımla millete rağmen şekilsel olarak değil; toplumla birlikte gelişmelere paralel olarak tecrübeler ışığında özümsenerek, içselleştirilerek aşamalarla ilerliyor.
MİLLÎ UYANIŞ ŞAHLANDI
Küresel güç 15 Temmuz Darbe girişimiyle yapamadığını döviz operasyonları ve ekonomik yaptırımlarla yapmaya kalkışınca Türkiye’nin millî uyanışı adeta şaha kalktı.
YENİ TÜRKİYE BİR YANA!
Küresel güç ve aklın düşman rengine boyadığı yegâne hedef ülkesi Yeni Türkiye’dir. ABD, NATO, AB, İran, Irak, Suriye, en çok da İsrail; Yeni Türkiye’nin önünü kesmek, uçurumdan şarampole yuvarlamak için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar
ABD EFSANESİ BİTİYOR!
SSCB’nin dağılmasıyla dünyanın tek süper gücü namıyla anılan; fırsatlar, imkânlar, ülkesi, özgürlüklerin, demokrasinin en ideal örneği diye bilinen; insanlığın hayallerini süslemesine obje oluşturan ABD efsanesinin artık insanlık için büyük bir ibret olacak şekilde çirkin yüzü görünmeye başladı…
VESAYET ÇÖKTÜ
Trump’ın ifade ettiği bölge politikalarına ilişkin sözlerinin Türkiye’nin izlemekte olduğu politikalarla uyuşup örtüştüğü görülmektedir.
AKIL SIR ERDİRİLEMİYOR
Ergenekon ve Fetö gibi derin yapılanmalara, darbe teşebbüslerine, PKK gibi terör örgütlerine rağmen Türkiye terörle mücadelede, sınır ötesi operasyonlarda, ekonomik gelişmede, devasa projeleri başarıyla yürütmede hız kesmiyor.
İSRAİL ÇARESİZ
İsrail’in terör örgütlerini kullanarak planlarını gerçekleştirme stratejisi de pek işlememektedir. Türkiye’yi bölmeyi, parçalamayı ve Sevr’i uygulamayı PKK ve FET֒ye ihale eden İsrail sadece başarısızlığının değil, aynı zamanda suçüstü yakalanmış olmanın da sıkıntıları ile karşı karşıyadır.
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6704     EURO 4.3242     IMKB 108489     ALTIN 151,160