Anasayfa » Manşet
PYD’Yİ VURUYOR
Bir süre önce tek süper güç diye anılan ABD’nin, şimdilerde Suriye’de müttefik ilan ederek her türden desteğini verdiği terör örgütü PYD’yi, Türkiye hem de Pentagon patronu Ashton Carter Ankara ziyareti için havada iken ağır bombardımana tutup büyük zayiat verdirdi.
TÜRKİYESİZ İSTİYOR
ABD ve Batılı müttefikleri kukla Irak yönetimi üzerinden Türkiye’ye Başika Kampından geri çekilmesi için baskı yapmayı denediler, etkili olamadıklarını gördüler. Musul’a düzenlemek istedikleri kurtarma harekâtına Türkiye’yi dâhil etmek istemediklerini açıkça dillendiriyorlar.
ABD-RUSYA İTTİFAKI
Küresel Siyonizm'in, ABD ile Rusya arasında Türkiye’ye karşı ittifak kurulması için çabaladığı bir süreçte tam tersine iki güç arasında karşılıklı -soğuk savaş yıllarını aratmayan- bir düello başladı.
LOZAN ZAFERDİR
Matematik ve fizik; bugün bizlere Ankara Güçlerinin Afyon önlerinden İzmir’e o günkü vasıtalarla intikali yalnız yürüseler, mütemadiyen yol alsalar, tek mermi dahi sıkmasalar bu ancak 10 gün içerisinde mümkün olabilir.
HEDEFİ TÜRKİYE
Bugün Yeni Siyonist-Haçlı ittifakı Türkiye’ye karşı PKK, PYD terör örgütlerini desteklemeyi pervasızca açık politika haline getirmiş bulunuyor.
TÜRKİYE LİDER ÜLKE
Türkiye; güçlenen ekonomisi, ileri teknolojiye dayalı savunma sanayii ve lider ülke siyaseti ile gerek bölgede, gerekse dünyada gerçek demokrasi, insan hakları ve evrensel değerleri cesaretle, samimiyetle savunmakta, mazlum toplumların umudu olmaktadır.
ABD’Yİ KALKAN YAPIYOR
İsrail adına yürütülen Suriye’deki vekâlet savaşının, PKK’nın uzantısı PYD öne çıkartılarak sürdürülmek istenmesi Türkiye’nin hedef alındığının çok açık bir kanıtıdır. Pentagon askeri unsurlarının Fırat Kalkanı harekâtını yürüten TSK karşısında PYD teröristlerini kalkan olup koruması ise İsrail’in Türkiye ile ABD’yi karşı karşıya getirmeye çalıştığını göstermektedir.
TÜRKİYE HEDEF!
Batı Dünyası FET֒yü sahiplenerek Türkiye’yi hedef yapıyor. Dost ve müttefik olduğuna aldırmadan içini oyuyor, darbeyle, terörle işini bitirmeye çalışıyor.
İKTİDAR MÜCADELESİDİR
Başarısız 15 Temmuz Darbesi 2 derin devletin varlığını, iktidar mücadelesini yadsınamaz, reddedilemez şekilde bir kez daha bütün çıplaklığıyla gözler önüne serdi.
ÖNCEKİLER DE BAŞARILAMADI
Siyonizm 15 Temmuz saldırısında da hezimete uğratılarak büyük güç, itibar kaybederken; Türkiye yenilmezliğini bir defa daha dünya kamuoyu önünde tescilledi.
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6574     EURO 4.3224     IMKB 108889     ALTIN 151,169