Anasayfa » Manşet
TÜRKİYE HEDEF!
Batı Dünyası FET֒yü sahiplenerek Türkiye’yi hedef yapıyor. Dost ve müttefik olduğuna aldırmadan içini oyuyor, darbeyle, terörle işini bitirmeye çalışıyor.
İKTİDAR MÜCADELESİDİR
Başarısız 15 Temmuz Darbesi 2 derin devletin varlığını, iktidar mücadelesini yadsınamaz, reddedilemez şekilde bir kez daha bütün çıplaklığıyla gözler önüne serdi.
ÖNCEKİLER DE BAŞARILAMADI
Siyonizm 15 Temmuz saldırısında da hezimete uğratılarak büyük güç, itibar kaybederken; Türkiye yenilmezliğini bir defa daha dünya kamuoyu önünde tescilledi.
DÜNYAYI ŞAŞIRTTI
Başarısız 15 Temmuz Darbe Girişimini ABD’nin desteklediğine ilişkin yadsınamaz kanıtlar artarda dünya kamuoyunun gözleri önüne serilirken Türkiye’nin bileğinin bükülemeyişi tam bir muamma olarak dikkatleri ve merakları üzerine çekmekte, hayret uyandırmaktadır.
TÜRKİYE’Yİ OYMUŞ!
Türkiye’nin Suriye politikasından son derece rahatsız olan İsrail; bir yanda barış masasına oturup iki ülke arasında ilişkilerin normalleştirilmesi için müzakereleri yürütürken, meğerse diğer yandan da hummalı bir darbe hazırlığı yürütüyormuş! Ortaya çıkan gerçeklik budur.
MİLLÎ DEVLET ÖNLEDİ
FETÖ yaptı denilen askeri darbe girişiminin küresel güç tarafından planlanıp sevk ve idare edildiği gerçekliği yadsınamaz. Darbe girişimi siyasi iktidar ve askeri komuta kademesince de önlenmiş değildir. Olayın gerçekliği ile kamuoyuna yansıyan şekli çok farklıdır.
YAHUDİ DEĞİL DİYE Mİ?
Müslüman Türk halkının yaşadığı Batı Trakya’yı Yunanistan’da bırakıp Selanikli Yahudileri Rumlarla takas ederek Türkiye’ye getiren komplocu Çıfıt zihniyeti mültecilerin vatandaşlığı söz konusu olunca yaygaraya başladı.
TÜM DÜNYA ÇIKMAZDA
Sömürü gücünü kaybeden kapitalizm tıpkı komünizm gibi, kendi mekanizmalarını işleterek varlığını sürdüremediğinden ABD ve müttefiki Avrupa Birliği de dağılmaya mahkûmdur.
PRES UYGULUYOR!
İsrail, güdümündeki küresel gücü kullanarak Irak’ta, Suriye’de Türkiye’nin her istediğinin aksini yaptırıp müeyyide uygulayarak görüşme masasına oturtmaya, dayattığı taleplerini kabul ettirmeye çalışıyor.
SÜREKLİ DÖVÜYOR!
Herkesin diline pelesenk olup kimsenin adını açıklamaya cesaret edemediği bu üst aklın sahibi var ya; her taşın altında çıkan, her yemeğin mutfağında piştiği, burnumuzun dibindeki şu bildik, tanıdık İsrail’in dışında kimse değil!
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4731     EURO 6.2133     IMKB 103408     ALTIN 229,916    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59