Anasayfa » Manşet
DÜNYAYI ŞAŞIRTTI
Başarısız 15 Temmuz Darbe Girişimini ABD’nin desteklediğine ilişkin yadsınamaz kanıtlar artarda dünya kamuoyunun gözleri önüne serilirken Türkiye’nin bileğinin bükülemeyişi tam bir muamma olarak dikkatleri ve merakları üzerine çekmekte, hayret uyandırmaktadır.
TÜRKİYE’Yİ OYMUŞ!
Türkiye’nin Suriye politikasından son derece rahatsız olan İsrail; bir yanda barış masasına oturup iki ülke arasında ilişkilerin normalleştirilmesi için müzakereleri yürütürken, meğerse diğer yandan da hummalı bir darbe hazırlığı yürütüyormuş! Ortaya çıkan gerçeklik budur.
MİLLÎ DEVLET ÖNLEDİ
FETÖ yaptı denilen askeri darbe girişiminin küresel güç tarafından planlanıp sevk ve idare edildiği gerçekliği yadsınamaz. Darbe girişimi siyasi iktidar ve askeri komuta kademesince de önlenmiş değildir. Olayın gerçekliği ile kamuoyuna yansıyan şekli çok farklıdır.
YAHUDİ DEĞİL DİYE Mİ?
Müslüman Türk halkının yaşadığı Batı Trakya’yı Yunanistan’da bırakıp Selanikli Yahudileri Rumlarla takas ederek Türkiye’ye getiren komplocu Çıfıt zihniyeti mültecilerin vatandaşlığı söz konusu olunca yaygaraya başladı.
TÜM DÜNYA ÇIKMAZDA
Sömürü gücünü kaybeden kapitalizm tıpkı komünizm gibi, kendi mekanizmalarını işleterek varlığını sürdüremediğinden ABD ve müttefiki Avrupa Birliği de dağılmaya mahkûmdur.
PRES UYGULUYOR!
İsrail, güdümündeki küresel gücü kullanarak Irak’ta, Suriye’de Türkiye’nin her istediğinin aksini yaptırıp müeyyide uygulayarak görüşme masasına oturtmaya, dayattığı taleplerini kabul ettirmeye çalışıyor.
SÜREKLİ DÖVÜYOR!
Herkesin diline pelesenk olup kimsenin adını açıklamaya cesaret edemediği bu üst aklın sahibi var ya; her taşın altında çıkan, her yemeğin mutfağında piştiği, burnumuzun dibindeki şu bildik, tanıdık İsrail’in dışında kimse değil!
SİYONİZM’İN TÜRKİYE PLANI
Osmanlı Devletinin yıkılış döneminde gerçekleştirilen Ermeni Tehciri ile Türkiye’nin kuruluş döneminde gerçekleştirilen Rum Mübadelesi Siyonizm’in bir planı olarak aynı amaca hizmet ediyordu.Bu amaç Türkiye’yi Sabetayist Yahudi Cemaati için örtülü bir azınlık oligarşisi şeklinde inşa ederken rakip çıkıp sorun olacak Hıristiyan azınlıklardan arındırmaktı.
BU SON RAUNT
En parlak döneminde Ahmet Davutoğlu’nun hiç beklenmedik ve de dramatik şekilde Başbakanlığı bırakması ve siyasete devam etmesi bir planın yapıldığını kesin olarak göstermektedir.
OLUNCA DEMEZ OLDULAR!
Başbakanlığı, Cumhurbaşkanlığı döneminde Tayip Erdoğan’ı yok yere ısrarla diktatörlükle suçlayanları şimdi asıl diktatörleşmişken diktatör demekten vazgeçmiş görüyoruz. Sanılmasın ki, bu defa gerçekten diktatörlüğe soyunduğu için korkup tırstılar. Onların derdi başka…
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:09
Güneş 06:31
Öğle 12:15
İkindi 15:15
Akşam 17:45
Yatsı 19:02
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6704     EURO 4.3242     IMKB 108489     ALTIN 152,555