Anasayfa » Manşet
MİLLÎ İRADEYE DARBEDİR
Başbakan Davutoğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’la yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamada“% 49,5 oy ile 4 yıllığına seçildim lakin görevi bırakıyorum. Bu benim tercihim değil, mecburiyet karşısında böyle yapıyorum” diyerek serbest seçimle geldiği görevleri sarayın baskısı yüzünden terk etmek zorunda kaldığını kameralar önünde ifade etmesi milli iradeye resmen ve alenen yapılmış darbe ilanıdır
AKP TÜRBÜLANSTA
Cumhurbaşkanı Erdoğanın ve düşük profilli başbakan etiketiyle peşinen ilan edilmiş olan Ahmet Davutoğlunun halefi olacağı söylenen Binali Yıldırımın eğer bir erken seçim yapılacak olursa nasıl güçlüklerle karşılaşacağını bilmek için kâhin olmaya gerek yok.
MİLLETİN TANIMI
Türkiye terörden, bölge ülkelerindeki iç savaş yansımalarından nefes aldıkça gündemin tepesine çıkan yeni anayasa ve başkanlık sistemi konularına odaklanmaktadır.
YOK, BÖYLE ÜLKE
Kiminin gıptayla, kiminin kıskançlıkla, kiminin ise korku ve dehşet içinde izlediği dünya ülkelerinin gözü nicedir Türkiye’nin üzerinde! Hegemonik dünya düzeninin sahibi Batı, küresel ekonomik kriz girdabının çarkları arasında ufalanıp küçülürken, gücünü yitirip bitap düşerken, Türkiye büyümesini sürdürüyor…
BU BÖYLE GİTMEZ!
Geride bıraktığımız 14-15 Nisan günleri, İslam İşbirliği Teşkilatının(İİT) 13. Zirve Toplantısı İstanbul’da Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapıldı. İki yıllık dönem başkanlığı Mısır’dan Türkiye’ye geçen İİT’in İstanbul Zirvesinde dünya dengelerini değiştirmeye aday fevkalade önemli kararlar alındı.
VARLIK YOKLUK SAVAŞIDIR
Türkiye’nin karşısında silahlı mücadele vermek zorunda bırakıldığı bölücü PKK terörü ardındaki güçler;bağımsız,özgür,özgün politikalar geliştirmesini kendileri için tehdit olarak algılayan ülkelere ait unsurlardan oluşmaktadır.Bu bağımsızlık mücadelesini kaybetmesi halinde,bir daha potansiyel tehdit oluşturmaması için birlik ve bütünlüğüne asla müsaade etmezler.O yüzden bu varlık-yokluk savaşıdır.
İSTİKLAL SAVAŞI VERİYOR
Türkiye Dünya Siyonizm’ine karşı bağımsızlık, özgürlük, demokrasi mücadelesi veriyor. Bölge lideri bir küresel güç haline gelen Türkiye’ye karşı Birinci Dünya Savaşındaki gibi bir koalisyon oluşturup savaşı göze alamadığından bölücü terör örgütü PKK’yı maşa olarak kullanıyor.
MERKEZİ TÜRKİYE
Eski Türkiye tasfiye edilerek oluşturulan bugünkü Yeni Türkiye’nin hedefinde 2023 yılına dek; Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurulması var. Bu gerçekliği en iyi bildikleri için Siyonistler engellemeye çalışıyorlar. Lakin şimdiye kadar başaramadılar, artık geçmiş olsun!
SIRA İŞBİRLİKÇİLERİNDE
Türkiye, Suriye konusunda ta baştan beri izlediği ilkeli, tutarlı politikalarını istikrarlı şekilde sürdürürken dünyanın adeta ittifak halinde karşı çıkıp tavır koymasına rağmen gelişmeleri lehine çevirmeyi başardı.
İŞBİRLİKÇİ YAPILANMA
Türkiye’yi Güneydoğu’da terör örgütü PKK ile, Suriye’de PYD ile köşeye sıkıştırmaya, içeriden işbirlikçi mankurtların beşinci kol faaliyetleriyle bunaltmaya çalışan Siyonist-Haçlı Batı hiçbirinden sonuç almayı başaramamanın paniğini yaşamaktadır.
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6574     EURO 4.3224     IMKB 108889     ALTIN 151,169