Anasayfa » Manşet
ZORBALIKLA NEREYE?
Dünya tam bir sahipsizlik, başıboşluk, düzensizlik, kaos dönemi yaşıyor. Yapanın her yaptığını yanına kâr bırakmaya çalıştığı bir gücü yeten yetene, zorbalık, kuralsızlık süreci yaşanıyor. Bu, asla böyle devam etmeyecek süreçte hak, adalet, barış, özgürlük, demokrasi diyen ve gereğini yapan tek ülke Türkiye. Başta bölge ülkeleri, toplumları bütün dünya bunu görüyor.
MİLLÎ ANAYASA
Türkiye’yi halen tek başına yöneten AKP iktidarında Ergenekon derin devleti de tasfiye edilince millî derin devlet, tek başına Yeni Türkiye’yi kurmak üzere Eski Türkiye defterini kapatarak yeni anayasa ile şimdi Adil Düzeni kurmak istiyor.
BUNU KİM SAĞLIYOR?
Bölgede ve dünyada yaşanan gelişmeler karşısında haktan, hukuktan, özgürlükten, demokrasi ve barıştan yana ağırlığını koyarak hissettirmeye başlayan Türkiye kurulu zulüm düzeni devam etsin isteyen küresel güçleri fevkalade rahatsız etmektedir.
HEP HAKLI VE GÜÇLÜ
Etrafı ateş çemberi ile adeta abluka altına alınan, içeride ihanetin ve terörün her türlüsüyle başı dertte olan Türkiye’nin bir türlü önlenemeyen yükselişinin iki temel nedeninden biri, daima haklı konumda olması diğeri ise hiç eritilemeyen, geriletilemeyen, sürekli artan gücüdür.
GÖZDAĞI VE TEHDİT Mİ?
Doğu Akdeniz’de konuşlanan NATO ülkelerinin donanmaları; İsrail ile uzlaşmaya yanaşmayan, Filistin ve Mescidi Aksa için sıkça sesini yükselten ve pervasızca Rus savaş uçağını düşürerek küresel güç olduğu iddiasını yansıtan Türkiye’ye gözdağı verme amacı gütmektedir!
TÜRKİYE ORADA YOK
Rusya’nın Suriye’de söz sahibi olması Türkiye için değil, tamamen her şeyine hâkim olan İsrail için -sıkıntılara yol açacağından- fevkalade önem taşımaktadır.
TÜRKİYE VE İSRAİL YOK
Suriye’deki iç savaşa karadan, havadan katılan ülkelerden hiçbirinin bu ülke ile sınırı yok, uzak diyarlardan gelip çatışmalara bir şekilde müdahil olmuşlar. Suriye ile sınırı bulunan, iç savaştan en çok etkilenmesi söz konusu olan İsrail ve Türkiye ise bu savaşın dışında kalıp bulaşmamayı yeğliyor!
PKK TERÖRÜ YANDAŞI
Bölücü PKK terörünün askerimizi polisimizi şehit etmesi karşısında yüreklerinde en ufak bir sızı dahi duymayan bedbahtların Paris’teki terör saldırılarında ölenler için mumlar yakıp ağıt yakma seansları düzenlemeleri gayrimillî zihniyetin eseri olsa bile tepki görmemesi bu toplumun halen olması gereken millî şuurdan bir hayli uzak olduğunun önemli bir göstergesidir.
BİR AVUÇ İŞBİRLİKÇİ ONLAR
Erbakan’ın Millî Görüş siyaseti içinde yetiştirip önemli mevkilere getirdiği talebelerinin yönettiği, 13 yıldır tek başına AKP iktidarındaki Yeni Türkiye karşısında; Eski Türkiye’yi geri getirmek için cephe oluşturan örgütlü Sabetayist Yahudiler bir avuç olmalarına karşın kendilerini muhalefetin temsilcisi gösterip Bizimle birlikte hareket eden% 50 hain mi? Diyerek demagoji yapıyorlar.
KİM TUTAR TÜRKİYE’Yİ
1 Kasım Seçimi 13 yılda Yeni Türkiye konseptini hayata geçiren AKP iktidarına Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen için öncülük etmede büyük imkânlar ve uzun soluklu bir dönem kazandırmış bulunuyor.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:03
Güneş 05:34
Öğle 12:34
İkindi 16:16
Akşam 19:20
Yatsı 20:44
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4955     EURO 4.1321     IMKB 108615     ALTIN 145,221