MEDYA VE AKADEMİYA İLLÜZYONLARI YÜZÜNDEN BU GERÇEKLER BİLİNMİYOR?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

28 Ocak 2019 Pazartesi 09:16 < GÜNDEM

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Yaban hayatı belgeseli yapanlar gibi keşke siyasal/toplumsal hayatı dürüst objektif gözlemleyip belgeselleştiren uzmanlar olsa! Siyasal/toplumsal hayatı gözlemleyenlerin işi gücü yandaşlık-karşıtlık, manipülasyon, algı yönetimi yani yalan ve sahtekârlıktır!

İnsanlığın siyasal/toplumsal geçmişini yazan tarihçiler bile yanlı, ideolojik, sübjektif, yanıltıcı anlatmaktan geri duramazlar. Siyasal/toplumsal olayları/gelişmeleri yönlendiren gerçeklerden daha çok algılar, manipülasyonlar ve medya illüzyonlarıdır. Medya, akademiya ve kamuoyu araştırma kuruluşları sihirbazlardan, falcılardan, astrologlardan, kâhinlerden daha gerçekçi değildir.

Yahudi kontrolündeki küresel medya, akademiya, araştırma ve değerlendirme kuruluşlarıyla istediği algıyı, kamuoyunu oluşturuyor. Haber ajanslarının servis ettiği yalan-yanıltıcı-yönlendirici haberler siyasi, ekonomik, askeri savaşlarda belirleyici faktördür.

Erbakan Yahudi kontrolündeki medyaya sirk aynaları diyordu. Olayları düz ayna gibi yansıtmak yerine çarpıtarak verdiği için.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden dünya kamuoyu SSCB nasıl dağıldı, ABD ve müttefikleri Irak'ta nasıl yenildi bilmiyor.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden dünya kamuoyu iki kutuplu 1945 Yalta Düzeninin yıkıldığından habersiz!
Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden tek süper güç ABD liderliğinde Yeni Dünya Düzeni ilan edildiği ve çöktüğü hiç bilinmiyor.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden İsrail'in İran-Irak Savaşında Humeyni'ye yaptığı silah yardımı (İrangate) unutulup gitti.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden İsrail ile İran dost ve müttefik değil, iki düşman ülke olarak biliniyor!
Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden işgalci ABD ve müttefiklirenin Irak'tan çekilirken ülkeyi İran'a bıraktığı bilinmiyor!

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden İsrail'in Türkiye'nin önüne İran liderliğinde bir Şii duvar örmeye çalıştığı bilinmiyor.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden Türkiye'nin dünyadan bağımsız yürüttüğü başarılı Suriye politikaları hep yanış algılandı.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden ABD ve müttefiklerinin İsrail güdümlü Ortadoğu politikalarının fiyaskosu fark edilemiyor.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden küresel güçlerin Suriye'deki hâkimiyet savaşını Türkiye'nin kazandığı anlaşılamıyor!

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden ABD'de Siyonist kurulu düzenle Trump ve ulusalcıların ölümüne iktidar kavgası bilinmiyor.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden İsrail güdümlü Pentagon'un Başkan Trump'a rağmen PYD'ye silah yardımı yaptığı bilinmiyor.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden Türkiye, dünya kamuoyu olup bitenleri İsrail'in istedği gibi algılayıp gerçeği göremiyor.

Medya ve akademiya illüzyonları yüzünden Türkiye, dünya kamuoyu olup bitenleri İsrail'in istedği gibi algılayıp gerçeği göremiyor.

İnfografiğin büyük halini görmek için üzerine tıklayın...(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7907     EURO 6.5797     IMKB 95421     ALTIN 265,225    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:53
Öğle 12:31
İkindi 16:26
Akşam 19:59
Yatsı 21:42