Mesud Akgül

mesud.akgul@gmail.com 17 Ekim 2017 Salı 21:06 DİĞER KÖŞE YAZILARI

ERDOĞAN, AKP’Yİ MAVİ MARMARACI MANYAK TİPLERDEN TEMİZLİYOR MU?


 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın herhangi bir sınıflandırma veya ayırım yapmadan istisnasız tüm teşkilatını kameralar önünde en ağır ithamlarla suçlayıp karalamaya ve yıpratmaya çalışmasıyla ilgili yandaş ya da merkez medyada kamuoyuna projeksiyon tutan tatmin edici, aydınlatıcı analizler yapıldığına şahit olmadık.
 
Cesaretini toplayıp gelişmeyle ilgili kalem oynatanlar, söz söyleyenler ise sahibinin sesi PADİŞAHIM ÇOK YAŞA adlı yurttan sesler korosunun üyeleri olunca ortaya doğru dürüst, elle tutulur bir şey çıkmadı.
 
Siyasi tarihimizde eşi/benzeri görülmemiş şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teşkilatını en alttan en üste kadar hedef yaparak güvenilirliğini sorgulama gayretlerinin altında yatan öznenin ne olduğunu aslında Cem Küçük olağan çıplaklığıyla ifade etmişti.
 
Katıldığı bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP’nin başına geri geldikten sonra, “Radikal İslamcılarla ve Mavi Marmara'daki manyak tiplerle” yolunu ayırması gerektiğini söyledi.
 
“Bu ilişki bitti, bu dikiş tutmaz. Artık AK Parti’nin radikal İslamcılarla da Mavi Marmara’daki manyak tipler de… Kafadan İsrail düşmanı, kafadan batı düşmanı, kafadan her şeye düşman tip var… garip garip tipler var. Bunlarla da yolun ayrılması lazım. Tayyip Bey de bunları yapacaktır diye tahmin ediyorum. Amerika’yla ilişkileri yoluna sokup bunları halletmemiz lazım” diyen Cem Küçük, Erdoğan’ın genel başkan olduktan sonraki yol haritasını tablolaştırmıştır.
 
Cem Küçük’ün uzaklaştırılması gereken manyak tipler diye tarif ettiği hedef kitle AKP’deki Milli Görüşçülerden başkası değildi.
 
Milli Görüşçü kadroların teşkilatlardan tasfiye edilmesiyle ilgili Küçük’ün yaptığı açıklamaların kişisel temenniden ibaret olmadığı aslında uygulanması gereken bir planlanmış derin proje olduğu gelişmelerle teyit edildi.
 
İşe yandaş medya ile başlandı.
 
İlk olarak Türkiye gazetesinden Yıldıray Oğur köşesini kaybetti.
 
Cem Küçük’ün söylemlerine itiraz edip eleştirilerde bulunan ilk manyak tip Yıldıray Oğur oldu!
 
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun görevi bırakmasının fitilini ateşleyen Pelikan Dosyası'nda Oğur’dan, “Davutoğlu ekibinden” diye bahsediliyordu.
 
Pelikan Dosyası’nda Yıldıray Oğur hakkında şu ifadelere yer verilmişti:
 
“… Yıldıray Oğur ve Ceren Kenar (bakanların Yüce Divan’a gönderilmesi gerektiğini yazdı, Mahçupyan’a siper oldular, Babacan’a sahip çıktılar, Can Dündar bırakılınca sevinçten havalara uçtular), Genç Siviller ekibi (Yıldıray Oğur’un talimatıyla AK Parti gençlik kollarının üst kademelerine sızdılar) …
 
Pelikan Dosyasında Oğur ile birlikte ismi geçen bir diğer manyak tip Ceren Kenar’ın da Türkiye gazetesindeki yazılarına son verildi!
 
Mavi Marmara yardım gemisine yapılan terörist eylemle ilgili Türkiye ile İsrail arasında mutabakat sağlanıp her şey güllük gülistanlık olunca kamuoyundan yükselen tepkilere Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sert bir karşılık geldi.
 
Erdoğan, Mavi Marmara gemisi için “Siz kalkıp da Türkiye’den böyle bir yardım götürmek için günün Başbakanı’na mı sordunuz?” dedi.
 
Yeni Şafak Gazetesi yazarı Cemile Bayraktar, Erdoğan’ın bu ifadelerinden sonra sosyal medya hesabından, “Aslan parçası, İHH’ya vurma da sana vurmayalım, sen Gülen ve Altanlar ile liberalizmi sek içerken, İHH Gazze tünellerindeydi..” ifadelerini kullandığı için manyak tip ilan edildi!
 
Cemile Bayraktar, attığı tweet’ten sonra uzun süre Erdoğan’ı kast etmediğini anlatmaya çalışmış olsa da gereksiz gayretleri kabul görmedi ve Aktüel dergisindeki yazılarına son verildi.
 
Cem Küçük’ün manyak tipler suçlamasına karşı en sert tepkiyi veren yazar Ahmet Taşgetiren oldu.
 
Ahmet Taşgetiren’i bu tartışmalar gerekçe gösterilip görevinden almak riskliydi. AKP taban ve teşkilatında ağırlığı olan Taşgetiren’i Küçük’ün söylemlerinin altında ezmek olacak şey değildi.
 
Bu yüzden uzun süre sabredildi ve 17/25 Aralık yolsuzluk soruşturmasının sembolü olmuş meşhur kol saati yüzünden aynı gazetede mesai arkadaşı olan saray dalkavukluğuyla meşhur devre mülk yazarla girdiği kavga yüzünden sansüre uğrayınca Ahmet Teşgatiren de işsiz bırakıldı.
 
Aslında yandaş medyayı kafadan İsrail, ABD, İngiltere düşmanı manyak tiplerden kurtarma ve temizleme harekatının ilk hamleleri geçmişte yapılmıştı.
 
Yazılarından dolayı saray çevresine büyük rahatsızlık veren bir başka manyak tip Hakan Albayrak, Diriliş Postası’ndan ayrılmak zorunda bırakıldı!
 
Albayrak’ın Diriliş Postası’ndan haksız, yakışıksız ve zorbalıkla gönderilmesi diğer iki manyak tip olan Adem Özköse ve Nihat Asır’ında gazeteden ayrılmasına yol açtı!
Yandaş medyada kafadan İsrail, Batı düşmanı; Mavi Marmaracı manyak tiplerden çok vardı ama geçim derdi, maişet korkusu, ekmek parası, işsizlik kabusu ağır bastı ve yapılan zulme, haksızlığa sessiz kalarak hepsi zillete duçar oldular.
 
Demek ki manyak tip olmakla izzetli, haysiyetli, onurlu bir hayatı tercih etmek aynı şey değilmiş!
 
Yandaş medya bazı İsrail düşmanı manyak tiplerden temizlenip arta kalan artık manyak tiplerde baskıyla sindirilince sıra AKP’ye geldi!
 
AKP il/ilçe teşkilat başkanları ile büyükşehir ve il/ilçe belediye başkanları arasında kafadan İsrail, ABD ve İngiltere düşmanı manyak tipleri daha doğrusu Milli Görüşçü kökenli kadroları tasfiye etmek için start verildi!
 
30’a yakın il başkanı değiştirildi!
 
İstanbul BBB Kadir Topbaş istifa ettirildi.
 
Ankara BBB Melih Gökçek istifa etmesi için uzun zamandır Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yandaş ile ana akım Yahudi medyasının yoğun baskılarına ve kara propagandalarına karşı direnmeyi sürdürüyor.
 
Günlerdir görevlerinden alınacaklar diye isimleri çarşaf çarşaf medyada yayınlanan bazı büyükşehir ve il belediye başkanları da topun ağzındalar.
 
Ancak AKP’de yaşanan tasfiye süreci ile Cem Küçük’ün çizdiği yol haritası arasında bir ilişki ve bağ kurulmasın diye gerekli tedbirler alınmadı değil!
 
“Kafadan İsrail, Batı düşmanı manyak tipler(Milli Görüşçüler)partiden kovuluyor, uzaklaştırılıyor” şeklinde başlayacak bir tartışmaya yol açmanın kamuoyunda AKP’yi yıpratmaya yönelik bir kampanyaya dönüşme tehlikesi olduğundan Cumhurbaşkanı Erdoğan devreye girdi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, partinin vitrinindeki Milli Görüş kökenli kadroların tasfiye edilme stratejisinin teşkilat ve toplum tarafından kabul görmesi için toptancı bir anlayışla AKP’yi hedefine koydu.
 
Erdoğan, “ Metal yorgunu, defolu, yolsuzluklara bulaşmışlar, kendi çıkarını davanın- ne davası olduğu henüz belli değil- çıkarının üstünde tutan” gibi içi boş söylemlerle görevinden uzaklaştırılması planlanmış manyak tipleri önce kamuoyu nezdinde küçük düşürmeye ve yıpratmaya başladı.
 
Sonrasında İsrail düşmanı tiplerin tasfiye operasyonlarının düğmesine basıldı.
Şimdiye kadar görevinden istifa ettirilen, istifası beklenen ya da istifa edeceği söylenilen il/ilçe teşkilat başkanları ile büyükşehir/il/ilçe belediye başkanlarının önemli bir bölümünün Milli Görüşçü olması asla tesadüf değildir!
 
Cem Küçük’ün de dediği gibi; “Bu ilişki bitti, bu dikiş tutmaz. Artık AK Parti'nin radikal İslamcılarla da Mavi Marmara’daki manyak tipler de… Kafadan İsrail düşmanı, kafadan batı düşmanı, kafadan her şeye düşman tip var… garip garip tipler var. Bunlarla da yolun ayrılması lazım. Tayyip Bey de bunları yapacaktır!”
 
Peki, manyak tiplerden(Milli Görüşçülerden) yandaş medyanın ve partinin ayrıştırılması ve AKP’nin küresel müstekbirler açısından hijyenik hale getirilmesi operasyonlarında silahşor, tetikçi ve kiralık suikastçı gibi çalışan bu meşhur Pelikancılar kim?
 
Pelikancıların en kısa tarifi kafadan İsrail ve Batı düşmanı olmayan, Mavi Marmaracı manyak tiplerin dışında kimi liberal, kimi sosyalist, kimi FET֒cü, kimi PKK’lı, kimi bilmem ne bela ama parayı verenin düdüğünü çalan her devirde kullanışlı olma niteliğine sahip bir klik!
 
Yandaş medyadaki İsrail kuklaları… İsrail piyonları… İsrail’in paydaş ve muhipleri…
Bu Pelikancı ekibin akıl hocalığını her devirde baş aktör olmayı başarmış Kripto Yahudi Mehmet Barlas yapıyor.
 
Pelikancı ekibin omurgasını ise Canan Barlas, Cemil Barlas ve Can Paker oluşturuyor.
 
Barlaslar medya tarihinde önemli bir konuma sahip Kripto Yahudi Sabetayist cemaat mensubu bir ailedir.
 
Pelikancı ihanet şebekesi içinde görev alan diğer isimler ise Kurtuluş Tayiz, Melih Altınok, Hilal Kaplan ve Süheyb Öğüt!
 
Hilal Kaplan ve eşi Süheyb Öğüt Bilgi Üniversitesi mezunları.
 
Küresel sermayenin üst aklı İngiliz Rohtschild hanedanlığının emir subayı ünlü Siyonist spekülatör George Soros’un fonladığı üniversitelerin başında Bilgi Üniversitesi gelmektedir.
 
Bilgi Üniversitesinin rektörü ve mütevelli heyetindeki görev alan akademisyenlerin tamamı Kripto Yahudi Sabetayist cemaat mensubu oldukları gibi aynı zamanda George Soros’un Türkiye’deki karargâhı olan Açık Toplum Enstitüsünün de yönetim kurulu üyeleridirler!
 
 Süheyb Öğüt, FETÖ'cü Armoni'nin kurucusu Prof Dr. Salim Öğüt’ün oğludur.
Eşi Hilal Kaplan ise FET֒ye şiir yazacak kadar hizmet sevdalısıdır!
 
 “Dağlarına bahar gelmiş memleketimin,
 
Gülen de görse bu güneşi, Ahmet Âbi de Nâzım da,
 
Hrant Âbi de salınsa dağlarında özgürce,
 
Rakel ve Gülten Abla artık huzur bulsa.”
 
İsrail’in ileri karakolu Palikancılar içinde en ilginç kişilik ise Kurtuluş Tayiz!
 
CV’si oldukça yüklü, kalabalık ve dolu dolu bir kişilik Tayiz!
 
Bu meşhur CV’sinden yalnızca bir tanesini yazmak yeterli olacak sanırım.
Kurtuluş Tayiz PKK destekçisi, sempatizanı ve savunucusu!
 
Örgüt içinde derecesi ve rütbesi o kadar yüksek bir PKK’lı ki, 1991-2004 arasında tam 13 yıl terör örgütünden dolayı hapis yatmış!
 
13 yıl hapis yatacak kadar terör örgütüne bağlı ve sadık olmak dile kolay!
 
Radikal dinci veya İslamcı diye geçinen, Cem Küçük’ün ifadesiyle manyak tip yazarlar, gazeteciler, kanaat önderleri, akademisyen takımından tek bir kişi dahi yoktur ki İslam için, Kuran için, ümmet için 13 yıl hapis yatmayı göze almış olsun!
 
İşte bu cesaret, inanç, fedakârlık ve dirayet farklılığı nedeniyle İsrail hizmetkârı Pelikancılar, AKP’nin omurgasını oluşturan manyak tipleri tek tek ayaklarının altında ezip üzerilerinden silindir gibi geçmekteler!
 
Melih Altınok’u anlatmaya sanırım gerek yok.
 
Çünkü ideolojik, tarafgirlik ve fikir bazında mutasyona uğrama becerisi ve yeteneği o kadar üst düzey ki yaşadığı değişimi, dönüşümü yazmaya kalksak dansözlük mesleğini icra edenler utanıp bu mesleği bıraktıklarını kamuoyuna ilan edebilirler.
Bu yüzden kimsen ekmeğiyle oynamamak lazım!
 
Yalnızca şu gerçeğin bilinmesinde fayda var.
 
70 kiloluk bir insanı ayakta tutan 70 gramlık ağırlığa sahip sinirlerdir.
 
Sinirleri çıkarırsanız insandan geriye et yığını kalır. Bir moloz yığınına döner.
 
Melih Altınok’u Türkiye’nin en ünlü hastanesine götürün; her türlü tahlili yapın; teknolojik düzeyi yüksek makinelerle röntgen çekimlerini gerçekleştirin; sonuçları en meşhur doktorlara gösterin bünyesinde 1 gram dahi olsa sinire rastlamak mümkün değildir!
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın Diyarbakır'a düzenlediği ziyarete katılan yandaş yazarlar Melih Altınok ve Kurtuluş Tayiz, cumhurbaşkanı ve başbakanı havalimanında uğurlamak için bekleyen askerlerle alay edecek, dalga geçecek kadar Pelikancılar!
 
Ne içtikleri, nasıl beslendikleri ise hala bir muamma!
 
İsrail’in kolluk kuvveti olarak görev yapan bu Pelikancı ekibin içinde yer alan imitasyon ruhların, animasyon karakterlerin ortak bir özellikleri daha var.
 
Bu Pelikan sürüsünün evrimleşerek yandaşlığa terfi etmedikleri dönemde istihdam edildikleri gazete Taraf!
 
Medya sirkinde gösteri yapan Pelikancı palyaçoların, illüzyonistlerin FET֒cü olduklarını ve FETÖ projelerine hizmet ettikleri gerçeğini, Meclis 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı AKP’li Reşat Petek açıkladı.
 
 “İhanet ve Direniş” isimli kitap çıkaran Reşat Petek, FETÖ'nün siyaseti dizayn etme operasyonlarını anlatırken, Davutoğlu'nun görevi bırakma sürecini başlatan “Pelikan Dosyası”nı FET֒nün gündeme soktuğunu belirtiyor!
 
Bir yanda FETÖ ile mücadele ettiğini iddia eden iktidar öbür yanda FETÖ projelerine hizmet etmiş liberal/sosyalist/PKK kökenli ne idüğü belirsiz gazeteci müsveddelerini baş tacı eden Beştepe Külliyesi…
 
Ve herkesin gözleri önünde gerçekleşen AKP’yi manyak tiplerden(Milli Görüş kökenlilerden) temizleme ihanet projesinin adım adım tatbik edilmesini boş gözlerle izleyen, slogan atan hidayeti kararmış milyonlarca holigan…
 
Feraset fukarası, fikir cahili, klavye delikanlısı trol ordusu…
 
Pelikancıların, trol ordusunun, saray dalkavuklarının cesareti, cür'eti, kararlığı karşısında paryalık/ kölelik ruhuna işlemiş; kendine öz güveni olmayan; sindirilmiş, korkak, pısırık, sözde Milli Görüş kökenli ya da İslamcı ezik manyak tipler…
 
İnanç, sadakat, cesaret ve fedakârlık  batıl davalarda bile bir üstünlük ve zafer sebebidir!
 
Sayı: 986
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • MESUD AKGÜL - 20 Ekim 2017 Cuma 14:33
    http://www.internethaber.com/bursa-buyuksehir-belediye-baskani-recep-altepeden-sok-aciklama-1816524h.htm
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:06
Güneş 06:28
Öğle 12:14
İkindi 15:18
Akşam 17:49
Yatsı 19:05
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 223,567