MÜSİAD ELAZIĞ ŞUBE BAŞKANI HASAN UZUN'DAN ETSO SEÇİMLERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi Başkanı Hasan Uzun, 7 Ekim’de yapılacak Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu...

12 Eylül 2017 Salı 14:15 < GÜNDEM


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi Başkanı Hasan Uzun, 21 Ekim’de yapılacak Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu...

Uzun yaptığı açıklamada, "Bu seçimden ilimizin daha güçlü, daha dinamik, daha sinerjik olarak, her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik ruhuyla çıkması gerekir" dedi.

Yapılacak olan seçimin kural ve kaideler çerçevesi içerisinde gerçekleşmesini temenni ettiğini belirten MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun:

“Hepimizin malumu olduğu üzere ETSO önümüzdeki günlerde bir seçim süreci içerisine girecek ve üyeler sandığa gidecek. Öncelikle bu seçimin Elazığ’a hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Kazanan Elazığ olmalı

Biliyoruz ki seçimler bireyler arası çekişmenin ve rekabetin hat safhada olduğu yarışlardır. Ancak rekabete dâhil olan adayların ve bu rekabette belirleyici rol oynayan seçmenin unutmaması gereken en önemli kural, bu seçimin en nihayetin de bir bayrak yarışı olduğu ve sonuç itibari ile kazanmanın da kaybetmenin de çok tabii bir şey olduğudur.

Dileğim şudur ki, bu seçim de her bir aday sonuç ne olursa olsun ne seçim öncesinde, ne seçim esnasında, ne de seçim sonrasında hiçbir şekilde aday olan rakibini rencide edecek bir davranış içerisine girmemeli ve kimse kırılıp incitilmemelidir. Ahlak değerleri ve anlayışına uygun, Elazığ şehrine yaraşır bir şekilde, en güzel biçim de bu seçim nihayet bulmalıdır” ifadelerini kullandı.
 
Daha güçlü ve başarılı bir Elazığ için çalışmalıyız

Sonuç ne olursa olsun Elazığ için en güzel ve hayırlı olanın gerçekleşmesini temenni ettiğini vurgulayan Başkan Uzun, “ETSO seçimlerinin ülkemizin 2023 hedeflerine ve Elazığ’ımıza yakışır bir şekilde gerçekleşmesi en önemli isteğimizdir.

MÜSİAD olarak her zaman ilimizin ve ülkemizin gerek ekonomik, gerekse sosyal açıdan her alanda başarılı ve güçlü olması için mücadele ettiğimizi belirtmek isterim. İşte tam da burada yapılacak bu seçimden ilimizin daha güçlü, daha dinamik, daha sinerjik olarak, her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik ruhuyla çıkması gerekir.
Son olarak seçimlerin tekrar ilimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm adaylara başarılar diliyorum.”

M.T
 
 
Etiketlermüsiad etso tso etso seçimleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:22
Güneş 05:07
Öğle 12:35
İkindi 16:28
Akşam 19:52
Yatsı 21:29
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7932     EURO 5.6125     IMKB 94082     ALTIN 189,679