MÜSİAD ELAZIĞ ŞUBESİ, TKDK VE EİŞGEM EKİBİNİ AĞIRLADI

MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ‘Dost Meclisi’ toplantısının bu haftaki konukları İŞGEM teknik destek ekibi ve TKDK İl Koordinatörlüğü oldu...

11 Ocak 2018 Perşembe 11:27 < GÜNDEM


MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ‘Dost Meclisi’ toplantısının bu haftaki konukları İŞGEM teknik destek ekibi ve TKDK İl Koordinatörlüğü oldu...

Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun ve şube üyelerince karşılanan TKDK İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz, TKDK IPARD II Programı’nın 3. Çağrı Dönemi hakkında, Elazığ İŞGEM Projesi Takım Lideri William McConkey, Kilit Uzman Barboras Tunç ise Elazığ İŞGEM hakkında bilgiler verdi.

UZUN/ “Yatırımların Canlanması ve Girişimciliğin Desteklenmesi Anlamında Öneme Sahip”

Ev sahibi olarak toplantının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hazan Uzun:

“Dost Meclisi toplantılarımız kapsamında bugün ilimizde yatırımların canlanması ve girişimciliğin desteklenmesi anlamında büyük öneme sahip olan Elazığ İŞGEM ve TKDK IPARD II Programının 3. Çağrı Dönemi’ni yürüten teknik destek ekibini konuk ediyoruz.

Öncelikle bu bilgilendirme toplantısı için bizlere zaman ayırdıkları için teşekkür ediyorum. MÜSİAD Elazığ Şubesi olarak bu projelere destek vermekten büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade ediyor, yatırım düşüncesinde olan arkadaşlarımızın mutlak suretle TKDK IPARD II Programının 3. Çağrı Dönemini incelemelerini ve Elazığ İŞGEM 2. Kampus alanını görmelerini ve bu önemli fırsattan istifade etmelerini istiyorum” dedi.

TUNÇ/ “İşgem Kamu-Özel Sektör İşbirliğinin Ürünüdür”

Şehir için çok önemli bir değer ifaden İŞGEM Proje Kilit Uzmanı Barbaros Tunç bir sunum yaparak projenin başlangıcından bugüne kadar yapılan çalışmalar, hedefler ve İŞGEM’in misyonu hakkında detaylı bilgi verdi.

Tunç, değerlendirmesinde, “İŞGEM olarak hedefimiz 3. Nesil bir Kuluçka Merkezi olarak iş kurmanıza ve büyütmenize yardımcı olmaktır” şeklinde konuştu.

“YILMAZ/ “251 Milyon Avroluk Bütçe Var”

TKDK İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz ve ekibi ise IPARD II Programının 3. Çağrı Dönemi ile alakalı ayrıntılı bilgiler verdi.

3. Çağrı İlanına 21 Aralık tarihi itibariyle çıkıldığını hatırlatan Yılmaz, Kırsal alanda ikamet eden vatandaşların yaşadıkları bölgelere gelerek bilgilendirme yapmaya çalıştıklarını da kaydetti.

İbrahim Sertaç Yılmaz; Elazığ İl Koordinatörlüğü kurulduğu günden bu yana 42 il içerisinde en fazla hibe dağıtan il olduğunu söyledi.

M.T
 
 
Etiketlermüsiad tkdk işgem
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:54
Güneş 07:22
Öğle 12:21
İkindi 14:48
Akşam 17:09
Yatsı 18:31
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2873     EURO 6.0224     IMKB 93699     ALTIN 212,736