ÖĞRETMENLERİNDEN ÖĞRENCİLERİNE EN ANLAMLI KARNE HEDİYESİ

Tevfik Yaramanoğlu İlkokulu 1/D Sınıfı Öğretmeni Mehtap Cömertoğlu öğrencilerine karne hediyesi olarak çevre koruma duyarlılıklarını geliştirmek amacıyla birer fidan hediye etti.

08 Haziran 2018 Cuma 10:57 < GÜNDEM
Tevfik Yaramanoğlu İlkokulu 1/D Sınıfı Öğretmeni Mehtap Cömertoğlu öğrencilerine karne hediyesi olarak çevre koruma duyarlılıklarını geliştirmek amacıyla birer fidan hediye etti.Yaptığı sosyal projelerle adını duyuran; öğrenci ve velilerinin sevgisini kazanmış olan Mehtap Öğretmen karne gününde de öğrencileri için çok anlamlı bir hediye hazırladı. Cuma günü sınıflarına karnelerini almaya gelen öğrencilerin hediyelerini görünce sevinçleri bir kat daha arttı.

Karnelerini verdiği öğrencilerinden tatillerini güzel değerlendirmelerini isteyen Mehtap Öğretmen verdiği fidanları da istedikleri yere dikerek çevremizin yeşillenmesine katkı sağlamalarını söyledi.Çevreyi koruma duyarlılığının küçük yaşlarda çocuklara aşılanması gerektiğini ifade eden sınıf öğretmeni Mehtap Cömertoğlu bu amaçla karne hediyesi olarak fidan dağıttığını, öğrencilerinin çevreyi koruma ve geliştirme açısından bir etkinlik yapmalarına vesile olmayı istediğini vurguladı.

Okulların sadece okuma-yazma öğrenme yerleri olmadığını aynı zamanda insanların sosyal sorumluluklarını da öğrendiği bir ortam olduğunu belirten Cömertoğlu karne dağıtımı sonrası öğrencileri ve velileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737