ÖZTUNÇ ŞUBELERİNE BİR ŞUBE DAHA EKLEDİ

Çok kısa bir süre içerisinde marketler zinciri haline gelen Öztunç Alışveriş Merkezi şubelerine bir yenisini daha ekledi. Öztunç yeni şubesini eski Yimpaşın yerinde açtı

20 Mayıs 2010 Perşembe 23:41 < GÜNDEM
Kısa sürede ilimizin pek çok yerinde şubeler açan Öztunç son olarak daha önce Yimpaş’ın kullandığı Kazım Karabekir Caddesindeki yeri kendisine şube olarak seçti.

Perşembe günü saat 12’de Vali Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, ETSO Başkanı Ali Şekerdağ, Müftü Ömer Kocaoğul, Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, MÜSİAD Başkanı Metin Bulut, Karakoçan Belediye Başkanı Nurettin Arslan, medya kuruluşu sahipleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşen açılışta Öztunç Alışveriş Mağazaları sahibi Mehmet Öztunç kendisini müezzinlikten marketler zinciri sahipliğine getiren hayat hikâyesini kısaca anlattı.

Konuşmasında önceleri küçük bir bakkal dükkânıyla işe başladıklarını ifade etti, daha sonra Karakoçan’da bir markete dönüştüğünü, ardından ise il merkezinde pek çok şubesi olan marketler zinciri ile büyümesini sürdürdüğünü ifade etti.

Mehmet Öztunç’un ardından Müftü Ömer Kocaoğul mikrofonu aldı ve protokol mensupları ile yaptığı duadan sonra hayırlı olsun dileklerini iletti.

Vali Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, ETSO Başkanı Ali Şekerdağ, Müftü Ömer Kocaoğul, Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun ve mağaza sahibi Mehmet Öztunç birlikte kurdeleyi kesti, ardından mağazayı gezdi…

Mağaza görevlilerinden bilgiler alarak turlarını tamamlayan davetliler yapılan ikramlardan sonra mağazadan ayrıldılar.

El-Aziz Gazetesi olarak ilimize bir şube daha kazandıran Öztunç Marketler Zinciri Sahibi Mehmet Öztunç’a hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Haber: Osman Gürses 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13