SAADET PARTİSİ İÇİN ÖLÜMDEN BETER BİR ZİLLETTİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

15 Mayıs 2019 Çarşamba 12:32 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Türkiye'deki İsrail İstanbul seçimine neden mi bunca asılıyor? İstanbul düşerse Türkiye düşer ondan. Yani derdi yapım değil yıkım! Saadet Partisi kabuk yönetiminin gündeme ilişkin güncellediği bir Millî Görüş siyaseti var mı? Takılmış CHP'nin peşine gidiyor!

SP adayını çekmiyor. Tabii ki iktidara yüklenip CHP'ye destek atışları yapacak. Saadetçiler de adayımız var diye kostaklanacaklar. Karazangoçoğlu buyurmuş ki İstanbul bu seçimde 16 değil 81 milyondur. Hani AKP yerel seçime genel seçim havası vermişti hınzırlar?

Yahudi toplumu kutuplaştırıp yarısını negatif mıknatıslıyor, suçunu da iktidara yüklüyor. Yahudilik şeytanın dinidir. Yahudi karanlık yüzlü Karazangoçoğlu'nu manivela gibi kullanarak siyasetin dengesini bozup yönünü değiştirmeye çalışıyor.

Kuyruk dengeyi sağlayıp 4 ayak üzerine düşmeyi sağlar. CHP Saadet Partisi'ni kuyruk yapıp siyasi dengeyi lehine çevirmek istiyor. Cansimidi olup Yahudi'ye kaybettiği Türkiye'yi geri alma umudu veren Karazangoçoğlu Romalı muzaffer komutan edasıyla dolaşıyor.

Erbakan Millî Görüş dışındaki partilere "diğerleri" yani batıl diyordu. Şimdi Saadet Partisi diğerlerinden bin beter batıl olmuş. Diğerlerine, hele düşmanlarına bakınca AKP'ye Ak Parti diyesim geliyor. Gerçekten mevcutların en az kötüsü!

Saadet Partisi'nin yaşadığı ibret verici hazin durum çok açık-net gösteriyor ki; baş nereye, gövde ve ayaklar oraya! İlla baş... İyi ki Karazangoçoğlu hoyratça pervasız davranıyor. Bu kaba-saba ihanetine rağmen Saadetçilere durumun vahametini anlatamıyoruz.

Karazangoçoğlu'nun niyeti/maksadı CHP'ye destek vermek olduktan sonra ne karar aldığının ne önemi var. Karazangoçoğlu istişare ettik diyerek Saadetçi öküzleri güdüyor. Daha ilk gün CHP adayınız kalsın, tabanınız bize oy vermez dedi.

CHP'ye kuyruk olup Yahudi'nin denge oyunlarına alet olmak Saadet Partisi için ölümden beter bir zillettir. #KIYAM! Yahudi kaybettiği Türkiye'yi İstanbul'dan tekrar ele geçirme hesabında ama artık çok geç, geçmiş olsun.

Ey Saadetçiler; Hak Dava Millî Görüş'ü bir yana bırakıp Karazangoçoğlu peşisıra CHP dümen suyunda öyle nereye? #KIYAM!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12