SAADET PARTİSİ KABUK YÖNETİMİ’NİN İHANETİ VE FATİH ERBAKAN'IN YENİ BİR PARTİ KURMA SERÜVENİ!

Saadet Partisi kabuk yönetimi Erbakan'ın vefatından sonra ihanetler serisini sürdürüyor...

15 Nisan 2018 Pazar 18:42 < GÜNDEM

Mesud AKGÜL
 
SAADET PARTİSİ KABUK YÖNETİMİ’NİN İHANETİ
VE FATİH ERBAKAN'IN YENİ BİR PARTİ KURMA SERÜVENİ!

Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi genel başkanıyken Milli Görüşün temel ilke ve prensiplerine düşmanlık edip; hem teşkilatı hem de tabanı zihinsel, fikirsel ve duygusal olarak yıldızlı pek çekici Masonik bir literatürle dönüştürme, mutasyona uğratma çabasına girişmişti!

Erbakan'ın bir ömür harcayarak canhıraş bir mücadeleyle bugünlere taşıdığı 40 yıllık Milli Görüş terminolojisi terk edilmiş yerine küresel sermaye medyasının desteklediği Masonik liberal bir dil ve üslup kullanılmaya başlanmıştı!

Tıpkı bugünkü mevcut Saadet Partisi kabuk yönetiminin yaptığı gibi!

Aslında mevcut Saadet Partisi kabuk yönetimi Erbakan'ın vefatından sonra gerçekleştirmek istediği duygusal, ideolojik başkalaşımın ön hazırlığını, test aşamasını destekledikleri Numan Kurtulmuş'un genel başkanlığı döneminde uygulamaya sokmuşlardı!

Erbakan'a 40 yıllık siyasi hayatında en şiddetli düşmanlığı yaparak 4 partisini kapatıp 5 kez siyasi yasak koyan malum çevreler şimdi olduğu gibi nasıl mevcut SP kabuk yönetimine destek veriyorlarsa o dönemde de bütün güçleriyle Numan Kurtulmuş'un arkasındaydılar!

Günümüzde Erbakan ve ailesine düşmanlık eden Ak Saçlılar o süreçte de bütün imkânlarıyla Numan Kurtulmuş'la birlikte hareket ettiler. Numan Kurtulmuş'un ihanetlerine karşı Türkiye'de ve Milli Görüş camiası içerisinde hakkı savunmak ve hakka sahip çıkmak adına mücadele eden yalnızca El-aziz gazetesiydi!

Numan Kurtulmuş' un ihanetlerine karşı mücadele ettiğimiz dönemde Milli Görüş camiası toptan arkasında saf tutmuş ve El-aziz gazetesine karşı şiddetli düşmanlık ederek hakkımızda aleyhte bir hakaret ve karalama kampanyası başlatmıştı!

Milli Görüş camiasının o yıllarda Numan Kurtulmuş'u savunma adına bize doğrulttukları silahları ise AKP'li olmakla ve iktidara hizmet etmekle bizi suçluyor olmalarıydı!

Bir diğer argümanları ise Şevket Kazan ve O. Asiltürk'ün genel merkezdeki paralı beslemelerinin hakkımızda teşkilatlara yaydıkları, " Erbakan'la bunların bir ilgisi yok. Erbakan bunları teşkilattan ve huzurundan kovmuştur" şeklindeki bütünüyle yalan dolan olan iftiralardı!

Sonuçta Numan Kurtulmuş emrindeki avanesiyle birlikte Saadet Partisinden ayrılıp Has Partiyi kurdu ve sonrasında da partisini olduğu gibi AKP'ye transfer etti!

Milli Görüş camiasının onun için kafamızı, gözümüzü yardığı, sayıp sövdüğü Numan Kurtulmuş AKP'ye geçmişti!

AKP'li olmakla suçlanan bizler ise Erbakan'ın ve davamız Milli Görüşün emrinde hizmet etmeye devam ettik elhamdülillah.

Aradan yıllar geçti ve değişen hiç birşey olmadı!

Erbakan'ın vefatıyla birlikte O. Asiltürk'ün bir oldu bitti ile ele geçirdiği YİK Başkanlığından sonra Erbakan ve ailesini itibarsızlaştırmak, güvenilirliğini zedelemek ve kamuoyunda tartışılır kılıp yıpratmak için düğmeye basıldı!

İftira kampanyaları, kara propagandalar ve uydurma senaryolar karanlık odanın emrinde tek tek piyasaya sürüldü!

Bu açık, aleni ihanet karşısında hakkı üstün tutma ve hakkı savunma adına haksızlıklara karşı dur diyen tek gür ses yine El-aziz gazetesi oldu!

Milli Görüş camiasının büyük kısmı yine ihanet içindeki kurulu düzenin yanında saf tuttu! Erbakan ve ailesine düşmanlık edip iftira atanların jandarmalağına soyundular!

Numan Kurtulmuş'un döneminde yapılan ihanetleri savunup destekleyenler ve bize karşı çıkan Milli Görüş camiası o yıllarda hangi gerekçeleri, argümanları fikirlerimize karşı kullandılarsa şimdi de aynı sebepler ve gerekçeleri kullanıp O. Asiltürk ve kabuk yönetimin ihanetlerini savunmakla meşguller!

Yok AKP'liymişiz...Falan filan!

Bizi AKP'li olmakla suçlayanların O. Asiltürk'ün ailesiyle birlikte oy kullandığı sandıktan Saadet Partisine sadece 1 oy çıktığı gerçeğiyle yüzleşmeye hiç ama hiç niyetleri yok!

Numan Kurtulmuş'un ihanet ettiği yıllarda Erbakan Saadet Partisinden ayrılmayı, başka bir parti kurarak yola devam etmeyi asla düşünmedi! Böyle bir yola ve yönteme tenezzül etmedi! Numan Kurtulmuş ve destekçisi Ak Saçlılara Saadet Partisini terk etmedi! Bırakıp kaçmadı!

Olup bitenlere seyirci de kalmadı tabi!

40 yıllık emeğini, alın terini, hayatını, ömrünü vakfettiği davasının hainlerin elinde oyuncak olmasına rıza göstermedi!

Ne yaptı peki?

Numan Kurtulmuş ve destekçisi Ak Saçlılarla muhteşem bir siyasî mücadele yürütüp Saadet Partisini şer şebekenin elinden geri alarak tekrar davasının genel başkanlığına oturdu!

İşgalcilerin, hainlerin, haramilerin elinden Milli Görüşü kurtardı ve aslına, özüne, cevherine geri döndürdü!

Erbakan, samimi, dürüst ve ihlaslı, takva ehli Milli Görüşçülerin tek lideri, önderi, rehberi ve kılavuzudur! Onun siyasi hayatında kullandığı yol ve yöntemler bizim için tek örnektir ve uygulanması gereken en sağlıklı, en pratik, en risksiz çözüm yoludur!

Fatih Erbakan'a yakışan Saadet Partisini rejim işbirlikçisi ihanetin eline, iradesine ve kaderine terk edip kaçmak değildir!

Tıpkı liderimiz Erbakan gibi şer cephenin elinden geri alma ve özüne, cevherine, aslına döndürme mücadelesi vermektir!

Bunun dışındaki tüm seçenek ve tercihler çıkmaz sokaktır! Fatih Erbakan, ya liderimiz Erbakan gibi Saadet Partisini bu ihanetçi kadroların elinden geri alıp yoluna devam eder ya da kendi eliyle sonu kaçınılmaz şekilde hüsran olan farklı bir seçeneği tercih edip hem kendisinin hem de sevenlerinin siyasi akıbetini yer bitirir!

Erbakan, Numan Kurtulmuş'un ardından yeniden genel başkan seçildiği kongrede, "Partimize, davamıza kavuştuk Elhamdülillah!" demişti.

Fatih Erbakan da Saadet Partisi'ni bu haramilerin elinden alıp yeniden bütün Milli Görüş camiasına, "Partimize, davamıza kavuştuk elhamdülillah" dedirtmelidir!

Kendisine yakışan budur! Gerisi çıkmaz yoldur, hüsrandır, zarardır ve ziyandır!

Umutların, hayallerin ve beklentilerin ziyan edileceği boş hevai heveslerin, kuruntuların peşinde ömür çürütmektense liderimiz Erbakan'ın yolundan gitmek, onu takip etmek yapılacak en akıllıca iş olacaktır.


 
Etiketlererbakan mesud akgül saadet partisi oğuzhan asiltürk
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3279     EURO 6.0542     IMKB 98455     ALTIN 219,530    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:05
Güneş 07:31
Öğle 12:39
İkindi 15:15
Akşam 17:37
Yatsı 18:58