SAADET'TE YENİ ROTA: 19 MAYIS VE ATATÜRKÇÜLÜK

Daha önce Ankara Temsilcisinin Saadet Partisinin sitesinden Milli Görüş ismini silmişsiniz sorusuyla canlı yayında Kurtulmuşu zor durumda bıraktığı Flash TV bu kez de yayınladığı Saadet Partisinin 19

22 Mayıs 2010 Cumartesi 23:59 < GÜNDEM
Numan Kurtulmuş açılımlarında hız kesmiyor!
Milli Görüş’ü özünden koparmak için son sürat çalışmalarına devam eden Numan Efendinin son açılımı ise 19 Mayıs.

Göreve geldiği günden bu yana pergelinin ucunu siyonizme koyarak ne idüğü belirsiz daireler çizen ve Saadet Partisini asli çizgisinden uzaklaştırarak rejim partilerinden bir parti haline getirmeye çalışan Numan Kurtulmuş’tan yeni bir açılım daha geldi.

İflas etmekte olan kurucu iradeden herkes uzaklaşmaya çalışırken, onlara yaranmak için elinden geleni yapan Numan Efendi Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları'nı Milli Görüş tarihinde bir ilk olarak 19 Mayıs’ı kutlamak için Atatürk Anıtı’na gönderdi...

Daha önce Ankara Temsilcisinin "Saadet Partisi'nin Sitesi'nden Milli Görüş ismini silmişsiniz!" sorusuyla canlı yayında Kurtulmuş’u zor durumda bıraktığı Flash TV bu kez de yayınladığı Saadet Partisi’nin 19 Mayıs açılımıyla Milli Görüşçülerin gerçeği görmesi için bir ışık tuttu…
İşte Flash TV’nin günün haberi yapacak kadar ilginç bulduğu ve haber kuşaklarında tekrar tekrar yayınladığı o haber...

 

 
O.G.
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • mesud akgül - 22 Mayıs 2010 Cumartesi 17:57
  Milli Görüşün Aziz Lideri Erbakan’ın 40 yıllık siyasi hayatı boyunca resmi bayram törenlerine ve Anıtkabir ziyaretlerine katılımı çok nadir gerçekleşmiştir.Protokol kuralları gereği katılması icap ettiğinden mecburiyetle bazı törenlere katılan Erbakan’a, Sabetayist Oligarşi ile onların işbirlikçisi İslamcı!münafık medya ve köşe yazarlarından çok sert suçlamalar ve ithamlar yapılmıştır.Bu törenlere katıldı için Erbakan’ı haşa dinden çıkmakla,İslamdan taviz vermekle,Müslümanları kandırmakla,Milli Görüş taban ve teşkilatlarını zor duruma bırakmakla,sistemim bir parçası olmakla suçlayan çevreler,Numan’ın emri ile SP Kadın Kollarının 19 mayıs törenlerine katılması karşısında ise üç Maymunları oynamaktalar.Her konuda olduğu gibi bu konuda da Erbakan’a değil de ,Sabetayist ve münafık İslamcı! Medya çevrelere inanan Milli Görüş tabanı bu suçlamalara inanmış, toplumsal taban ve destek verdiği gibi kendi aralarında dillendirmeyi de ihmal etmemişlerdir. Erbakan’a gelince İslam’ın kaidelerini hatırlayan, Müslüman oldukları akıllarına gelen sözde İslamcı! medya çevreleri iş Numan Efendiye gelince tam bir materyalist,liberal,kapitalist zihniyete bürünüp,ikiyüzlü,kör ve sağırları oynamaktadırlar.Akıllarını Erbakan ve Milli Görüş düşmanı olan bu medya çevrelerine kiralamış olan Milli Görüşçüler ise uyuklamaya devam ediyorlar.
  Numan Efendinin yaptığı ,Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları'nı Milli Görüş tarihinde bir ilk olarak 19 Mayıs’ı kutlamak için Atatürk Anıtı’na göndermesi uygulamasını eğer Erbakan yapmış olsaydı ,münafık İslamcı medya çevrelerinin kalemlerinden akacak irinin,kirin,pisliğin miktarını hiç kimse tahmin bile edemez!
  Diyanet işleri Başkanlığının her yıl gerçekleştirdiği ve Dünyada eşi, benzeri görülmeyen bir mükemmellikte icra ettiği, Deniz Baykal’ın bile katılıp CHP’yi temsil ettiği ve konuşma yaptığı Kutlu Doğum Törenlerine katılmayıp Milli Görüşü temsilcisiz bırakan Numan Efendi, kalkmış
  Süryani Kilisesi Ruhani Lideri Yusuf Çetini ziyaret etmiş. Bu ziyaret medya da ”Çetin'i ilk kez bir parti genel başkanı ziyaret etti “şeklinde de yer aldı.
  Milli Görüş zihniyeti Kutlu Doğum töreninde yok ama, Süryani Kilisesinde var. SP D-8 kuruluş yıldönümü toplantılarında yok ama,19 mayıs törenlerinde var. Numan Efendi Erbakan’ın katıldığı toplantılarda yok ama,sözde Siyonizm karşıtı Yahudi Hahamlarla Eyüp’te kol kola.Numan Efendi Erbakan’la değil ama,Tuğba Özay ile yan yana.
 • Tarık Türkmen - 21 Mayıs 2010 Cuma 16:27
  Numan Kurtulmuş Millî Görüş'ü tersyüz edip Demirel'in eski Adalet Partisi çizgisine çekmeye devam ediyor. Şu sorunun cevabını Numanistler ve Kemalistler vermelidir...Her yıl Samsun'dan Ankara'ya bir "gençlik koşusu" yapılıyor.Bu koşu neden Afyon'dan İzmir'e kadar yapılmıyor? Eğer zafer simgesi bir gençlik koşusu yapılacaksa bu Dumlupınar'dan İzmir'e kadar yapılmalı. Çünkü işgalci Yunan orduları bu güzergâhta (sözde) kovalandı ve denize döküldü(!). (doğrusu aldıkları talimat üzerine çekildiler! Çünkü kurtuluş savaşı milletin gözünü boyamaya yönelik bir mizansendi, yani danışıklı dövüş oyunuydu!)Şöyle ya da böyle sonuçta Samsun'dan Ankara'ya kadar kovalanan Osmanlı, Afyon'dan İzmir'e kadar kovalanan ise Yunan'dı! O halde 19 Mayıs koşusu neyin koşusudur? Yok eğer bir gençlik bayramı kutlanacaksa bu 19 Mayıs değil 29 Mayıs olmalıdır. Çünkü millî gençliğin asıl sembolü 21 yaşında İstanbul'u fetheden ve bir çağ açıp çağ kapatan Sultan Fatih olmalıdır; Mustafa Kemal değil ve 19 mayıs değil.Erbakan ve Millî Görüş millî gençliğin asıl bayramı olarak hep 29 Mayıs'ı kutlarken Numanistler bu yıl 19 Mayıs'ı kutlamışlar. Bu eğer Millî Görüşçüleri gafletten uyandıracaksa hayırlı bir gelişme. Bir musibet bin nasihatten evla imiş. Yok eğer bu olay da Millî Görüşçülerin gafletten uyanmasına yetmeyecekse; bilmem ki Selanik Dönmesi Numan ve Numancılar daha ne yapsın ki Millî Görüşçüler uyansınlar?
 • hasan - 20 Mayıs 2010 Perşembe 17:47
  sp son seçimde oylarının yüzde yetmişini farklı çevrelerden aldı.böyle diyor genel başkan.milli görüşçüler hazır olun ilk nevruz bayramında ateşin üzerinden atlayacağız.böylece kemalistlerin türkçülerin kürtçülerin oylarını da alacağız,dindar kesim zaten çantada keklik genel başkan arapça biliyor ya..
 • timuçin mutlu - 20 Mayıs 2010 Perşembe 11:12
  Milli Görüşçüm sanma ki AKP de yanan iktidar meşelesini Yahudi Saadet te de yakacak.Efendi Numan'a güvenip te kendini yakma çizgini bozup yolundan sapma. Emrolunduğun gibi dosdoğru ol emri ğereğince hareket et sanma ki Saadet in geleceği Numan da nummanın geleceği de Yahudi de olacak .Yeryüzü Hakkın üstün tutulduğu Adil Milli Görüş düzeninde Erbakan da olacak.
 • murat türker - 20 Mayıs 2010 Perşembe 07:41
  daha neler göreceğiz kimbilir.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13