Anasayfa » Siyaset
İktidar Makamı Kınama Makamı Değildir!
Saadet Partisi Elazığ Gençlik Kolları üyeleri Mısırda 529 İhvan ı Müslim üyesi hakkında verilen idam kararıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.
Haluk Arslan Kapalı Çarşı Esnafını Ziyaret Etti
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan beraberin de ki partililerden oluşan heyet ile Kapalı Çarşı Esnafını Ziyaret Etti.
HALUK ARSLAN SARAYATİKLİLERLE BULUŞTU!
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Sarayatik mahalle sakinleriyle Orsan Düğün Salonunda bir araya geldi.
Haluk Arslan Projelerini Açıklayacak!
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan “ProjemElazığ” adını verdiği projelerini 19 Mart Çarşamba günü Saat 13.00’da İlbey Otel’de açıklayacak!
DOĞUKENT "MİLLİ GÖRÜŞ" DEDİ
Doğukent Mahallesinde yapılan toplantı yoğun ilgi ve katılıma sahne oldu. SP Belediye başkan adayı Haluk Arslan, bu yoğun katılımın Milli Görüşün ayak sesleri olduğunu belirtti...
"AKP'NİN ELAZIĞ'DAN OY İSTEYECEK YÜZÜ YOK"
Kültür mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Haluk Arslan "AKP'nin Elazığ’a borçtan başka bir şey getirmediğini ve Elazığ’dan oy isteyecek yüzünün olmadığını" belirtti.
"Efsane Belediye Devrettik, Şimdi Yolsuz Belediye Devralıyoruz"
Milli Gazete'ye röportaj veren SP Elazığ Belediye başkan adayı Haluk Arslan "AKPye borçsuz,efsane hizmetler yapmış Belediyeler devrettik.Ancak şimdi yolsuzluk,borç ve rant batağında devralıyoruz"dedi.
Haluk Arslan 50’ler Çarşısı Esnafını Ziyaret Etti
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan 50’ler çarşısı esnafıyla bir araya geldi...
KAMALAK BUGÜN ELAZIĞ'DA
Saadet Partisi Genel başkanı Mustafa Kamalak yerel seçimler öncesi ilk mitingini Elazığ’da yapıyor. Bugün saat 13:00'te İstasyon meydanında yapılacak mitinge tüm Elazığlılar davet edildi...
Saadet Partisi Karakoçan Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı
Karakoçan ilçesinde yoğun bir katılımla Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı Gerçekleştirildi...
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25