Anasayfa » Siyaset
ÖZGÜRLÜK AKDAMAR’A VAR, AYASOFYA’YA YOK!
Saadet partisi Merkez ilçe başkanı Mustafa Kodat,iktidarın Akdamar ve Sümela Kiliseselerine milyonlar harcarken sıra Ayasofya’ya gelince "cemaati yok" deyip geçiştirdiğini söyledi.
SAADET PARTİSİ MAYIS AYI İL DİVANI
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı Mayıs Ayı Divan Toplantısını Parti Binasında yoğun katılımla gerçekleştirdi.
İktidar Makamı Kınama Makamı Değildir!
Saadet Partisi Elazığ Gençlik Kolları üyeleri Mısırda 529 İhvan ı Müslim üyesi hakkında verilen idam kararıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.
Haluk Arslan Kapalı Çarşı Esnafını Ziyaret Etti
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan beraberin de ki partililerden oluşan heyet ile Kapalı Çarşı Esnafını Ziyaret Etti.
HALUK ARSLAN SARAYATİKLİLERLE BULUŞTU!
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Sarayatik mahalle sakinleriyle Orsan Düğün Salonunda bir araya geldi.
Haluk Arslan Projelerini Açıklayacak!
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan “ProjemElazığ” adını verdiği projelerini 19 Mart Çarşamba günü Saat 13.00’da İlbey Otel’de açıklayacak!
DOĞUKENT "MİLLİ GÖRÜŞ" DEDİ
Doğukent Mahallesinde yapılan toplantı yoğun ilgi ve katılıma sahne oldu. SP Belediye başkan adayı Haluk Arslan, bu yoğun katılımın Milli Görüşün ayak sesleri olduğunu belirtti...
"AKP'NİN ELAZIĞ'DAN OY İSTEYECEK YÜZÜ YOK"
Kültür mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Haluk Arslan "AKP'nin Elazığ’a borçtan başka bir şey getirmediğini ve Elazığ’dan oy isteyecek yüzünün olmadığını" belirtti.
"Efsane Belediye Devrettik, Şimdi Yolsuz Belediye Devralıyoruz"
Milli Gazete'ye röportaj veren SP Elazığ Belediye başkan adayı Haluk Arslan "AKPye borçsuz,efsane hizmetler yapmış Belediyeler devrettik.Ancak şimdi yolsuzluk,borç ve rant batağında devralıyoruz"dedi.
Haluk Arslan 50’ler Çarşısı Esnafını Ziyaret Etti
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan 50’ler çarşısı esnafıyla bir araya geldi...
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:05
Öğle 12:35
İkindi 16:28
Akşam 19:54
Yatsı 21:31
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7897     EURO 5.5819     IMKB 91630     ALTIN 189,750