Anasayfa » Siyaset
SAADET PARTİSİ’NDE HAREKETLİLİK DEVAM EDİYOR
İl Başkanlığına Burhan Sadak'ın getirilmesiyle hareketlilik gelen Saadet Partisi'nde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine başlayan Saadet Partisi bu hafta da ara vermedi, Yol-İş ve Memur-Sen'i ziyaret etti.
SADAK YENİ YÖNETİMİ AÇIKLADI
Saadet Partisi Elazığ il başkanı Burhan Sadak il teşkilatına ait yeni yönetim kurulunu ve görev dağılımını basına açıkladı.
SIRA-SIRA İSTİFA TAKTİĞİNDE SON DURUM
Hep birlikte istifa etmek yerine istifaları zamana yayarak, ayrılırken de partiye olabildiğince zarar vermek ve teşkilatların zihnini bulandırmak isteyen zavallıların sonuncusu Erol Erdoğan oldu!..
Saadet'in Merkez İlçe Divan Toplantısı
Yeni göreve atanan Saadet Partisi Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı ilk divan toplantısını yaptı. Toplantıda konuşan yeni başkan Mustafa Kodat, "Türkiye sineye çekmiştir. Siyonist İsrail mutlaka ve mutlaka cevapsız bırakılmamalıdır" dedi.
Baykal'dan Anadol'a '5 kişilik' sitem
Video görüntüleri sonunda CHP Genel Başkanlığından istifa eden eski Genel Başkan Deniz Baykal, uzun aradan sonra geldiği TBMM'de Kemal Anadol'la yaşadığı iddia edilen diyalogta ilginç bir mesaj veriyor...
Saadet'te Sugözü gitti Kodat geldi
Saadet Partisi Elazığ Merkez İlçe 4. Olağan Kongresi yapılarak, Metin Sugözü'nün yerine Mustafa Kodat merkez ilçe başkanı olarak seçildi.
Türkiye ile Yunanistan arasında 21 anlaşma
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Atina ziyaretinde, iki ülke arasında 21 anlaşma ve protokol imzalandı. İşte o anlaşmalar:
''Zenginlik içinde fakirlik çekiyoruz!''
CHP İl Başkanı Ethem Gülbay, borcundan dolayı suyu kesilerek cezalandırılan Elazığ'dan başka bir şehrin bulunmadığını ve ilimizin zenginlik içinde fakirlikle boğuştuğunu söyledi.
Egeli Romanlar: Artık Akpartiliyiz
Ege Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Özcan Çayırlı, Yönetim Kurulu üyeleri ve bağlı derneklerin başkanları, CHP'den ayrılıp Akparti'ye geçmek istediklerini söylediler.
DENİZ BAYKAL’IN KUTLU DOĞUM TOPLANTISINDA YAPTIĞI KONUŞMA
Deniz Baykal'ın Kutlu Doğum Haftası toplantısında yaptığı konuşmayı dinleyenler mest olmuştu. İşte o muhteşem konuşmanın tam metni...
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:39
Güneş 06:02
Öğle 12:23
İkindi 15:49
Akşam 18:32
Yatsı 19:49
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2610     EURO 7.3524     IMKB 97988     ALTIN 242,271