Anasayfa » Siyaset
Saadet Partisi İl Divan Toplantısı Yapıldı
Saadet Partisi İl Divan Toplantısının açılış konuşmasını yapan SP Elazığ İl Başkanı İlyas Keskin, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'ndan hesap sordu, yetkililere çağrıda bulundu.
KESKİN'DEN SERT AÇIKLAMA
Saadet Partisi Elazığ il başkanı İlyas KESKİN, bir açıklama yaparak, ülke gündeminde yer alan konularla ilgili değerlendirmelerde ve tenkitlerde bulundu.
NUMAN’LA PARTİ BÖYLE OLUR...
Aylardır yayınlarımızda anlatmaya çalıştığımız Kurtulmuş'la partinin ve tepe tepe kullandığı Milli Gazete'nin ne hale geldiğini bir de bağımsız bir kaynaktan okuyun.
YANDAŞ İNTERNET SİTELERİNDEKİ BİR UYDURUK SENARYO…
Yok, bilmem Sadrettin Karaduman kendisi göreve devam etmek istemediğini söylemiş de Bu yüzden yerine onun da rızası alınarak atanan Erol Erdoğana görevini isteyerek devretmiş de... Fitneci sitelerin tahriki sonucu bu yaklaşımdan çark edip göreve yeniden talip olmuş da... Ve daha bir sürü zırva
ERBAKAN'I DEĞİL AKŞİT'İ VERDİ
TV5 televizyonunun Erbakan'ın katıldığı D-8 toplantısını canlı yayınlamak yarine Cevat Akşit'in dini sohbetini yayınlamayı uygun görmesi sorgulanıyor.
Muhteşem Toplantıda Numan Yine Yoktu
D-8'in 12. yıldönümü etkinliklerinde Cumhurbaşkanı Gül ve Meclis başkanı Toptanın mesaj göndermesine rağmen Numan Kurtulmuşun toplantıya katılmaması ve Erbakanın konuşmasını TV5'in canlı yayınlamaması
ERBAKAN'IN D-8 KONUŞMASININ TAM METNİ
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ESAM'ın organize ettiği D8'in 12. yılı etkinliklerinde yaptığı konuşma metni...
MAYMUNUN GÖZÜ AÇILDI
El-Aziz'in, yazılarına dikkat çektiği Millî Gazete yazarı Yahudi Cadı Afet Ilgaz'ın tutumu Millî Görüşçü çevrelerce nihayet fark edilmeye başlandı.
SP İstanbul İl Başkanı Neden Görevden Alındı?
Milli Görüş'e ve ERBAKAN'a bağlılığı ile bilinen Sadrettin KARADUMAN'ın görevden alınması birçok soru işaretini taşırken henüz Genel Merkez ve İl Başkanlığı tarafından bir açıklama yapılmamış olması da yeni soru işaretlerini oluşturmaktadır.
Saadet'te tasfiye süreci başladı mı?
Numan Kurtulmuş'un Erbakan'a yakınlığıyla bilinen Saadet Partisi İstanbul il başkanı Sadrettin Karaduman'ı görevden alarak yerine Erol Erdoğan'ı ataması bir süreden beri konuşulan tasfiye sürecinin...
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3608     EURO 6.0653     IMKB 91801     ALTIN 213,877    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:55
Güneş 07:24
Öğle 12:22
İkindi 14:48
Akşam 17:09
Yatsı 18:32