Anasayfa » Siyaset
ÖZTÜRK, İDDİALARA CEVAP VERDİ
AKP Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, bazı siyasi partiler tarafından Elazığ Belediyesi denetim raporu ile birlikte isminin zikredilmesi nedeniyle bir açıklama yaptı.
''Türklerle Kürtlerin ilk zaferi Malazgirt''
BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız, Bizans İmparatorluğu'na karşı Türkler ve Kürtlerin ortak mücadele ettiğini belirtirken Malazgirt savaşını örnek gösterdi.
İşbaşaran istifa etti, Erdoğan'ı suçladı
AKP Elazığ milletvekili Feyzi İşbaşaran partisinden istifa etti. İşbaşaran, partiçi demokrasinin kalmadığını ve tehditler aldığını, başına birşey gelirse sorumlunun Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi...
Saadet Partisi İl Divan Toplantısı Yapıldı
Saadet Partisi İl Divan Toplantısının açılış konuşmasını yapan SP Elazığ İl Başkanı İlyas Keskin, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'ndan hesap sordu, yetkililere çağrıda bulundu.
KESKİN'DEN SERT AÇIKLAMA
Saadet Partisi Elazığ il başkanı İlyas KESKİN, bir açıklama yaparak, ülke gündeminde yer alan konularla ilgili değerlendirmelerde ve tenkitlerde bulundu.
NUMAN’LA PARTİ BÖYLE OLUR...
Aylardır yayınlarımızda anlatmaya çalıştığımız Kurtulmuş'la partinin ve tepe tepe kullandığı Milli Gazete'nin ne hale geldiğini bir de bağımsız bir kaynaktan okuyun.
YANDAŞ İNTERNET SİTELERİNDEKİ BİR UYDURUK SENARYO…
Yok, bilmem Sadrettin Karaduman kendisi göreve devam etmek istemediğini söylemiş de Bu yüzden yerine onun da rızası alınarak atanan Erol Erdoğana görevini isteyerek devretmiş de... Fitneci sitelerin tahriki sonucu bu yaklaşımdan çark edip göreve yeniden talip olmuş da... Ve daha bir sürü zırva
ERBAKAN'I DEĞİL AKŞİT'İ VERDİ
TV5 televizyonunun Erbakan'ın katıldığı D-8 toplantısını canlı yayınlamak yarine Cevat Akşit'in dini sohbetini yayınlamayı uygun görmesi sorgulanıyor.
Muhteşem Toplantıda Numan Yine Yoktu
D-8'in 12. yıldönümü etkinliklerinde Cumhurbaşkanı Gül ve Meclis başkanı Toptanın mesaj göndermesine rağmen Numan Kurtulmuşun toplantıya katılmaması ve Erbakanın konuşmasını TV5'in canlı yayınlamaması
ERBAKAN'IN D-8 KONUŞMASININ TAM METNİ
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ESAM'ın organize ettiği D8'in 12. yılı etkinliklerinde yaptığı konuşma metni...
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:04
Güneş 06:25
Öğle 12:15
İkindi 15:22
Akşam 17:53
Yatsı 19:09
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7916     EURO 6.7094     IMKB 98379     ALTIN 229,103