Anasayfa » Siyaset
MAYMUNUN GÖZÜ AÇILDI
El-Aziz'in, yazılarına dikkat çektiği Millî Gazete yazarı Yahudi Cadı Afet Ilgaz'ın tutumu Millî Görüşçü çevrelerce nihayet fark edilmeye başlandı.
SP İstanbul İl Başkanı Neden Görevden Alındı?
Milli Görüş'e ve ERBAKAN'a bağlılığı ile bilinen Sadrettin KARADUMAN'ın görevden alınması birçok soru işaretini taşırken henüz Genel Merkez ve İl Başkanlığı tarafından bir açıklama yapılmamış olması da yeni soru işaretlerini oluşturmaktadır.
Saadet'te tasfiye süreci başladı mı?
Numan Kurtulmuş'un Erbakan'a yakınlığıyla bilinen Saadet Partisi İstanbul il başkanı Sadrettin Karaduman'ı görevden alarak yerine Erol Erdoğan'ı ataması bir süreden beri konuşulan tasfiye sürecinin...
Saadet Partisi sonbaharda kongreye gidiyor
Saadet Partisi'nin 29 Mart mahalli seçimlerinde belediye başkan adayı olan Mehmet Bekaroğlu partinin Sonbaharda kongreye gideceğini bildirdi.
Ağın'da Seçim Yeniden
29 Martta yapılan ancak MHPnin itirazı ile iptal edilen Elazığın Ağın ilçesindeki yerel seçimler bu Pazar günü yenilenecek.
SP İl Divan Toplantısı Yapıldı
Saadet Partisi İl Divan toplantısı geçtiğimiz hafta sonu coşkulu bir kalabalığın katılımıyla yapıldı.
Kurtulmuş: 'Partinin Sahibi Benim'
Numan Kurtulmuş Yeni Şafağa verdiği röportajda Erbakan'ın aktif siyasete dönmeyi düşünmediğini belirterek Ben bir emanetçi ya da vasi değilim dedi.
Ali Şerifoğulları AKP İl başkanı Oldu
AKP Elazığ 3. Olağan Kongresinde başkanlığa eski başkan Ali Şerifoğulları yeniden seçildi.
Kurtulmuş: Erbakan'ın gezisi partiyi bağlamaz
Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, "Sayın Erbakan'ın İran'a yaptığı gezi tamamen kişisel gündeminde yer alan bir gezidir" dedi
Erbakan basın toplantısı düzenledi
10 gün süren İran gezisinden dün dönen Milli Görüş Lideri Erbakan bugün İran gezisini ve gündeme ilişkin konuları değerlendiren bir basın toplantısı düzenledi.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:39
Güneş 06:02
Öğle 12:23
İkindi 15:49
Akşam 18:32
Yatsı 19:49
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2610     EURO 7.3524     IMKB 97988     ALTIN 242,271