SİYONİST ERİC EDELMAN DİYOR Kİ; TÜRKİYE KONTROLDEN ÇIKTI!ÖYLEYSE NE MUTLU!

Mesud Akgül'ün yazısı...

14 Şubat 2018 Çarşamba 10:19 < GÜNDEM

Mesud Akgül

Eski ABD Ankara Büyükelçisi ve Yahudi lobisinin etkin ismi Erıc Edelman, Politico dergisindeki yazısında Türkiye'nin kontrolden çıktığını ve ABD'nin çok daha sert yaptırımlarla Türkiye'ye haddini bildirmesi gerektiğini söyledi.
 

Bizim asıl merak ettiğimiz konu Saadet Partisi kabuk yönetimi ile Yahudi lobisinin ana karakterlerinden olan Erıc Edelman arasında AKP iktidarıyla ilgili aynı yaklaşım ve fikirlerin dillendiriliyor olması.
 

Saadet Partisi kabuk yönetimi de tıpkı Erıc Edelman gibi AKP iktidarının Türkiyeyi çok kötü yönettiğini iddia ediyor!
 

Eğer İsrailci NEO-CON ekibin önemli figürlerinden Erıc Edelman, Türkiye kontrolden çıktı diyorsa hakikatte Türkiye olağanüstü bir üstün aklın önderliğinde mükemmel idare ediliyor demektir.
 

Zira Türkiye, İsrail ve küresel Siyonist nizamın kontrolünden çıktığı için Erıc Edelman anca bundan rahatsızlık duyar!
 

İsrail'in ve küresel sermayenin vesayeti altında, Batının örtülü sömürgesi olan bir Türkiye, Siyonist Edelman için kontrolden çıkan bir ülke niye olsun ki?
 

Eski ABD Ankara Büyükelçisi Edelman'ın Türkiye'yi kontrolden çıkan ülke şeklinde tanımlamasının anlamı şudur:
 

"Türkiye, Erbakan'ın gösterdiği hedefler ve vizyon doğrultusunda, Milli Görüşün temel ilke ve prensipleri temelinde yönetiliyor."
 

Çünkü Türkiye, Erbakan'ın siyasi idealleri dışında hangi devlet aklı ya da rejimle yönetilirse yönetilsin Yahudi için asla kontrolden çıkan bir ülke sınıfına girmez!
 

ABD Yahudi lobisi ve Siyonist küresel müesses nizam için kontrolden çıkmış bir Türkiye'nin varlığı milletimiz, İslam ümmeti ve insanlık için büyük bir umut ve sevinç kaynağıdır!
 

Türkiye'yi egemen güçlerin kontrolünden çıkaran lider Erbakan 'dan başkası olamaz.
 

Çünkü Cumhuriyet tarihinde İsrail, ABD, AB ve Siyonist geleneksel düzenle kavgalı olan, mücadele eden, savaş açan tek lider Erbakan'dı!
 

Erbakan'ın miras bıraktığı bayrağın sahibi milli derin devlettir.
 

Zaman zaman siyasi istikametinde ve çizgisinde sapmalar, zikzaklar, "U" dönüşleri ve yalpalamalar olsa bile milli derin devletle çalıştığı dönemlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da İsrail'in kontrolünden çıkmış bir Türkiye'nin varlığında katkısı inkar edilemez.

YAZIYI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

O.G.

YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01