SİYONİZM’İN DOLARINA GÜVENENLER ŞAŞKIN ÖRDEĞE DÖNDÜLER-İÇİMİZDEKİ ÖRTÜLÜ DESTEKÇİLER

Tarih 2018! Türkiye yine $ kuru operasyonu altında! Erbakan, Katar küçük ve güçsüz bir körfez devleti iken demişti ki; “Biz, Katar'ı dünyanın finans merkezî yapacağız!” Küresel güç Siyonizm'in Türkiye'ye karşı açtığı $ savaşında içerinden en büyük destek kimden?...

15 Ağustos 2018 Çarşamba 23:01 < GÜNDEM


Tarih 2007!

Türkiye yine şimdikine benzer bir $ saldırısı altında!

Suudi Arabistan Kralı 3 uçakla Türkiye ziyareti yaptı!

Siyonist haber ajansları Kral'ın Türkiye'ye 1 uçak dolusu $'la indiğini söylediler ve böylece 2007'deki $ saldırısı püskürtüldü!

Tarih 2018!

Türkiye yine $ kuru operasyonu altında!

Bu sefer Katar Emiri Türkiye'yi ziyaret etti. Kaç uçakla geldi kim bilir?

Birçok ülke Dolar'ın Türkiye'ye karşı silah olarak kullanılmasını kendisi için de tehdit şeklinde algıladı ve Şeytan Yahudi'nin hilesi ayağına dolandı.

Önemli bir not: Erbakan yıllar evvel Katar küçük ve güçsüz bir körfez devletiyken demişti ki; “Biz, Katar'ı dünyanın finans merkezî yapacağız!”

Dediğini de yaptı, yani Türkiye ile Katar dostluğunun çok derin ve köklü olduğunu bugünlerde çok daha iyi idrak etmeye başladık.

İsrail ve ABD Yahudi lobisinin projesiyle Suudi Arabistan ve müttefiki körfez ülkelerinin Katar'a ambargo olayında Türkiye'nin Katar'dan taraf hareket etmesi karşısında yerli Yahudiler kudurmuştu!

Siyonizm'in $ operasyonun da en büyük desteği Katar halkı ve devletinden gördük. Demek ki Türkiye'nin dış politikası mükemmel!
 
Erbakan: "Siyonizm'in sömürü ve zulüm düzenine karşı İslam Birliği mutlaka kurulmalıdır" dediğinde kuşağı açılmış bornozdan fırlayan şey gibi ortalığa çıkıp: "Ne İslam Birliği? İslam ülkeleri acından ölüyor! Medeniyet, ilim, refah Batıda!" diye kuduz it gibi saldıran Sabetayist Yahudiler; Siyonizm'in $ saldırısı karşısında Türkiye' ye en büyük desteğin İslam dünyasından gelmesi karşısında şaşkın ördeğe döndüler!

Ülke ve dünya siyasetinde Siyonizm'i siyasî literatüre ekleyen; gündeme taşıyan; insanlığın dikkatlerini çeken; yapılanmasının şemasını çizen ve bu yüzden Yahudi odakların bitmek tükenmek bilmeyen saldırılarının hedefinde olan Erbakan'ın bu ülkede yıllarca alay edilip dalga geçilen fikirlerinin, düşüncelerinin şimdi sosyal medya mecrasında sahiplenildiğini, savunulduğunu, desteklendiğini görmek insana büyük bir mutluluk veriyor!

Hep ifade ettiğimiz gibi; $ değerini ekonomik gücünden değil, ABD'nin askeri gücünden alıyor.

ABD'nin Irak işgalinde yenilerek çekilmesi, Suriye'deki kifayetsizliği ve Türkiye'nin üstün teknoloji ile birlikte artan askeri operasyon kabiliyeti Siyonizm’in $'ını dize getirip zayıflatacaktır.

Peki küresel güç Siyonizm'in Türkiye'ye karşı açtığı $ savaşında içerinden en büyük destek kimden gidiyor dersiniz?

SP ve İngiliz Temel… Saadetçiler... PKK/HDP medyası… Dini tarikat ve cemaat medyası... Atatürk postuna bürünmüş Kripto Yahudi Sabetayist azınlık mensupları…

İlginç bir ittifak değil mi?

Başkan Erdoğan'ın danışmanı ve Yeni Birlik gazetesi yazarı İlnur Çevik, Türkiye ABD ile kavga etmek yerine lobileri devreye sokalım, kullanalım teklifinde bulundu!

Lobi dediği kim? ABD Yahudi lobisi!

Yani İlnur Çevik diyor ki, Türkiye İsrail'le ilişkileri düzeltmeden ABD ile arası düzelmez. İçimizdeki İsrailciler kritik süreçlerde gönüllerinde gizledikleri İsrail aşkını bu şekilde ortaya dökerler!

Egemen şeytanı odakların $ saldırısına karşı 10 gündür manşetlerinden psikolojik destek sağlayan Milli Gazete, bizim yayınlarımızın da katkısıyla ihanetini daha fazla gizleyemeyince bugünkü manşetinde yayın politikasında değişikliğe gitme ihtiyacı hissetmiş!

Filistin'e göçe zorlamak için Siyonistlerin Yahudilere neler yaptıklarını bilen TÜSİAD; $ operasyonu karşısında TOBB ile aynı çizgiye geldi. Tutumunu sürdüren İngiliz Temel galiba tasmalı!

Amerikan CNN, Türkiye ile ticari savaş ABD borsalarını batırdı! Türkiye ABD mallarina yeni tarife ile ağır tokat attı!" Diye dursun GDO'suyla oynanıp DNA'sına Yahudi geni yerleştirilmiş Saadetçiler ise sabahtan akşama kadar Siyonizm'in macunculuğunu, tetikçiliğini yapmaya devam ediyorlar!

Küresel güç Siyonizm'in Türkiye'yi hedef alan $ savaşına içeriden canı gönülden destek veren SP kabuk yönetimi, İngiliz Temel ve merdiven altı üretimi Saadetçiler utanmadan halen daha Erdoğan ve iktidara Batı işbirlikçisi diye saldırıyor!

Ya bu Batı, kendine hizmet edene siyasî, askerî ve ekonomik olarak savaş ilan edecek kadar salak mı? Yoksa Siyonizm'in Türkiye aleyhine olan her projesinin gönüllü eşekliğini yaparak yükünü çeken Saadetçiler mi salak?

TV ekranlarında, cami kürsülerinde ağızlarında Allah, Kuran, Ayet, Hâdis, din, iman, vatan sevgisi eksik olamayan gelenekçi dindarlar ile reformcu bidatçı ilahiyatçılar söz konusu $ savaşı olunca süt dökmüş kediye dönmeleri de dikkatlerden kaçmadı.

Siyonizm'in $ savaşında Türkiye'de şirketleri, medya organları, holdingleri, AVM'leri olan açıkça ticari birer kuruluşa dönüşmüş dini grup, tarikat ve cemaatlerden kayda değer bir ses çıkmaması örtülü destek olarak tarihe not düştü.

ABD'li Siyonist/Evanjelistler bir papaz için koca Türkiye'yi karşılarına aldılar. Ama Türkiye'deki dini cemaat, tarikat ve örgütler koca Türkiye için bir papazı karşılarına alamadılar!

Neden? Çünkü ülkemizdeki dini yapıların ipi puştun, yani ABD'nin elinde!

Yazıklar olsun!

Hiç kimse şu soruyu sorup cevabını bulmak istemiyor?
"Siyonizm'in İngiliz hakimiyetinde kurup Sabetayist Yahudilere teslim ettiği ve Batının örtülü vesayeti altındaki sömürge Türkiye'yi hangi üstün siyasi deha ayakları üzerinde durabilen bağımsız ve özgür bir devlet hâline dönüştürdu?"

Cevabını biz verelim. "Hangi siyasi dava son 50 yilda kendi içinden 6 Başbakan, 3 Cumhurbaşkanı ve 1 Başkan çıkarıp ülke yönetimine damga vurdu?" Elbette Milli Görüş!

"Son 16 yıldır Türkiye'yi yöneten siyasi kadrolar kimin talebesi?" Erbakan'ın...

Sorunun cevabı anlaşıldı mı?

Mesud AKGÜL

 SİYONİZM BAŞARISIZ OLMAYA MAHKUM - TIKLAYIN 

 SİYONİZM'İN DOLAR OPERASYONU TÜRKİYE'NİN SAKALINI TRAŞ ETMEKTİR-ERBAKAN’IN BRICS PLANI - TIKLAYIN 
 SİYONİZM'İN TRUMP MÜCADELESİ VE TÜRKİYE-2023 HEDEFİ VE AK PARTİ KONGRESİ - TIKLAYIN  
Etiketlermesud akgül saadet partisi erbakan siyonizm abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4731     EURO 6.2133     IMKB 103408     ALTIN 229,916    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59