SİYONİZM'İN, "ŞEYTANLAŞTIRMA PROJESİNİN" FARKINDA MISINIZ?

Mesud Akgül'Ün yazısı...

14 Mart 2018 Çarşamba 13:32 < GÜNDEM

Mesud Akgül
 

Küresel güç Siyonizm, kendi sorumluluğunda işlenen insanlık dışı işgal, vahşet, katliam ve kitlesel ölümler sebebiyle devletler ile toplumlarda meydana gelen öfke, kin ve düşmanlık hislerinin hedefi olmamak için, "Şeytanlaştırma" projesini devreye sokar.
 

Yani "Cambaza bak" oyununu tüm dünyaya uygular!
 

Bu, "Şeytanlaştırma" stratejisinin olmazsa olmazı elbette küresel sermaye medyasının dehşet propaganda gücü ile kitleleri hipnoz etme kabiliyetidir.
 

"Şeytanlaştırma" projesi şöyle uygulanır.
 

Öncelikle küresel sermaye medyasının hedefi olacak bir ülke veya siyasi bir lider seçilir ve hedef yapılır.
 

Bu role uygun ve biçilmiş kaftan olan ülke ya da lider sürekli şekilde ülkesindeki, bölgesindeki tüm çıkar çatışmaları ile savaşların, gerginliklerin baş sorumlusu ilan edilerek küresel sermaye medyası tarafından istikrarlı bir şekilde tüm insanlığa hedef gösterilir.
 

İnatçı ve ısrarlı şekilde küresel sermaye medyasının sürekli saldırılarının, karalama kampanyalarının hedefindeki devlet ya da siyasi lider hem kendi ülkesinde hem de tüm dünyada artık "Şeytanlaştırılmış" bir insanlık düşmanıdır!
 

Şeytanlaştırılmış ülke ve devlet daha ileri safhalarda dünya barışına en büyük tehdit ve tehlike olarak ilan edilir.
 

Böylelikle küresel güç Siyonizm, bizatihi yürüttüğü projeleri, işgal ve katliam girişimlerini, istikrarsızlıklara yol açan komploları, toplumsal isyanları, terör eylemlerini ,"Şeytanlaştırılmışların" üzerine yıkarak kendisini görünmez kılar!
 

Perde gerisinde dünya üzerinde yaşanan siyasi, askeri, ekonomik tüm beklenmedik krizler ile kaosların gerçek planlayıcısı olan Siyonizm, bu şekilde insanlığın öfkesinin ve düşmanlığının hedefi olmaktan yakasını kurtarmış olur!
 

Çünkü küresel sermaye medyası toplumsal öfkenin ve tepkinin yönleneceği adresi kendisi belirlemiştir zaten!

Örnek vermek gerekirse Uzakdoğu coğrafyasında Siyonizm'in oyuncağı olan ülke K. Kore, siyasi kişilik ise lideri Kim Jong-Un'dur!
 

Küresel sermaye medyasının propaganda gücüyle bölgede, tüm dünyada, "Şeytanlaştırılmış" devlet ve lider olarak K. Kore ve lideri Kim Jong-Un, Siyonizm'in kullandığı perdeden ibaret kağıttan bir kaplandır sadece!
 

Siyonizm, Asya coğrafyasıyla ilgili bütün işgal, istikrarsızlık, kavga, kaos, anarşi, darbe, işgal girişimlerini K. Kore ve lideri üzerinden gerçekleştirip kendisini kamufle etmektedir.
 

K.Kore İsrail'in kullandığı bir taşeron devlet; Kim Jong-Un ise silik ve asalak bir kişiliktir sadece!
 

Siyonizm'i gizlemek için üretilmiş bir perdedir K.Kore!
 

Uzakdoğu'nun şeytanı olur da Ortadoğu veya İslam aleminin şeytanı olmaz mı?
 

Elbette olur.
 

Siyonizm'in kontrolündeki küresel sermaye medyasının ısrarlı yayınları sayesinde İslam aleminin, "Şeytanlaştırılmış" ülkesi ve lideri Suudi Arabistan ile veliaht prens, Muhammed bin Salman!
 

Suudi Arabistan başta olmak üzere Körfez Ülkeleri arasındaki krizlerin, Yemen'deki iç savaşın, Irak ve Suriye'deki çatışmaların tek bir sorumlusu var: Suudi Arabistan ile veliaht prens, Muhammed bin Salman!
 

Neden?
 

Çünkü küresel Yahudi medyası böyle emir buyurdular!
 

Dünya Siyonizm'i, küresel Yahudi sermayesi ile Haçlı Batı İslam alemini yıkıma ve kaosa sürüklemek için planladıkları projeleri tatbik ederken İslam dünyasına sanal ve soyut bir düşman ülke ile siyasi kişilik hedef gösteriyor hepsi bu!
 

Ülkemiz dahil tüm İslam dünyası Yahudi'nin şu algı operasyonunun esiri oldu: "Bölgedeki sorunların, terör ve anarşinin, işgallerin, ölümlerin tek sorumlusu an itibariyle Suudi Arabistan ile veliaht prens Muhammed bin Salman'dır!
 

İsrail'in, ABD'nin, Haçlı Batının olup bitenlerle hiçbir ilgisi yok!"
 

Bölgemizdeki bütün iğrençliklerde tüm sorumluluk küresel sermaye medyasının kara propagandalarına ve algı operasyonlarına uğramış olan Suudi Arabistan ile veliaht prens, Muhammed bin Salman'ın!
 

Gerçekte olan Siyonizm ve İsrail, küresel sermaye ile birlikte İslam dünyasını bölmek, parçalamak, haritadan silmek için derin dehlizlerde planladıkları kumpaslarını uygulama safhasında ortaya çıkacak ve tüm insanlığın tepkisini çekecek katliamlardan, ölümlerden kendisi sorumlu tutulmasın diye veliaht prens Muhammed bin Salman'ı şeytanlaştırmayı başardı!
 

Veliaht prens Muhammed bin Salman'ın tüm hayatı, yaşamı, kararları, icraatları ve dış seyahatleri küresel sermaye medyasının ilgi odağında!
 

Siyonist global medya organları veliaht prens Muhammed bin Salman'ı ısrarla İsrail, ABD ve Batı yanlısı bir lider olarak göstermek için her türlü illüzyonu,kahpeliği sergiliyorlar!
 

Doğrusu bunda oldukça başarılı da oldular!
 

Artık İslam dünyasında Siyonizm, İsrail, ABD, Haçlı Batı konuşulmuyor!
 

Konuşulan tek bir düşman hedef var; Suudi Arabistan ve Muhammed bin Salman!
 

İşin en acı tarafı ise sokakta yaşayan şuursuz insandan vazgeçtik küresel sermaye medyasının bu kurgusuna, yalan propagandasına inanıp destek atışları yapanlar içinde sözde İslam dünyasının entelleri, okumuş/yazmışları, aydınları, akademisyenleri, medya patronları, gazetecileri, yazarları var!
 

İnsanlığın geleceğini tehdit eden en büyük ortak tehlike nedir biliyor musunuz?
 

Küresel sermaye medyasının propaganda gücü ile kitleleri uyuşturup etkileme ve sevk etme kapasitesi karşısında tüm insanlığın son derece çaresiz, savunmasız ve inanmaya dünden razı birer canlı robotlara, makinelere dönüşmüş olması...

 

O.G.

YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3448     EURO 6.0757     IMKB 91074     ALTIN 214,385    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:00
Güneş 07:29
Öğle 12:26
İkindi 14:50
Akşam 17:11
Yatsı 18:34