SOÇİ ZİRVESİ: SÜREKLİ KAYBEDEN İSRAİL, KAZANAN TÜRKİYE / ERDOĞAN’IN İŞ BANKASI ÇIKIŞI VE ZAMANE MÜSL

Sürekli kaybeden İsrail, kazanan Türkiye / Erdoğan’ın İş Bankası çıkışı ve zamane Müslümanları’nın hali! / İngiliz Temel Millî Görüş'ü siyasetten silmek istiyor, müsaade etmeyeceğiz!

18 Eylül 2018 Salı 17:16 < GÜNDEM

Sürekli kaybeden İsrail, kazanan Türkiye!

Neler olup bittiğini bilmeyen kitleleri yalanlarla kandırıp manipülasyonlarla yönlendirenlere karşı gerçekleri gözler önüne sermek kadar değerli ve şerefli bir iş yoktur.

Suriye meselesinde 7 yıldır üretilip ezberletilen tüm şablonların içinin ne kadar boş olduğu gün geçtikte daha net ortaya çıkıyor.
 
İsrail Suriye'de sürekli kaybediyor, Türkiye kazanıyor. Siyonist devlet çıldıracak ama bir şeye gözü kesmiyor. Yoksa saldırırdı…

Tek başına Siyonizm'e ve onun oyunlarına karşı duran Türkiye artık lider ülke!

Başkan Erdoğan ve Putin arasında dün gerçekleştirilen yapılan Soçi zirvesinden çıkan sonuç bunu teyid ediyor.

Şu noktanın altını kalın çizgilerle çizmek ve bilmek gerekiyor ki; siyasi, ekonomik, kültürel vs. tüm bölünmeler ve mücadele Türkiye-İsrail ikileminde yaşanıyor.

Erbakan’ın planı olan “Yeni Bir Dünya” hızla inşa edilirken, eski Dünya Düzeni yanlıları İsrail, Yeni Dünya Düzeni isteyenler ise Türkiye yandaşı.

Türkiye ile Rusya arasında gerçekleşen Soçi zirvesinde çıkan mutabakata ABD, AB, BM, İran, Suriye, Almanya, Çin ve İslam dünyasından gelen olumlu tepkiler; Erbakan'ın 2. Yalta Konferansıyla iman edilecek dediği Adil Düzene dayalı Yeni Bir Dünya Düzenin kurulması adım adım gerçekleşiyor.

Rusya'nın Suriye'de olma nedeni, Türkiye'ye Gürcistan ve Ukrayna'da NATO'ya karşı verdiği desteğin diyetini ödemektir demiştik.

2015’ten bu yana gelişen süreçler incelendiğinde Türkiye ile Rusya arasındaki işbirliği ve sonuçları tek kaybedenin İsrail olduğunu ortaya koyuyor.

Rusya, uçağının düşürülmesi nedeniyle ilk kez İsrail'i suçladı. Oysa Suriye'ye gireli beri İsrail Rusya'ya neler yaptı neler...

Dünya nefesini tutmuş Türkiye-Siyonizm savaşını izliyor!

Siyonizm'e karşı çıkmak askeri, ekonomik güçle değil ancak üstün siyasi akılla olur. Bu üstün siyasi akla yalnız Türkiye sahiptir!

50 yıllık Millî Görüş tarihinde Siyonizm sürekli kaybetti; Türkiye hep kazandı. Yalta Düzeni yıkıldı; Türkiye küresel güç oldu.

Erdoğan’ın İş Bankası çıkışı ve zamane Müslümanları’nın hali!

Cumhurbaşkanı İş Bankası için bir laf etti. Zamane Müslümanları Hintli Müslümanların emanetine sahip çıkmak için tek söz etmedi!

Hintli Müslümanların Hilafet'e destek için gönderdikleri para ile Hilafet'i lağvedenler İş Bankasını kurdu. Müslümanlarda tık yok!

Sürü-sepet tarikat ve cemaatlerin Hintli Müslümanların Hilafet'e destek için gönderdikleri parayla İş Bankası kurulmasına sözü yok!

Sürü-sepet tarikat ve cemaatler Hilafet'in değil Kemalist rejimin ürünü. Onlar Allah ve tağuta birlikte kulluk eden müşrikler...

Hintli Müslümanların Hilafet'e destek için gönderdikleri paralar İş Bankası'ndan alınsın Diyanet İşleri Başkanlığına verilsin.

Hilafet'e destek için Hintli Müslümanların gönderdiği para ihanetin elinde İş Bankası'na dönüşmüş; susuyorsun! Sen Müslüman mısın?

Hintli Müslümanların yardım parasıyla kurduklan İş Bankasını putperest CHP Müslümanlara terk etsin.

Çünkü o paraları ineğe tapan Hindular göndermedi; Müslümanlar Hilafeti korumak için gönderdi.

Hilafeti yıkan CHP gasp ettiği paralarla kurduğu İş Bankası'nı Müslümanlara iade etsin!!!

İngiliz Temel Millî Görüş'ü siyasetten silmek istiyor, müsaade etmeyeceğiz!
 
Millî Görüş; Müslümanları kırsaldan/varoştan siyasete, iktidara taşıdı. Şuurlu Müslüman olmak için daha çok fırın ekmek yemeliler.

Türkiye'yi ilgilendiren hiçbir bölgesel/küresel soruna özgün çözüm öneremeyen Saadet Partisi kabuk yönetimi CHP'yi taklit ediyor.

Vesayetçi Kemalist statükonun savunucusu CHP kökenli İngiliz Temel Millî Görüş'ü siyasetten silmek istiyor. Müsaade etmeyeceğiz!

Millî Görüş'ü karanlığa gömerek Gezici jargonuyla siyaset yapmaya çalışan devşirme İngiliz Temel'in Saadet Partisi üstünde tepinmesine izin vermeyeceğiz. Bunun için #KIYAM!

Millî Görüş temelli politikalar üretemeyen, sağdan sola dört bir yana savrulan, Gezi Parkı söylemlerine sarılan kabuk yönetimden Saadet Partisi'ini almak için #KIYAM!

Ak Saçlı fosillerin Saadet Partisi'ni Türkiye aleyhine Yahudi'ye manivela gibi kullandırmak dışında amacı yok.

El çektireceğiz!

"Çiftleşiriz gusül yapmayız" diyen Atatürkçü cenabet dişilerin partisi CHP'nin destekçisi İngiliz Temel'e muti Saadetçiler utanın!

Zeki GEÇKİL

 İDLİB’TE OLUP BİTENLERİN ÖZETİ / 38. YIL DÖNÜMÜNDE 12 EYLÜL   TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil erbakan milli görüş saadet partisi temel karamollaoğlu siyonizm israil suriye
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1048     EURO 6.8129     IMKB 83675     ALTIN 249,773    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16