SONER TOLUNGÜÇ: 'ELAZIĞSPOR’LA PRENSİPTE ANLAŞTIM'

Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün teknik direktör adaylarından Soner Tolüngüç Bordo-Beyazlı Kulüple prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi...

07 Haziran 2018 Perşembe 20:51 < SPOR


Elazığspor’un teknik direktör adaylarından Soner Tolüngüç Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a temsilcimizle anlaştığını belirtti…
 
Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün teknik direktör adaylarından Soner Tolüngüç Bordo-Beyazlı Kulüple prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi.

Hacı Murat Yümlü ile İstanbul’da bir görüşme gerçekleştiren tecrübeli teknik adam görüşmenin detaylarını Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a anlattı.

Soner Tolungüç, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Elazığspor’la prensip olarak el sıkıştıklarını önümüzdeki günlerde resmi imzaların atılacağını ifade eden Tolüngüç iç transfer çalışmalarının ardından transfer yasağının kalkması durumunda dış transfer çalışmalarını başlayacaklarını bildirdi.

Ajansspor’da yayımlanan haberde yayınlanan haberde şu ifadelere yer verildi:

 “Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Elazığspor’da yeni teknik direktör belli oldu. Dün ilk Ajansspor’un duyurduğu Elazığspor, Soner Tolungüç’le görüşüyor’  haberi netlik kazandı.

Soner Tolungüç, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu. Tolungüç:

“Elazığspor’la prensip anlaşmasına vardık. Önümüzdeki günlerde resmi imzalar atılacak. İlk olarak iç transfer çalışmalarını sonrasında eğer yasak kalkarsa dış transfere yöneleceğiz. Teknik ekibimiz de hazır” dedi.”

Geçen sezon da ismi geçmişti

Geçtiğimiz sezon başında Sedat Karataş yönetimi tarafından da göreve getirmek istendiği iddia edilen Tolungüç’ten daha sonra vazgeçilmişti.

 DİARRA ELAZIĞSPOR’A GERİ GELİYOR MU? - TIKLAYIN 


 
Etiketlersoner tolungüç hacı murat yümlü elazığspor teknik direktörü
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:35
Güneş 07:00
Öğle 12:14
İkindi 14:53
Akşam 17:16
Yatsı 18:36
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3413     EURO 6.0898     IMKB 93616     ALTIN 208,990