SP KABUK YÖNETİMİ VE MİLLİ GAZETE İHANETİN ZİRVESİNDE!

Erdoğan'ın seçim kampanyasının temel sloganı, "94 ruhuna dönüş!" Yani Milli Görüş belediyeciliği! Milli Gazeteye bu batmış!..

03 Şubat 2019 Pazar 20:08 < GÜNDEM

SP kabuk yönetimi ve Milli Gazete ihanetin zirvesinde!
 
Erdoğan'ın seçim kampanyasının temel sloganı, "94 ruhuna dönüş!" Yani Milli Görüş belediyeciliği! Milli Gazeteye bu batmış!
 
"Milli Görüş gömleğini çıkardınız" denilen AKP, "94 ruhuna dönüş" deyince bu sefer, "siz gömleği çıkarmadınız mı?" diye suçlanıyor!
 
"94 ruhuna dönüş" diyen Başkan Erdoğan açıkça Milli Görüş'e vurgu yapıyor. SP kabuk yönetimi ve Milli Gazete sevineceğine isyanda!
 
Seçimler yaklaştıkça SP kabuk yönetimi ve Milli Gazete Erbakan'ı/Milli Görüş'ü hatırlamaya başladı!
 
İstismarın/riyakarlığın zirvesi böyle olsa gerek!
 
Kandil-PKK ve HDP ile açıkça seçim işbirliğine giden CHP-İP ittifakına İngiliz Temel'den bir uyarı/eleştiri yapıldığı vaki mi?
 
İsrail- ABD-Avrupa üçlüsü planladıkları darbe girişimi ile devirmek istedikleri Maduro hükümeti 10 gündür iktidarını sürdürüyor!
 
Türkiye sebebiyle Maduro'yu deviremeyen Siyonizm başarısızlığını örtmek için Venezuela'yı medya gündeminden düşürme çabasında!
 
Siyonist/Haçlı zulüm/sömürü düzeni düşmanı Milli Görüş'ün partisi Saadet'in başkanı İngiliz Temel, Venezuela'ya niye ilgisiz?
 
Siyonist/Haçlı emperyalizmin altın/petrol rezervi için çökmek istediği Venezuela lideri Maduro'ya Milli Gazete de düşmanlık etti!
 
2005'te Ermeni Soykırımını tanıyan ülkelerden birisinin Venezuela olduğunu hatırlatan Milli Gazete, Maduro'ya operasyon çekti!
 
İsrail-ABD-Avrupa Maduro düşmanı! Gayrı Milli Gazete de internet sitesinden Maduro düşmanlığı yaptı! İşte size ihanetin belgesi!
 
İsrail, Maduro düşmanlığı yapınca, "yakında İngiliz Temel konuşur" demiştik! Milli Gazete, Maduro düşmanlığı yaparak safını belirledi!
 
"SP/Milli Gazete,İsrail politikalarına hizmet ediyor" dediğimizde, "hani belge" diyenler… Milli Gazete Maduro düşmanlığı yaptı!
 
Milli Gazete, "Venezuela 2005'te Ermeni Soykırımını tanıdı" diyerek kamuoyuna, "Türk düşmanı Maduro'yu desteklemeyin" mesajı verdi!
 
Milli Gazete'nin İsrail hassasiyeti sürüyor! İsrail parlamento üyesi Arap vekillerin Türkiye ziyareti haber yapılmadı!
 
İsrail'li Arap vekilleri kabulünde, "Filistin'i asla sahipsiz/yalnız bırakmayacağız!" diyen Başkan Erdoğan'ı Milli Gazete görmedi!
 
Söylesene, "Dürüst Sami!" İsrail'in, ABD'nin ve AB'nin yıkmak istediği Maduro aleyhine haber yapmak neyin nesidir?
 
TV5'i Erbakan/Milli Görüş düşmanı Yahudi/Kemalist statükoya peşkeş çeken SP; TRT'ye iktidar bülteni diye saldırmış! Reziller...
 
TV5'i Sabetayist/Kemalistlerin haber bültenine dönüştüren gayrı milli SP/ Milli Gazete; iktidar bülteni diyerek TRT'ye höykürmüş!
 
Mesud AKGÜL

 SP'LİLERİN AKIL VE İMANI KONKORDATO İLAN ETMİŞ/SÖYLE BAKALIM "DÜRÜST SAMİ!"  TIKLA OKU 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi milli gazete temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • D E R İ N Ş U U R - 04 Şubat 2019 Pazartesi 20:34
  Rıfkı ülgen bey biz müslümanız değil mi ahiret var hesap var şimdi cumhur ittifakı E R B A K A N 'ın istediği vizyonda yerli ve milli milli derin devletin cephesi sittin sene biraraya gelmeyecek partiler de zillet ittifakı cephesi yani siyonizmin cephesi şimdi bırakın gömleği mömleği saadet gömleği değil bütün hizmet politikasını değiştirmiş hangi cepheye oy vermek bir müslümana yakışır cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocanın ömrü kemalizmin 1923 hile rejimi köle düzeni sistemiyle mücadele etmekle geçti ne zaman onlarla ittifak yaptı ne zaman milli görüşün prensiplerinden taviz verip ittifak yapmak uğruna davasını yahudiye peşkeş çekti mr.mollaoğlunun yaptıklarını görüp hala bayrak açmayıp isyan etmeyip şuursuzca onlarla aynı amaca yahudiye hizmet etmek mi yoksa 94 ruhuna döneceğiz demek mi daha şahsiyetli bizim derdimiz şov yapmak piyasa yapmak değil sadece Allah rızası için doğruları haykırmaktır bi kişinin bile hakkı hak olarak bilmesini ve istikametini düzeltmesini sağlamaktır bu iş nasip meselesidir T Ü R K İ Y E de E R B A K A N dan sonra E L A Z İ Z kadar doğruları haykıran tarihin hep haklı çıkardığı başka bir topluluk yok ister inanın ister inanmayın ! . . .
 • rifki ülgen - 04 Şubat 2019 Pazartesi 14:39
  Peki 94 ruhuna döneceğim diyeceğine "milli görüş gömleğini yeniden giydim dese" daha yerinde olmaz mı? o zaman itiraz da olmaz.. neden böyle kaypak bir kelime üzerinde ruh tartışması yapılıyor ki..? hem gömlek çıkaracaksın hem de o ruhdan beslenmeye çalışacaksın? bu soruyu neden sormuyor sunuz da sp veya milli gazeteyi eleştiriyorsuzun anlamak mümkün değil. hadi eleştirdiniz neden bu soruyu sormuyorsunuz? Arkadaş sen gömlek çıkarmıştın. ruh da o ğömlekle uçtu gitti.. şimdi ruh istiyorsun o zaman önce o ğömleği giymen lazım desenize ... siz de de galiba hakka davet noktasında cesaret yok... ! varsa isbat edin...! Yani açıkça doğru olana yapalım. hem eleştirelim aklımızın erdiği hem yol gösterelim.. hem ikaz edelim ki ahirette hesabı zor olanlardan olmayalım...ama hepsini nefsimiz için değil Allah rızası için yapalım. .yoksa elaziz'in görüşü o şehirden dışarı çıkamaz TRye yayılamaz...
  Editör Cevabı
  Şu an batıla en çok sapmış parti Saadet Partisi... El-Aziz de bu sebeple en sert şekilde Saadet'i uyarıyor. AKP de diğer partiler de yanlış yapılınca eleştirilir, doğruları savunulur gazetemizde ama Saadet Partisi şu an Yahudi'nin tam bir işgali altında ve tamamen batıla hizmet ediyor. Erbakan, Milli Görüş demiyor, diyenlere de düşmanlık besliyor. Şu an ülkedeki en büyük sorun vatana ihaneti Milli Görüş'ün temsilcisi kamuflajıyla yapan Saadet Partisi'dir.
 • D E R İ N Ş U U R - 03 Şubat 2019 Pazar 23:21
  Hakikatler gün gibi ortada milli görüşü saadet partisini bu ülkenin alternatif iktidar partisi yapmak için değil siyonizmin içimizdeki İsraillileriyle beraber aynı safta aynı amaca hizmet etmeyi milli görüş zanneden köle ruhlu şuursuzlar ak saçlı ihanet şebekesi oğuzhan asiltürk yani Durmuş durduyanın milli görüş davasını ne hallere getirdiğini görün kendinize göre yahudinin işine geldiği gibi bir milli görüş uydurursanız 40 sene E R B A K A N a saldıran kesimler çevreler tarafından parlatılmayı gündem olmayı en şerefli hizmet diye kendinizi avutursunuz yazık hayatlarını E R B A K A N H O C A nın yanında geçirenlere ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8057     EURO 6.5299     IMKB 96861     ALTIN 238,344    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:05
Güneş 05:34
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:11
Yatsı 20:34