Anasayfa » Spor
Teknik Direktör Hasan ÖZER’de istifa etti!
Maddi sorunlarını aşamayan ve ligde iyi gitmesine rağmen şok istifalar ile sarsılan Elazığsporda istifa kervanına katılan Teknik Direktör Hasan ÖZER dün saat 17:00de tesislerde bir basın toplantısı yaparak istifasını açıkladı.
Elazığspor için istişare!
Verilen sözlerin tutulmadığını ve kendilerinin de artık dayanacak güçlerinin kalmadığının altını çizerek topluca istifa ettiklerini açıklayan Yönetimin istifasından sonra vakit kaybetmeden Elazığsporun durumunu Valilikte masaya yatıran bir istişare toplantısı düzenlendi.
Antreman boykotu devam ediyor.
Salı günü ilk boykotunu gerçekleştiren futbolcular aynı gün Yönetimin de istifası karşısında Çarşamba günü yapmaları gereken antremana da çıkmayarak boykotu sürdürdüler.
ACAR eli boş döndü!
Sedat ACAR Elazığsporun üzerindeki temlikler nedeniyle Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünden olumsuz cevap aldıklarını söyledi!..
YÖNETİM İSTİFA ETTİ!
Dün akşam saatlerinde kendi bürosunda yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Ali CİPLİ, Elazığspor Yönetim Kurulu olarak topluca istifa ettiklerini açıkladı.
ÖZER/ “Çok keskin bir viraja döndük”
Malatya Belediyespor karşısında alınan galibiyeti değerlendiren Elazığspor Teknik Direktörü Hasan ÖZER alınan 3 puanın çok önemli olduğunun altını çizerek, Elazığsporun kalan maçlarının final niteliğinde olduğunu belirtti.
ELAZIĞSPOR'UN DİRENİŞİ SÜRÜYOR!
Düşme potasından kurtulmak için mücadele eden temsilcimiz Elazığspor sayısız gol fırsatlarını değerlendiremediği Malatya Belediyespor karşısında 1-0 galip gelmeyi başararak Mardinspor ve Gaski ile aynı puana geldi!..
Elazığspor: 1 - Malatya Bld: 0
Elazığspor Malatya Belediyespor'u 1-0 mağlup ederek Gaski ile aynı puana geldi.
Para Bulundu Ödemeler Yarın
Uzun süredir maddi sorunlar ile boğuşan Elazığspor'un acil ödemeleri için bir miktar para bulunduğu öğrenildi.
Serdal 2 Hafta Yok!
PFDK Serdal'a 2 maç ceva verdi!
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:03
Güneş 05:34
Öğle 12:34
İkindi 16:16
Akşam 19:20
Yatsı 20:44
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4955     EURO 4.1321     IMKB 108615     ALTIN 145,221