Anasayfa » Spor
Blöf değil gerçek!
Haftalardır düşme potasından çıkamayan Elazığspor lider Şanlıurfaspor'a kendi evinde mağlup olarak işini iyice zora soktu!
ELAZIĞSPOR: 0 - ŞANLIURFASPOR: 2
Geçtiğimiz hafta yaşanan istifalar ile sarsılan ve peşpeşe 2 maçını kaybeden temsilcimiz Elazığspor sahasında Şanlıurfaspora kaybederek büyük bir darbe aldı.
Vali Erol moral verdi!
Vali EROL: Elazığspor bu hafta çok önemli bir maça çıkacak. Sahadaki onbirin içinde yer almasakta gönlümüzün o onbirin içinde olduğunu söylemek için buraya geldik.
Sağlıklı yaşam için yürüdüler
Sporun topluma yaygınlaştırılmasını sağlamak için Elazığ Valiliği, Fırat Üniversitesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda Sağlıklı yaşam için spor projesi hayata geçti.
Reklam skandalı sona erdi!
Forma reklamıyla ilgili olarak spor kamuoyunu haftalardır meşgul eden konu nihayet aydınlığa kavuştu.
Gakgoş potadan çıkamadı!
Hafta içinde Yönetim ve Teknik Direktör istifaları ile sarsılan Elazığspor'a bir darbe de Adıyamanspordan geldi.
Elazığspor'da neler oluyor?
Geçtiğimiz hafta içinde peşpeşe yaşanan istifalar herkesin kafasını karıştırdı!.. Yönetimin istifası meğerse blöfmüş!...
Teknik Direktör Hasan ÖZER’de istifa etti!
Maddi sorunlarını aşamayan ve ligde iyi gitmesine rağmen şok istifalar ile sarsılan Elazığsporda istifa kervanına katılan Teknik Direktör Hasan ÖZER dün saat 17:00de tesislerde bir basın toplantısı yaparak istifasını açıkladı.
Elazığspor için istişare!
Verilen sözlerin tutulmadığını ve kendilerinin de artık dayanacak güçlerinin kalmadığının altını çizerek topluca istifa ettiklerini açıklayan Yönetimin istifasından sonra vakit kaybetmeden Elazığsporun durumunu Valilikte masaya yatıran bir istişare toplantısı düzenlendi.
Antreman boykotu devam ediyor.
Salı günü ilk boykotunu gerçekleştiren futbolcular aynı gün Yönetimin de istifası karşısında Çarşamba günü yapmaları gereken antremana da çıkmayarak boykotu sürdürdüler.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36