SPOR İL MÜDÜRÜ SEDAT ACAR’DAN ELAZIĞ STADYUMU AÇIKLAMASI

Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Elazığ’da spor yatırımları ve Elazığ Atatürk Stadyumu projesi hakkında açıklamalarda bulundu. TSYD İl Temsilciliği görevine Coşkun Kamaç atandı...

10 Mayıs 2017 Çarşamba 22:42 < SPOR


Sedat ACAR/ "EN KULLANIŞLI STADYUM OLACAK"

Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Elazığ’da spor yatırımları ve Elazığ Atatürk Stadyumu projesi hakkında açıklamalarda bulundu…

Elazığ Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Sedat Acar burada yaptığı basın açıklamasında yenilenecek Elazığ Atatürk Stadyumu’nun son durumuna ilişkin bilgiler verdi.

Stadyum kapasitesini 23 Bin 023 yapmak için çalışmaların devam ettiğini dile getiren Acar:

“Sadece stadyum projesinin son şeklinin verilmesi bekleniyor. İlimizde bildiğiniz üzere iki profesyonel takımımız var. İki profesyonel takımımızın olması dışarıda maçların oynanması açısından zor olacağı bizlere iletildi. Kuzey kale arkasından başlayıp tribünleri parça parça inşa edeceğiz. En sonunda zemini yenileyeceğiz. Biraz geç oldu ama güzel olacak.

Milletvekillerimiz her gün arıyorlar, soruyorlar. Valimiz bu konularda çok titiz. Projesi bittiği zaman göreceksiniz ki son yıllarda yapılan en kullanışlı, hiçbir eksikliği olmayan bir stat olacak. Yer altı yer üstü otoparkları, spor salonları olacak. İnsanlar uzun yıllar bu konuda bir sıkıntı yaşamayacaklar.

Sayın valimiz ile belediye başkanımız ile görüşmelerimiz olacak. Valilik konağının bahçesinden bir pay aldıktan sonra stadyumumuzun kapasitesini plakamıza göre 23.023 yapmaya çalışacağız. En kötü ihtimal ile stadyumumuz 19-20 Bin kişilik olacak. Kısa sürede başlanması için çalışmalarımız var. İş makinalarıyla oraya gireceğimiz günlere çok az kaldı” şeklinde konuştu.

COŞKUN KAMAÇ, TSYD İL TEMSİLCİLİĞİ’NE  ATANDI

Eşref TURAN’dan boşalan Türkiye Spor Yazarları Derneği Elazığ İl Temsilciliği görevine gazeteci Coşkun KAMAÇ getirildi.

El-Aziz spor servisi olarak TSYD İl Temsilciliği görevine atanan Coşkun KAMAǒa yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 
Etiketleratatürk stadı elazığ atatürk stadı sedat acar yeni stat gençlik spor il müdürlüğü
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01