SPOR TOTO 1. LİG 4 HAFTALIK PROGRAM (10-11-12-13) ELAZIĞSPOR MAÇ PROGRAMI

Spor Toto 1.Lig’de 4 haftalık (10-11-12-13) program açıklandı. Elazığspor'un 4 haftalık maç programı...

20 Ekim 2018 Cumartesi 14:57 < SPOR
 

Türkiye Futbol Federasyonu Spor Toto 1.Lig’de 4 haftalık programı açıkladı…

Açıklanan programa göre Spor Toto 1.Lig’de 10,11,12 ve 13.Haftaların maç programları belli oldu.

Tetiş Yapı Elazığspor’un 10, 11, 12 ve 13.Hafta maç programı şöyle:

10. Hafta: 27 Ekim Cumartesi
Tetiş Yapı Elazığspor – Hatayspor saat 13.30 Stadyum açıklanmadı

11. Hafta: 2 Kasım Cuma
Altınordu-Tetiş Yapı Elazığspor saat 19.00 Bornova Stadyumu

12. Hafta: 11 Kasım Pazar
Tetiş Yapı Elazığspor-Eskişehirspor saat 13.30 stadyum açıklanmadı

13. Hafta: 26 Kasım Pazartesi
Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor saat 19.00 Osmanlı Stadyumu

MİLLİ MAÇ ARASI

Öte yandan açıklanan programda 12 ve 13.Haftalar arasında 17 Kasım tarihinde A Milli Futbol Takımımızın İsveç ile oynayacağı maç dolayısıyla liglere Milli maç arası verilecek.

TFF'den yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de dört haftalık müsabaka programı şu şekilde:
 
10. HAFTA MAÇLARI
 
26 Ekim Cuma:
19.00 Afjet Afyonspor-Gazişehir Gaziantep (Zafer)
19.00 Altay-Denizlispor (İzmir Atatürk)

27 Ekim Cumartesi:
13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Hatayspor (Stat açıklanmadı)
16.00 Adanaspor-Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.30 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)

28 Ekim Pazar:
13.30 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye)
13.30 Giresunspor-Balıkesirspor Baltok (Giresun Atatürk)
16.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Eskişehir Yeni)
19.30 Osmanlıspor-Altınordu (Osmanlı)
 
11. HAFTA MAÇLARI
 
2 Kasım Cuma:
19.00 Altınordu-Tetiş Yapı Elazığspor (Bornova)

3 Kasım Cumartesi:
13.30 Denizlispor-Adanaspor (Denizli Atatürk)
16.00 Gazişehir Gaziantep-Altay (Gaziantep)

4 Kasım Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Hatayspor-Ümraniyespor (Antakya Atatürk)
16.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Eskişehirspor-Osmanlıspor (Eskişehir Yeni)

5 Kasım Pazartesi:
19.00 İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
19.00 Gençlerbirliği-Giresunspor (Osmanlı)
 
12. HAFTA MAÇLARI
 
9 Kasım Cuma:
19.00 Adanaspor-Gazişehir Gaziantep (5 Ocak Fatih Terim)

10 Kasım Cumartesi:
13.30 Afjet Afyonspor-Hatayspor (Zafer)
13.30 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)
16.00 Giresunspor-Kardemir Karabükspor (Giresun Atatürk)
16.00 Balıkesirspor Baltok-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

11 Kasım Pazar
13.30 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye)
13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Eskişehirspor (Stat açıklanmadı)
16.00 Altayspor-Adana Demirspor (İzmir Atatürk)
19.00 Osmanlıspor-İstanbulspor (Osmanlı)
 
13. HAFTA MAÇLARI
 
23 Kasım Cuma:
19.00 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor Baltok (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

24 Kasım Cumartesi:
13.30 Hatayspor-Altay (Antakya Atatürk)
16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
16.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Stat açıklanmadı)

25 Kasım Pazar:
13.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)
16.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)
16.00 Gazişehir Gaziantep-Boluspor (Gaziantep)
19.00 Altınordu-Afjet Afyonspor (Bornova)

26 Kasım Pazartesi:
19.00 Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Osmanlı)
 
 
 
Etiketlertff spor toto 1. lig
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:33
Güneş 06:58
Öğle 12:14
İkindi 14:54
Akşam 17:18
Yatsı 18:37
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3165     EURO 6.0196     IMKB 93297     ALTIN 208,567