TABİPLER ODASI BAŞKANLIĞINA KİZİRGİL SEÇİLDİ

Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan Tabipler Odası'nın Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısında seçimlere tek liste ile gidildi ve Doç. Dr. Ahmet Kizirgil oda başkanlığına seçildi.

19 Mayıs 2010 Çarşamba 16:31 < GÜNDEM
    Elazığ, Bingöl ve Tunceli Tabipler Odası’nın olağan seçimli genel kurul toplantısı yapıldı.
 
    Tek liste halinde yapılan seçimlerde Doç. Dr. Ahmet Kizirgil Oda Başkanı oldu. Ayrıca Genel Sekreterliğe Erhan Demirbağ, veznedar üyeliğine Erdoğan Kavaklı ve sayman üyeliğine ise İsmail Demirel seçildi.
       
    2 yıl süreyle Tabipler Odası Başkanlığını yürütecek olan Doç. Dr. Ahmet Kizirgil’in Yönetim Kurulu listesindeki isimler de açıklandı.
          
    Yönetim Kurulu üyeleri olarak Doç. Dr. Ahmet Kizirgil, Dr. Erhan Demirbağ, Dr. Fethi Ahmet Atılgan, Dr. Erdoğan Kavaklı, Dr. Mehmet Çelik, Dr. Ömer Ayhan ve Dr. İsmail Demirel bildirildi.

    Denetleme Kurulu üyeliklerine Doç. Dr. Selami Serhatlıoğlu, Dr. Adem Eroğlu ve Dr. Levent Avcı seçildi.
         
    Onur Kurulu üyeleri ise Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, Dr. Sacit Özbay, Dr. Selçuk Bulut, Dr. Semiha Eren ve Dr. Ömer Faruk Kazez; TTB Büyük Kongre Delegeliklerine Y. Doç. Dr. Ahmet Tevfik Ozan, Dr. Ahmet Murat Mamur, Dr. Fatih Ruşen Gökuç, Dr. Barış Eroğlu, Dr. Fethi Ahmet Şenol, Dr. Şemsettin Çitil ve Dr. Faruk İncidelen oldu.

    asmt
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12