TARAFTARLAR ELAZIĞSPOR’A DESTEK YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEYECEK

Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır, yaptığı yazılı açıklama ile tüm Elazığspor Sevdalılarını bugün yapılacak olan yürüyüşe davet etti…

30 Mayıs 2018 Çarşamba 23:07 < SPOR


Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır, yaptığı yazılı açıklama ile tüm Elazığspor Sevdalılarını bugün yapılacak olan yürüyüşe davet etti…

Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır, yazılı bir basın bildirisi yayımlayarak bugün yapılacak Elazığspor’a destek yürüyüşüne tüm Elazığ Halkı’nı davet etti.

Elazığspor mevcut yönetiminin istifa kararı almasının ardında  devam etmesi sebebiyle, Elazığspor Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Elazığspor'a gönül vermiş tüm Elazığ ve Elazığspor sevdalılarını 31 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 22.00'de Öğretmenevi önünde destek olmaya çağırdı.

Başkan Çayır yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu takımın sahibi biziz, sabrımız kalmadı, bu ilgisizlik, bu sahipsizlik her geçen gün Elazığspor taraftarlarının canını sıkmakta, her sene aynı senaryolardan bıktık usandık.

Sorunsuz, sıkıntısız yeni bir seneye başlayamayacak mıyız, bu takım Elazığ'ın, bu takım Elazığlıyım diyen herkesin, Elazığ'ın sportif anlamda tek sosyal etkinliği, zaten şehrimizde sosyal anlamda başka etkinlik yok, gençlerimiz kahve köşelerinde en azından hafta sonları Elazığ Gençliği stadyuma giderek hem takımlarını destekliyor, hem sportif bir etkinlikte bulunmuş oluyor.

50 yıllık bir mazisi olan Elazığspor kapanırsa kime ne fayda sağlayacak, buradan parti gözetmeksizin tüm milletvekili adaylarına seslenmek istiyorum. artık memleketimizin tek marka, tanıtım ve reklam aracı olan Elazığsporumuz’a sahip çıkalım birlik ve beraberlik içerisinde destek olalım, aramızdaki küslüğü, dargınlığı bir köşeye bırakalım, siyasi kavgalar sadece Elazığspor'a zarar vermiyor tam aksine Elazığ'a zarar veriyor, bu ilgisizlik, bu alakasızlık gelen yeni yönetimlerinde bırakıp gitmesine sebep oluyor...”

 MEHMET PARLAKYILDIZ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ - TIKLAYIN 

 MURAT YÜMLÜ ELAZIĞSPOR’A BAŞKAN ADAYI - TIKLAYIN 

 
Etiketlertaraftar efsaneler
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25