TEK TİP KEMALİST EĞİTİMİN ÜLKENİN BEKA SORUNU HALİNE GELMİŞTİR!

Tek tip Kemalist eğitimin ülkenin beka sorunu haline gelmiştir! Elçilerin yapamadığını Şeyhler nasıl yapıyor; hiç düşündünüz mü? Saadetçilerle Yeniden Refahçıların Hak'kı dert edindikleri yok!

05 Aralık 2018 Çarşamba 12:50 < GÜNDEM

Tek tip Kemalist eğitimin ülkenin beka sorunu haline gelmiştir!
 
Batıl bir öğreti ile paradigması oluşturulmuş bir toplumu hakka davet edip gerçekleri anlatmak kadar zor, çileli bir iş yoktur.

Çünkü ortak hafızası yalan-yanlış ezberlerle, asılsız hurafelerle doldurulmuş bir topluma gerçekleri anlatmak küfür, hakaret gibi gelir.
 
İlahiyatçılarla cemaat ve tarikatçıların ortak yanı ülkeyi kimin nasıl yönettiğine değil, kendilerine ne verildiğine bakmaktır.
 
İlahiyatçılarla cemaat ve tarikatçıların tağuti Kemalist rejim ve eğitimle bir sorunları yoktur. Rant için birbiriyle boğuşup duruyorlar!
 
Tağuti Kemalist rejimin 95 yıl, 4 kuşaktır din cahili inkârcı pagan bir nesil yetiştirmesi toplumu sorunlar yumağına çevirdi.
 
Tek tip Kemalist eğitimin din cahili bıraktığı neslin her türlü sapık telkine açık olması ülkenin beka sorunu haline gelmiştir.
 
İlahiyat fakülteleri, İmam-Hatip Okulları, DİB, cemaat ve tarikatlar tağuti Kemalist rejimden bağımsız/özgür değildir.
 
Dini kurumların ve eğitimin inkârcı tağuti Kemalist rejimden bağımsız/özgür olmaması müşrik bir topluma yol açıyor.
 
İnkârcı tağuti Kemalist eğitim Kur'an ahlakıyla yetiştirilmesine imkân vermediğinden maneviyatsız ve inançsız bir toplum oluşuyor.
 
Tağuti Kemalist eğitim sistemi batıldan arındırılmış, iman hakikatlerine dayalı İslam inancına ve ahlakına müsaade etmiyor.
 
% 99'u Müslüman ülkemizde tağuti Kemalist dogmalar tevhid dini İslam'la birlikte okutularak müşrik bir toplum yetiştiriliyor.
 
Tağuti Kemalist eğitimin ancak müsaade ettiği kadar öğretilen İslam ile maneviyatsız, müşrik, ahlaksız bir toplum yetişiyor.
 
Atatürkçü tağuti rejimin dayattığı paganist müşrik eğitimin bir tamamlayıcısı halinde okutulan, öğretilen ve yaşatılan din İslam olamaz!
 
Kur'an ve Siyer uzun mücadeleler sonucu yeni seçmeli ders oldu. Atatürkçülük ise 95 yıldır mecburidir, dayatılmaktadır.
 
Tağuti zihniyetle yetiştirilen müşrik toplum, Atatürkçülüğün Müslümanlara dayatılmayarak Atatürkçülere bırakılmasını talep etmiyor.
 
Dayatılan Kemalist eğitimin kuşa çevirerek verdiği din bilgisi/kültürü ile yetişen müşrik toplumun günahı ise İslam'a mal ediliyor!
 
Şiddet kullanmadan Türkiye bölünsün, Kürt devleti kurulsun demek özgürlük, Atatürkçülük Müslümanlara dayatılmasın istemek suç mu?
 
Siyonizm'in mübadil Selanik göçmenlerini hâkim kıldığı tağuti Atatürkçü rejim 95 yıldır Müslümanları asimile edip köleleştiriyor.
 
Vesayetçi zorba rejimin Müslümanları asimile, İslam'ı tahrif etmek için tek tip Kemalist eğitimi dayatmasına son verilmelidir.
 
Elçilerin yapamadığını Şeyhler nasıl yapıyor; hiç düşündünüz mü?

Hak ve hakikatten uzaklaşmış sapkın bir toplumda Allah'ın görevlendirdiği elçi mucizeler desteğinde bile sözünü kolay dinletemez.
 
Batıl paradigmaya sahip bir toplum, görevlendirilen elçi Hak'ka çağırdığında önce şaşırır, sonra karşı çıkar, nihayet saldırır.
 
Günümüz sapkın toplumlarında şeyhler milyonla mürit devşiriyorlar. Elçilerin yapamadığını bunlar nasıl yapıyor; hiç düşündünüz mü?
 
Şebekeler ya da istihbaratçılar birtakım kişileri şeyh/veli diye topluma lanse ederek rahatlıkla siyasi ve ekonomik rant devşirmektedir.
 
Oysa mülk sahibi Yüce Allah'tır. Neye ve kime değer verirse değerlidir. Kime ve neye değer vermezse değersizdir.
 
Yüce Allah'ın büyük gazabı ise O'nun adına dostluk taslayarak insanları aldatanlaradır. Evliya izlenimi verenlerin hepsi sahtekârdır.
 
Yüce Allah'ı sevmenin yolu dostlarını sevmekten geçer. Allah'ın dostlarını tanımayan Allah'ı nerden tanıyacak?
 
Yüce Allah'ın dost edindiği birine çatan belasını bulmuştur. Allah'tan korkan dostlarından da korksun!
 
Saadetçilerle Yeniden Refahçıların Hak'kı dert edindikleri yok!
 
Yontulmamış kütüklerin kabası keserle alınır. Onun için ince işçilik beyhude bir emektir.
 
Erbakan'ın 1945 Yalta Düzenini yıktığını, Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya kurulduğunu görmeyen Millî Görüş siyasetini bilemez.
 
Hiçbir şey Erbakan'ın Millî Görüş'le yetiştirdiği insanları devşirme İngiliz Temel'in Gezi söylemiyle gütmesi kadar acayip değil.
 
Saadetçilerle Yeniden Refahçıların Hak'kı dert edindikleri yok. Dertleri bir teşkilatları olsun, mümkünse bir yerlere gelsinler.
 
Devşirme İngiliz Temel Erbakan'ı, Millî Görüş'ü yok sayıyor. Fatih Erbakan ise bilmiyor. Fark yok, ikisi de aynı kapıya çıkıyor!
 
YRP kurucuları ikinci 40 yıl diyorlar. Fatih Erbakan'ın bu gidişiyle 40 yılda bir arpa boyu yol alınamaz; 400 yıl bile yetmez!
 
Erbakan'ın 40 yılda ne yaptığını bilmeyenler sıfırdan başlayıp ikinci 40 yılda ne yapmak istiyor?
 
İkinci 40 yıl boş bir retorik!
 
YRP kurucuları da tıpkı SP kabuk yönetimi gibi AKP iktidarının gerçekleştirdiği Erbakan'ın projelerini yok sayıyor sahiplenmiyor.
 
Türkiye'ye dünya liderleri küresel güç muamelesi yapıyor. Sözde Milli Görüş Partileri, İsrailci medya ve akademiya bu gerçekliği hokus-pokusla örtüyor.
 
Zeki GEÇKİL

 HEM BAYRAM HEM SEYRAN; İSRAİL’DEN OSMANLI’YA ÖVGÜLER TIKLAYIN 

Etiketlerzeki geçkil erbakan milli görüş saadet partisi yeniden refah partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8185     EURO 6.5474     IMKB 97037     ALTIN 239,080    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31