TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR İLE DİGİTÜRK BEIN SPORTS ARASINDA YAYIN PAKETİ ANLAŞMASI İMZALANDI

Tetiş Yapı Elazığspor ile TFF 1. Lig’in yayıncı kuruluşu Digiturk beIN Sports Media Grup arasında yayın paketi anlaşması imzalandı…

23 Ocak 2018 Salı 15:58 < SPOR

 
Tetiş Yapı Elazığspor ile TFF 1. Lig’in yayıncı kuruluşu Digiturk beIN Sports Media Grup arasında yayın paketi anlaşması imzalandı…

Kulüp tesislerinde bugün gerçekleştirilen imza törenine Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ballıca, Digitürk Türkiye Satış Müdürü Ali Özyürek, Digitürk Bölge Müdürü Kayhan Ekbiç, Elazığ Azim Ticaret Genel Müdürü Fatih Özdil ve Digitürk Bölge Yöneticisi Hakan Koç katıldı.

“Elazığspor yayın paketi alan taraftarlarımız kulübümüze maddi destek olacaktır”

İmza töreninde ilk olarak konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ballıca:

“Yapılan anlaşma gereği Elazığspor yayın paketi alan taraftarlarımız kulübümüze maddi destek olacaktır. TFF 1. Lig’in kalitesi her geçen gün artıyor. Bizim ligde bu anlaşmayı yapan birkaç takım var. Elazığ’ımız için hayırlı olur inşallah” şeklinde konuştu.

“Diledikleri yerden maçları izleyebilecekler”

Digiturk Türkiye Satış Müdürü Ali Özyürek ise Elazığ’da olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek:

“Digitürk ne kadar gelişirse, futbolun büyümesi de bu paralelde büyük olacaktır. Elazığspor’a gönül veren taraftarlar, deplasman maçlarını evlerinde rahatlıkla izleyebilecekler. TFF 1. Lig’de bu anlamda fazla bir anlaşma yok. Bu paketi alacak olan taraftarlar, diledikleri gibi cep telefonlarından ve tabletlerinden de maçları takip edebilecek. İnşallah iki taraf içinde hayırlı olur” dedi.

“Elazığspor paketi almaya davet”

Azim Ticaret Genel Müdürü Fatih Özdil’de Elazığ’ın en büyük marka değerinin Elazığspor olduğunu belirterek, taraftarları Elazığspor paketi almaya davet etti.  

Yapılan konuşmalarından Tetiş Yapı Elazığspor’umuz ile Digiturk beIN Sports Media Grup arasındaki yayın paketi anlaşması imzalandı.

İmzaların ardından Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ballıca Digitürk Türkiye Satış Müdürü Ali Özyürek, Digitürk Bölge Müdürü Kayhan Ekbiç ve Elazığ Azim Ticaret Genel Müdürü Fatih Özdil’e Elazığspor forması takdim etti.

Yapılan işbirliği ile maddi kaynak yaratılması hedeflenen kampanyanın avantajları:

1- Tetiş Yapı Elazığspor ile Digiturk arasında yapılan bu işbirliği ile kulübümüze maddi kaynak temin edilecek.

2- Tetiş Yapı Elazığspor’umuza gönül veren sporseverler satın alacakları Digiturk paketi ile ilk 3 ay için sadece 13,50 TL ödeyecek.

3- Taraftarlarımız 12 aylık taahhütlü üyeliklerde kalan 9 ay için de 27,00 TL’lik bir ücret ödeyerek Tetiş Yapı Elazığspor’umuzun 2017-2018 sezonunda oynayacağı maçları izleyebilecek.

4- Bunun yanı sıra ilk 2 ay Süper Lig maçlarının yayınını da ücretsiz izleyebilecek. 

5- Kampanya Türkiye genelini kapsayacak. Yayıncı kuruluş Digitürk ile yapılan kampanya anlaşmasıyla Türkiye genelinde Tetiş Yapı Elazığspor’umuza gönül vermiş tüm sporseverler maçları evlerinde izleyebilecekler.

6- Elazığspor paketi alan taraftarlara kulübümüz tarafından 3 aylık dergi aboneliği hediye edilecektir.
 
 RUMEN GOLCÜ ADRİAN LOAN HORA İMZAYI ATTI - TIKLAYIN 

 KALPAR/ “GALİP GELMEK İÇİN HER ŞEYİ ORTAYA KOYACAĞIZ” - TIKLAYIN 

 
Etiketlerelazığspor yönetimi tetiş yapı bein sports
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01