TKDK’DAN EL-AZİZ’E ZİYARET…

TKDK İl Koordinatör Vekili Sertaç Yılmaz basın sorumlusu Yakup Demir ile birlikte Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’i ziyaret etti.

09 Ağustos 2017 Çarşamba 22:42 < GÜNDEM
TKDK İl Koordinatör Vekili Sertaç Yılmaz basın sorumlusu Yakup Demir ile birlikte Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’i ziyaret etti.Çarşamba günü 10:30’da gerçekleşen ziyarette konuklarını ağırlayan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. TKDK’nın ilimize çok önemli katkılar sunduğunu belirten Zeki Geçkil bu sebeple gösterilecek performansın önemli olduğunu belirtti, İl Koordinatör Vekili Sertaç Yılmaz’a çalışmalarında başarılar diledi.

TKDK’nın mevcut durumu ve çalışmaları hakkında bilgiler veren İl Koordinatör Vekili Sertaç Yılmaz Elazığ’ın kendileri için çok önemli ve verimli bir il olduğunu belirtti. TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü’nün IPARD II 1. Çağrısında toplam uygun harcama tutarı ve yatırım sonunda ödenecek hibe tutarına göre 42 il arasından 1. sırada yer aldığını belirten Yılmaz bunun TKDK’nın Elazığ’a yatırım kazandırma konusunda ne kadar hırslı olduğunu bir kez daha gösterdiğine dikkat çekti.Kurulduğu günden bu yana tüm kadrolarıyla AB finansman kaynağını en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştıklarını belirten Yılmaz bu alandaki tanıtım ve tecrübelerini doğru alanda doğru yatırımcılarla buluşturmayı başarıp Elazığ ekonomisine büyük bir hareketlilik sağladıklarının altını çizdi.

Haber – Foto: Osman Gürses
596 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:57
Güneş 07:27
Öğle 12:25
İkindi 14:49
Akşam 17:11
Yatsı 18:34
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8638     EURO 4.5501     IMKB 109330     ALTIN 156,133