TKDK'NIN YENİ KOORDİNATÖRÜ GÖREVE BAŞLIYOR

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörlüğü’ne atanan Ülkü Altundiş göreve yarın başlıyor.

06 Haziran 2016 Pazartesi 15:34 < GÜNDEM
  
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörlüğü’ne atanan Altundiş, kendisini bu göreve layık gören Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanı  Faruk Çelik başta olmak üzere bakanlık yetkililerine teşekkür etti.
 
Kurum çalışanlarıyla bir araya gelen TKDK Elazığ İl koordinatörü Ülkü Altundiş yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Kurumun hem taşra hem de merkez birimlerinde çalışmamın verdiği tecrübe ile beraber optimum gayreti göstererek süre gelen sorunların çözümü ve İl Koordinatörlüğümüzün daha efektif olarak hizmet vermesi için çalışacağını ifade etti. Bilindiği üzere İl koordinatörlüğümüz genç dinamik ve özverili personel kadrosu ile yakaladığı  başarının daha da ileri götürülmesi bağlamında gerekli sinerji oluşturacağız inşallah.” Şeffaf bir yönetim ve hizmet politikasını uygulayacağını ve kapılarının tüm vatandaşlara açık olduğunu vurguluyan  Altundiş  kurumun  genç ve bayan  girişimcilere  pozitif ayrımcılık yaptığını hatırlatarak kendisinin de  bayan olması münasebetiyle bayan girişimcilerin desteklerden daha çok faydalanabilmeleri için daha fazla mesai harcayacağını beyan etti. TKDK Elazığ İl koordinatörü  Ülkü Altundiş  “Geçtiğimiz dönemde görev yaptığım TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü’ne koordinatör olarak atanmaktan dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim” diyerek konuşmasını tamamladı.


 
ÜLKÜ ALTUNDİŞ KİMDİR?
 
2012-2013 yılları arasında Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörlüğü Proje bitiminde kıdemli uzman olarak görev yapan Altundiş, aynı görevi 2013-2014 yılları arasında TKDK Ankara İl Koordinatörlüğü’nde de sürdürdü. 2014-2015 yılları arasında Kurum merkez teşkilatında  Tahakkuk Koordinatörlüğünde  görev alan Altundiş, TKDK Elazığ İl Koordinatörü olarak  görevine 7 Haziran’da başlayacak.
 
O.G.
Etiketlertkdk ülkü altundiş
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01