TUNÇ: BAŞKAN ADAYI ULUSOY’UN PROJELERİ GURBETTEKİ HEMŞERİLERİMİZİ SEVİNDİRDİ

AKP Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy 3 bin kişinin katıldığı büyük bir toplantıyla projelerini açıkladı. Programa katılan Elazığ Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Tunç projelerin Avcılar’da yaşayan Elazığlılar tarafından büyük bir mutluluk ve heyecanla karşılandığını belirtti.

14 Mart 2019 Perşembe 22:32 < GÜNDEM
AKP Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy 3 bin kişinin katıldığı büyük bir toplantıyla projelerini açıkladı. İBB Deniz Köşkler Toplantı ve Davet Salonu’nda düzenlenen programa katılan Elazığ Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Tunç projelerin Avcılar’da yaşayan Elazığlılar tarafından mutluluk ve heyecanla karşılandığını belirtti.

İstanbul’da hemşerilerimizin yoğun olarak yaşadığı ilçelerden biri de Avcılar… Avcılar İstanbul’un uzun yıllardır CHP elindeki hizmet alamamış ve geri kalmış ilçelerinden…  AKP Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy 3 bin kişinin katıldığı büyük bir toplantıyla projelerini açıkladı. Programa katılan Elazığ Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Tunç toplantı sonrası bir değerlendirme yaparak projelerin Avcılar’da yaşayan Elazığlılar tarafından mutluluk ve heyecanla karşılandığını belirtti.

Özellikle Avıclar’ın metroya kavuşacak olmasının çok büyük bir hizmet olacağının altını çizen Elazığ Dayanışma Derneği Başkanı Tunç uzun yıllar hizmet alamamış bir Avcılar’ın bu projeyle konforlu bir yaşama kavuşacağını, hızla gelişeceğini ve cazibe merkezi haline geleceğini ifade etti.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13