TÜRKİYE EKONOMİSİNİ VURMAYA ÇALIŞAN DIŞ MİHRAKLARIN YERLİ DESTEKÇİSİ: TÜSİAD!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

17 Mayıs 2019 Cuma 11:23 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…


Artık konuşulmasa da BEKA SORUNU büyüyerek devam ediyor. Doğu Akdeniz'de, Fırat'ın Doğusunda Türkiye'ye karşı yığınak var! ABD'den; S-400 almanın, İran'a ambargoya uymamanın savaş sebebi sayılacağı tehditleri geliyor. $ silahıyla ekonomi vuruluyor.

Toplumun yarısı BEKA SORUNUNA inanmıyor ya da aldırmıyor. Türkiye'deki İsrail asıl tehlikenin iktidar olduğuna inandırıyor. Türkiye'deki İsrail illüzyon becerisiyle patates-soğan sorununun beka sorunundan daha vahim olduğuna toplumun yarısını inandırmış.

ABD ve müttefiklerinin askeri, siyasi, ekonomik güçle Türkiye'yi teslim alamadığı 1 Mart Tezkeresinden beri defalarca kanıtlandı. Ergenekon darbe planları, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi ve bölücü terör örgütü ile sonuç alınamadı. Tek umut Türkiye'deki İsrail!

Millî Görüş'ün 50 yıllık mücadelesi boyunca Siyonizm ve Kemalist vesayet rejimi (Türkiye'deki İsrail) sürekli güç kaybedip durdu. Müstemleke tipi uydu Eski Türkiye tarih oldu. Millî Görüş sayesinde Yeni Türkiye artık bağımsız ve bir küresel güç. Siyonizm Türkiye'deki İsrail'le Eski Türkiye'yi geri getirmeye, deryayı geçen Türkiye'yi derede boğmaya çalışıyor; imkânsız değil!

***

Ekonomist illüzyoncuların dillerine pelesenk ettikleri "piyasalar" aslında Türkiye'deki İsrail'den başka bir şey değil! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TÜSİAD'la kavgası Türkiye'deki İsrail'le başlayan son etap iktidar mücadelesidir.

TÜSİAD Ergenekon'u da FETÖ'yü de savundu, kurtaramadı. Lakin altında da kalmadı. Bakalım Pelikan ile nasıl bir sonuca varır? Cumhurbaşkanı Erdoğan nihayet açıkça adını koydu: Türkiye ekonomisini vurmaya çalışan dış mihrakların yerli destekçisi: TÜSİAD! Ufukta karabulutlar yükseliyor; yaklaşıyor yaklaşmakta olan! Bu, 15 Temmuz'dan vahşi olacak ama Türkiye'deki İsrail çökertilecek.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 17 Mayıs 2019 Cuma 23:07
    YAŞASIN MİLLİ DEVLET Kahrolsun siyonizim ve işbirlikçileri
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7907     EURO 6.5797     IMKB 95421     ALTIN 265,225    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:53
Öğle 12:31
İkindi 16:26
Akşam 19:59
Yatsı 21:42