TÜRKİYE GERÇEKTEN BİR BEKA SORUNU VAR MI?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

03 Şubat 2019 Pazar 07:05 < GÜNDEM
TÜRKİYE GERÇEKTEN BİR BEKA SORUNU VAR MI?
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Temel soru şu: Türkiye gerçekten bir beka sorunu ile karşı karşıya mıdır; yoksa bu seçim retoriği midir?

Türkiye'yi bölmek için kurulan PKK/PYD terör örgütüne binlerce tır silah veren ABD ile savaş riski bir beka sorunu mu; değil mi?

Türkiye'nin burun buruna geldiği somut beka sorununa aldırmayan CHP-İP-HDP-SP ittifakı ihanetçi/işbirlikçi mi; seçim derdinde mi?

ABD Doğu Fırat'tan çekilmez, PKK/PYD terör örgütüyle birlikte savaşır ve Türkiye yenilip bölünürse belediye başkanları ne yapar?

Devlet Bahçeli'nin idrak ettiği, MHP'yi feda ettiği Türkiye'nin beka sorununu diğer partiler neden idrak edemiyor? Hainler mi?

Anasına sövülen çocuk kavgaya tutuşunca anası ne var onda oğlum; bir kardeşin olur! demiş. HDP zaten beka sorununa böyle bakıyor.

İşgalci İngilizlerle işbirliği yaparak Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kuran CHP zihniyeti ABD'ye sıcak bakıyor! Beka dert değil!

İhanet yuvası Selanikli Meral'in İyi Parti'si; MHP'yi bitirmek için takiye yapıyor! Yoksa HDP'den daha sağlam ABD işbirlikçisi.

Saadet Partisi'ne gelince işbirlikçi kabuk yönetimi ve devşirme Genel Başkanı İngiliz Temel İsrail'e çalışıyor; beka sorunu değil!

Görülüyor ki; dışarıdan kuşatılan, içeriden siyaseti bölünen Türkiye ciddi, somut bir beka sorunu ile karşı karşıyadır!

ABD ve NATO'nun 15 Temmuz saldırısı ile Türkiye'ye ne yapmak istediğini milletimizin yarısı gördü; diğer yarısı görmek istemiyor!

O halde Türkiye'nin yüz yüze olduğu beka sorunu için ne yapacaksa Cumhur İttifakını destekleyenler yapacak; diğerlerine hava hoş!

31 Mart'ta yalnız yerel yönetimler seçilmeyecek. Çok daha önemlisi, Türkiye'nin bekası oylanacak. Devam mı; tamam mı kararı bu!

İktidar şımarıklığını cezalandırmayı Türkiye'nin beka sorunundan daha çok önemseyenlerin yarın dövecekleri dizleri de olmayabilir.

Soğan-patates pahalandı diye iktidara öfke duyanlar; yarın gece yarısı yatak odasını tekmeleyerek içeri girecek Conileri düşünsün!

İhanet ya da gaflet içindeki sözde Millet İttifakı destekçileri Türkiye'nin bekasını hiç umursamıyorlar! İş umursayanlara düşüyor!

GÖRSELİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN...



(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • milli görüş - 03 Şubat 2019 Pazar 17:03
    Hocam bunun musebbibi AKP nin politikaları değilmi? hani nerede milli görüşün ilmi siyaseti? Allah razı olsun sizden.Bizleri uyarıyorsunuz eyvallah. Allah cc göstermesin olası ülkenin işgali durumunda, tüm bu işleri bu noktaya getiren bu AKP zihniyeti değilmi.. Hala laylaylom devam ediyor. onlar için beka sorunu sadece sözde..Ama sizin uyarılarınızı dikkate alıyoruz.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12