TÜRKİYE İLE ABD GERİLİMİNİN ARKA PLANI-SAADET PARTİSİ'NDE NEDEN YAPRAK KIMILDAMIYOR!

Türkiye-ABD arasında yaşanan gerilim dünya Siyonist yerleşik düzenin dengelerini altüst etme potansiyeline sahip! Saadet Partisi'nde yaprak kımıldamıyor; Yahudi İngiliz Temel'den memnun...

03 Ağustos 2018 Cuma 23:01 < GÜNDEM

TÜRKİYE & ABD GERİLİMİNİN ARKA PLANI

Papaz Brunson nedeniyle Türkiye-ABD arasında yaşanan gerilim dünya Siyonist yerleşik düzenin dengelerini altüst etme potansiyeline sahip!

Bu sermaye savaşı Hilal ile Haç arasındaki son raund!

Bu yüzden hak ile batıl cephesi devletler, kurumlar ve kişiler boyutunda olağan çıplaklığıyla ortaya çıkacak!

İsrail'in tezgâhladığı, ABD kurulu düzeninin Başkan Trump'a dayattığı Türkiye'ye yaptırım açıklamaları uygulanabilir, sonuç alınabilir değil. Türkiye'nin güçlü ve haklı konumu karşısında ABD gerilemeye devam edecektir.

Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekâtları karşısında çaresizlik, Münbiç'te ise gerileme gösteren ABD'nin askeri alandaki kifayetsizliği Türkiye'ye herhangi bir yaptırım imkânı vermemektedir. Yapılan blöftür.

Yahudi tefecilerin Türkiye'yi terk etmesiyle yükselen $'ın ateşi sürüyor. BRİÇ ülkelerine Türkiye de katılır, $'ı dışlama planı hayata geçirilirse Siyonizm'in ekonomik gücü de kırılır. Siyasi, askeri gücü Irak ve Suriye'de kırıldı.

İsrail ne yaparsa yapsın Türkiye ABD ile savaşa girmeyecektir. Türkiye savaşa girecek olursa ilk hamlesini İsrail'e yapacak ve bu çıbanı İslam Coğrafyasından söküp atacaktır. Bundan ABD'nin de bir kısmı memnun olacaktır.

Irak ve Suriye'de askeri, siyasi gücü yetersiz kalan ABD Siyonizm'in kullanabileceği süper güç olmaktan çıktı. Tek gücü olan $'ı ise Türkiye'nin dâhil olmasıyla BRİÇT ülkeleri düşürürse küresel Siyonist dikta çökecektir.

Türkiye ile ABD arasındaki krizin sahte olduğundan şüphelen küresel güç ve yerli işbirlikçileri olayı gerçek bir savaşa dönüştürmek için oldukça şiddetli bir ABD aleyhtarlığı yapıyorlar!

Bu ülkede 70 yıldır ABD'ye köleliğin propagandasını yapan yerli Yahudiler İsrail'den talimat gelince ABD'yi bile sildiler!

Askeri ya da siyasi güç olarak Türkiye'yi işgal edip diz çöktüremeyen Siyonizm, son kozu dolarla bütün gücüyle saldırıya geçti!

Bu son kozunda da kaybederse yıkılacak! Ki şimdiden söyleyelim kaybedecek! Çünkü Allah'ın yardımı ve iradesi Türkiye'den yana, Allah kime yardım ederse o galip gelir!

Siyonizm'in Türkiye'ye karşı kullanacağı siyasi ve askeri gücü Irak, Afganistan ve Suriye'de battı!

Tek kozu kaldı küresel sermaye gücü, yani dolar!

BRİCS toplantısında Türkiye'nin dolara ve faizci kapitalist düzene karşı alternatif öneriler sunması ve bunlar için düğmeye basması Siyonizm'i çıldırttı!

Papaz bahanesiyle başlayan Türkiye-ABD geriliminin perde arkası budur!

Küresel güç Siyonizm ile Erbakan'ın kurup global bir derin devlet yapılanmasına dönüştürdüğü Türkiye merkezli Milli Dünya Devleti arasındaki rövanş yaklaşıyor!

Final oldukça zorlu geçeceğe benziyor ama Kazanan Milli Dünya Devleti olacak!

İnanmayan yaşayıp görecek!

*****

SAADET PARTİSİ'NDE NEDEN YAPRAK KIMILDAMIYOR!

CHP kaynıyor; Yahudi Kılıçdaroğlu'nu değiştirmek istiyor. İyi Parti kaynıyor; Yahudi Akşener'in yerini pekiştirmek istiyor.

Saadet Partisi'nde yaprak kımıldamıyor; Yahudi İngiliz Temel'den memnun.

Millî Görüşçüler; Yahudi'nin ele geçirdiği, statükoya teslim olmuş Saadet Partisi'ni İngiliz Temel ve şürekâsı kabuk yönetimden kurtarmadan, Hak Davanın karargâhı işgal altında iken, başını yastığa koyarsa hesabını veremez!

Millî Görüş Davasına ihaneti açık olan Saadet Partisi kabuk yönetimini düşürmek için El-Azizcilerin yasal zeminde başlattığı #KIYAMA katılmak "Ben Millî Görüşçüyüm" diyen herkesin üzerine bir vecibedir.

Yönetimi Yahudi'ye bağlı bir Saadet Partisi'nin kritik bir süreçte Türkiye'yi nasıl badirelere sürükleme potansiyeli taşıdığı 24 Haziran Seçimi öncesi dehşetle görüldü! Millî Görüşçüler yönetime el koymalıdır.

Hak Dava olan Millî Görüş'ün temsilcisi Saadet Partisi'nin ihanet eden işbirlikçi kabuk yönetimini meşru yoldan devirmek için hiçbir şey yapmayan Millî Görüşçüler bu ihanete ortaktırlar ve hesabını Allah'a veremezler.

Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, seçimlerde Saadetçilerin CHP ve HDP'ye omuz vererek meclise taşıdıklarını söyledi!

9 Temmuz tarihli ve ironi olduğu iddia edilen bu açıklama aslında sirkatini söylemekten başka bir şey değildir. Bu; SP kabuk yönetimin Türkiye düşmanı küresel şebekenin işbirlikçisi olduğunun (itirafı) kanıtıdır.

Erbakan'ın vefatı ardından kendini bir oldubitti ile YİK Başkanı seçtiren Oğuzhan Asiltürk nihayet Saadet Partisi'ni İngiliz devşirmesi Temel Karamollağlu'na ve onun aracılığıyla Yahudi'ye teslim etmiş durumdadır.

Millî Görüş'ün tek temsilcisi Saadet Partisi'nin Yahudi işgalinden bir an önce kurtarılması Millî Görüşçüler için kaçınılmaz bir vecibedir.

Fatih Erbakan'ın bu görevi ifa etmesi için gayret gösterdik, destek olduk. Ancak ne yazık ki Fatih Erbakan'ın Millî Görüş şuurundan yoksun olduğunu, ne yaptığını bilmediğini, kim ya da kimler kulağına daha şiddetli üfürürlerse onların dediğini yaptığını ve art arda bir dizi zincirleme yanlışlarla Saadet Partisi'nden koptuğunu ve hak dava olan Millî Görüşten saptığını esefle müşahade ettik.

Başka bir parti kurma hayaline kapılan Fatih Erbakan ve Vakıfçılar bizlerin Saadet Partisi kabuk yönetimini düşürme "kıyamına" da bigâne kalmaktadırlar.

Artık başka bir çare ve umut kalmadığı için biz El-Azizciler Erbakan'ın tavsiyesine uyarak yönetime talibiz. Erbakan'ın "Konya Millî Görüş'ün mihrabı, El-Aziz ise mimberidir" ve "El-Aziz Millî Görüş'ün Hünkâr Mahfilidir" sözlerinden ilham alarak Saadet Partisi kabuk yönetimini düşürmeye ve görevi üstlenmeye talibiz.

Bunun için başlattığımız mücadelemize bütün Millî Görüşçüler çağrılıdır.

Davasını, hedefini ve ne yaptığını bilmeyen; dostunu, düşmanını ayıramayan; iradesiyle hareket edip ayakları üzerinde duramayan; azimsiz, kararsız, istikrarsız siyasi lider olmaz. Olursa da toplumuna yük olur.

Zeki GEÇKİL


 
Etiketlerzeki geçkil abd saadet partisi temel karamollaoğlu siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4548     EURO 6.2122     IMKB 103053     ALTIN 230,948    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59