TÜRKİYE KAMUOYUNDAN SAKLANAN MÜTHİŞ GERÇEKLER

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından Türkiye’deki İsrail’in medya ve akademiya yapılanmasının Türkiye kamuoyundan sakladığı can alıcı gerçekleri 20 maddeyle paylaştı. İşte o gerçekler:

03 Mayıs 2019 Cuma 09:15 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından Türkiye’deki İsrail’in medya ve akademiya yapılanmasının Türkiye kamuoyundan sakladığı can alıcı gerçekleri 20 maddeyle paylaştı. İşte o gerçekler:

Türkiye'deki İsrail'in medya ve akademiya illüzyonlarıyla Türkiye kamuoyundan sakladığı müthiş gerçekler can alıcı önemde...

Gerçek-1: ABD ve müttefiklerinin Irak yenilgilerine yol açan 1 Mart Tezkeresinin hesabı çuval olayı korsanlığı dışında sorulamadı.

Gerçek-2: Türkiye'ye ABD'nin BM platformunda İran'a yönelik girişimlerine karşı çıkıp açık tavır almasının hesabı sorulamadı.

Gerçek-3: Rusya Gürcistan'ı işgal Güney Osetya'yı ilhak ederken Türkiye NATO donanmasını boğazlardan geçirmedi. Hesap sorulamadı.

Gerçek-4: Rusya Ukrayna'yı işgal, Kırım'ı ilhak etti. Türkiye ABD ve Batılı müttefiklerinin yanında yer almadı. Hesabı sorulamadı.

Gerçek-5: Rusya Türkiye'nin verdiği desteğin diyetini Suriye'de öderken yanına İran'ı da aldı. ABD ve müttefikleri hesap soramadı.

Gerçek-6: NATO'nun FETÖ kamuflajlı 15 Temmuz vahşi darbesini püskürten Türkiye Fırat Kalkanı Harekâtını başlattı. ABD seyretti!

Gerçek-7: Türkiye Rusya'nın ortamını sağladığı Zeytin Dalı Harekâtını da gerçekleştirdi. ABD ve müttefikleri çaresiz seyretti.

Gerçek-8: ABD Suudi Arabistan'ın öncülük ettiği ülkelerle Katar'ı ablukaya aldırtmaya kalkıştı. Türkiye bu girişimi de püskürttü.

Gerçek-9: Türkiye Arap Baharının başladığı ülkelerde ABD ve müttefiklerine aykırı, bağımsız, başarılı, milli politikalar izledi.

Gerçek-10: Ya benimlesin ya düşmanım deyip Irak'ı kuzeyden işgaline Türkiye hayır dediği için ABD'yi Cihad Örgütleri mağlup etti.

Gerçek-11: Irak'ta büyük kayıplar vererek yenilen ve küresel ekonomik krize giren ABD artık tek süper güç değil, güçlerden biri!

Gerçek-12: Irak işgalinde El-Kaide'ye yenilerek çekilmek zorunda kalan ABD'nin bölgede bıraktığı boşluğu Türkiye doldurdu.

Gerçek-13: Türkiye Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekâtı, İdlib kuşatması ile karşı konulamaz askeri güce sahip olduğunu gösterdi.

Gerçek-14: Türkiye Suriye sorununu ABD'yi dışlayıp öncülük ettiği Astana Sürecinde çözmeye çalışarak siyasi gücünü de gösterdi.

Gerçek-15: Birleşmiş Milletler yapısına karşı çıkıp DÜNYA 5'TEN BÜYÜKTÜR diyen Türkiye küresel güç, lider ülke olduğunu gösterdi.

Gerçek-16: Türkiye'nin askeri ve siyasi gücüne karşı koyamadığı açıkça görülen Küresel Siyonizm'in tek umudu Türkiye'deki İsrail!

Gerçek-17: Türkiye'deki İsrail medya/akademiya illüzyonlarıyla Türkiye'nin üstün gücünü yok gösterip psikolojik savaş yapmaktadır.

Gerçek-18: Türkiye'deki İsrail sermaye, medya, akademiya gücünü kullanarak Türkiye kötüye/felakete gidiyor bozgunculuğu yapmaktadır.

Gerçek-19: Erbakan'ın Millî Görüş'ü iktidar yaptığı Türkiye 50 yıldır binlerce badire atlatarak Siyonizm'e galip geldi, yenilmez!

Gerçek-20: Türkiye'nin küresel gücünü ve ABD'nin acizliğini Venezuela'da bütün dünya izlemektedir. Türkiye'deki İsrail çaresiz!

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 03 Mayıs 2019 Cuma 22:13
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE
  • D E R İ N Ş U U R - 03 Mayıs 2019 Cuma 20:32
    Ama ülkemiz batmışmış fiyatlar yüksekmişmiş yanmışız bitmişiz milletimizin ağzında medet ya patates medet ya soğan medet ya samandan başka bir halt yok bu gerçeklerin farkına varılmasını sağlamak için bu topluluğa ulusal bazda yayın yapabilecek bir imkan tanınması gerekiyor ama elimizden birşeyin gelmemesi insanı kahrediyor çünkü bu topluluk kimsenin adamı yandaşı yardakçısı değil sadece Allah rızası için cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocanın şerefli izzetli milli görüş çizgisini takip ediyor ama şimdiki saadetçilerin takip ettiği gibi bir çizgi değil onlar israilin milli görüşüne hizmet ediyorlar gerçek milli görüş karargahı E L A Z İ Z dir ister inanın ister inanmayın ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12