TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYAYI KURAN KÜRESEL GÜÇ/SP YÖNETİMİ KEMALİST TÜRKİYE/HEDİYE UÇAK

Türkiye, Yeni Bir Dünyayı Kuran Küresel Güç!/Saadet Partisi kabuk yönetimi Kemalist eski Türkiye statükosuna sarılıyor / Müslümanların ahlakı neden mi düşük? / Hediye edilen uçak Türkiye için şereftir!

21 Eylül 2018 Cuma 20:15 < GÜNDEM

Türkiye, Yeni Bir Dünyayı Kuran Küresel Güç!

Siyonizm artarda çıkardığı iki dünya savaşı bitiminde 1945 Yalta Konferansı’nda kurduğu düzenle inkâr ve zulmü tüm yeryüzüne yaydı.

Siyonist ABD-SSCB dünya hâkimiyetini -zirvede iken- 1969'da ortaya çıkan Erbakan 40 yılda yıkarak Türkiye'yi küresel güç yaptı.

Örgütlediği küresel İslami Cihad ile Afganistan'da SSCB'yi, Irak'ta ABD ve müttefiklerini yenen Erbakan Deccal Düzenini çökertti.

Milli Görüş Lideri Erbakan; Siyonizm'in Deccal Düzenini yıkarak Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Adil Düzen kurulmasının çığırını açtı.

Erbakan Millî Görüş hareketiyle "hile rejimi ve köle düzeni" dediği vesayetçi Kemalist statükoyu çökertip Adil Düzen yolunu açtı.

Siyonizm'in Türkiye ve dünyada kurduğu Deccalî zulum düzeni Millî Görüş'ün 40 yıl süren cihadı ile yıkıldı yeni bir dönem başladı.

ABD ve Avrupa Birliği'nin temsil ettiği Batı Dünyası hâkimiyetini yitirdi. Türkiye'nin inisiyatifinde ‘Yeni Bir Dünya’ kuruluyor.

Siyonizm'in artarda çıkardığı iki dünya savaşının bitiminde 1945 Yalta Konferansında kurduğu iki bloklu küresel düzen artık yok.

50 yıllık Millî Görüş tarihinde Siyonizm sürekli kaybetti; Türkiye hep kazandı. Yalta Düzeni yıkıldı; Türkiye küresel güç oldu.

Siyonist medya SSCB'nin neden dağıldığını, ABD ve müttefiklerinin Irak'ta nasıl yenildiğini dünya kamuoyundan saklamaya çalışıyor.

Okus-pokusla dünya kamuoyundan saklanan bu gerçekler elbette sürgit karanlıkta kalmayacaktır. Bir mumla bile ortaya çıkartılabilir.

İslam Hz. Muhammed (SAS) hayatta iken değil 150 yıl sonra anlaşıldı. Erbakan'ın Millî Görüş'le yaptığı inkılap 10 yılda anlaşılır.

SP kabuk yönetimi Kemalist eski Türkiye statükosuna sarılıyor!

Türkiye ve dünya Erbakan'ın gösterdiği yönde ilerlerken Saadet Partisi kabuk yönetimi Kemalist Eski Türkiye statükosuna sarılıyor.

Erbakan her konuda haklı çıkarken, Millî Görüş itibar kazanırken; Saadet Partisi kabuk yönetimi niye sahiplenmiyor, yüz çeviriyor?

Türkiye ve dünya Erbakan'ın savunduğu değerlere yönelirken Saadet Partisi kabuk yönetimi Millî Görüş'e sırt çeviriyor!

Saadet Partisi Millî Görüş'ün partisidir. Katıksız ve katkısız İslam demek olan Millî Görüş Hak Davadır. Ancak Hak Davaya ihanet ederse yönetim değiştirilmek üzere harekete geçilir. Aksi halde itaat farzdır. #KIYAM bu yüzden!

Dostunu-düşmanını, lehindekini-aleyhindekini, ne yaptığın-yapacağını bilmeyen ve aynı karargâha bağlı olup itaat etmeyen cihad edemez. Ederse dosttan çok düşmana hizmet eder.

Erbakan'ı tanıyamamış, Millî Görüş'ten habersiz Saadetçiler kabuk yönetim elinde Saadet Partisi'nin nereye savrulduğunu bilmiyor.

Millî Görüş'ün Hak Dava Saadet Partisi'ninse temsilcisi olduğunun şuurunda olmayanlar teşkilatçılık oynayarak ne yaptıklarını sanıyorlar?

Kabuk yönetimi teslim alan Yahudi Saadet Partisi'nin rotasını Tel-Aviv'e döndürmüş; Saadetçiler uyuyor. Bir türlü uyandıramıyoruz!

Müslümanların ahlakı neden mi düşük?

Türkiye ve dünyada Müslümanların ahlakı neden mi düşük? Osmanlı Devletini yıkan Siyonist-Haçlı ittifakı tüm İslam ülkelerini istila ederek yönetimlerine en kötü kesimleri getirdi de ondan.

Mesela Türkiye'nin %99'u Müslümandır ama yönetimine hep Sabetayist Yahidiler getirildi.

T.C bir Sabetayist Cemaat oligarşisi şeklinde kuruldu. Materyalist laik Kemalist eğitim tekeli ile bütün toplum inkârcı paganist eğitime mahkûm edildi. Müslümanlar sadece öldüklerinde İslam'a göre defnedildi. İslam'a göre yaşamalarına imkân bırakılmadı.

Toplumdaki ahlak çöküntüsünün nedeni İslam değil; Batıcı, vesayetçi, işbirlikçi Kemalist yönetim ve onun verdiği inkârcı Darwinist eğitimdir.

Müslümanlar Batıcı, jakoben, vesayetçi, inkârcı Kemalist rejimle mücadele ederek şeklen İslam'ı yaşamada birtakım haklar, imkânlar elde ederken; kaybettikleri ahlaki değerlerini geri getirmede zorlanıyorlar.

Türkiye için şereftir!

Türkiye'de her kesimde öyle İsrail yandaşları, işbirlikçileri var ki, hemen her konuda kamuoyu oluşturmada tetikçilik yapıyorlar.

Bir devletten yapılan ağır hediye şereftir. Katar Şeyhi’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a uçak hediyesi Türkiye için şereftir.
Yahudi'nin propagandası öyle güçlüdür ki başarını başına bela eder!

T.C tarihinde 500 milyon $'lık uçak hediye edilen biri var mı?

Yahudi'nin propagandası öyle güçlüdür ki; puştu-pazevengi-ayyaşı kahraman yapar. Kahramanı ise utandırır!

Emperyalistler sömürgelerinde Türkiye'nin etkin olmasını hazmedemez. Ki o sömürgeler 100 yıl önce bu ülkenin toprağı, tebaasıydı!

Katar Emirinin Türkiye'ye hediye ettiği uçağın değeri olan 500 milyon $'ı emperyalistler kasalarından çıkmış biliyor!

Bu arada Bahçeli'nin hediye uçağı eleştirmesi, kahve dövücüsünün hık deyicisi durumuna düşmemek için utancındandır.

Yahudi; Türkiye'de "Onurlu bir ülke uçak hediye alır mı hiç?" raconu keserken; Arap Dünyasında: "Emir, Katar halkının uçağını Türkiye'ye peşkeş çekiyor" diye provokasyon yapıyor. Lakin kendi yapmıyor; maşalarını kullanıyor!

Propagandalara, algı operasyonlarına, aldatıcı kampanyalara, siyasi tezgâhlara gelmemenin tek çaresi hangi kılığa girerse girsin Yahudi'yi tanımaktır.

Zeki GEÇKİL

 SOÇİ ZİRVESİ: SÜREKLİ KAYBEDEN İSRAİL, KAZANAN TÜRKİYE - TIKLAYIN 

Etiketlerzeki geçkil erbakan türkiye milli görüş siyonizm saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1048     EURO 6.8129     IMKB 83675     ALTIN 249,773    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16