TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL YURTTA SULH YERİNE HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK KONSEYİ KURMUŞ!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

10 Mayıs 2019 Cuma 11:47 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…


Türkiye'deki İsrail'in Doğu Akdeniz'deki donanma yığınağı ile birçoklarını iktidar aleyhine tavır almaya ikna ettiği anlaşılıyor. Küresel güç Siyonizm'in Türkiye'ye askeri üstünlüğü olmadığı Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekâtlarında net ortaya çıktı.

Türkiye'nin müttefik ülkelerle yaptığı deniz tatbikatlarıyla küresel güç Siyonizm'e "Bana değme yakarım" mesajı verdiği sır değil. Türkiye küresel güç Siyonizm'i dışlayarak Astana sürecini başlatmakla siyasi gücünü göstermiş durumda.

Küresel güç Siyonizm Türkiye'ye karşı $ silahını kullanarak sadece ekonomik savaş yürütebiliyor ama bu kaçıncı; sonuç alamıyor. Türkiye'nin $'ın küresel para birimi olmasına karşı başlattığı çıkış engellenemezse küresel güç Siyonizm'in ekonomik gücü çöker.

Millî Görüş'ün küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail ile 50 yıllık mücadelesinde istikrarlı ilerleme sağladığı yadsınamaz. Türkiye'deki İsrail'in 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat, 15 Temmuz hamleleri aleyhine sonuçlandı; Ergenekon ve FETÖ çökertildi.

Türkiye'deki İsrail Yurtta Sulh yerine Her Şey Çok Güzel Olacak Konseyi kurmuş! Bu defa Doğu Akdeniz'deki yığınak destek verecek! Millî Görüş Derin Devleti 50 yılda Siyonizm destekli Türkiye'deki İsrail'in tüm saldırılarını püskürtüp karşı hamleler başlattı.

Her saldırıdan sonra daha büyüğünü başlatan Türkiye'deki İsrail her defasında verdiği zarardan çok daha büyük kayıplara uğradı. Ardına gizlendiği bütün ideoloji ve inançları çöken Türkiye'deki İsrail son kalesi Atatürkçülüğü de bu son hamlede kaybedebilir!

Ahmet Davutoğlu istifa etmeyip direnseydi 15 Temmuz'un tahribatı çok daha büyük olabilirdi. Gül ve Davutoğlu yine gündemde! Türkiye'deki İsrail örgütleri Ergenekon ve FETÖ dağıtıldı. Şimdi Pelikan Örgütü sahnede. AKP'yi bölüp iktidardan düşürmek istiyor!

Pelikan Örgütü AKP'yi bölerse Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'dan karizmatik lider yok. Türkiye'deki İsrail onları asla istemiyor! Pelikan Örgütü AKP'yi bölüp iktidar boşluğu oluşturmadan Türkiye'deki İsrail ve Küresel Siyonizm bir hamleyi göze alamaz.

Her Şey Çok Güzel Olacak Konseyi 15 Temmuz Hezimetini dikkate alıp çok daha büyük bir saldırı yapmak zorunda. Bu son hamlesi! Türkiye'deki İsrail ve Küresel Siyonizm 50 yıldır olduğu gibi Millî Görüş'e karşı bu son hamleyi de kaybedecek ve sonu olacaktır.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 10 Mayıs 2019 Cuma 22:52
    YÜCE ALLAHIN Azabı ve gazabı siyonizimin ve işbirlikçilerinin üzerine olsun kahrolsun siyonizim YAŞASIN MİLLİ DEVLET YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7907     EURO 6.5797     IMKB 95421     ALTIN 265,225    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:53
Öğle 12:31
İkindi 16:26
Akşam 19:59
Yatsı 21:42