TÜRKİYE’NİN MUHTEŞEM İDLİB ZAFERİ / SP VE MİLLİ GAZETE İHANETTE PİK YAPTI

Türkiye’nin İdlib Zaferi / SP ve Milli Gazete ihanette pik yaptı / İsrail kuduruyor!

18 Eylül 2018 Salı 12:40 < GÜNDEM


Türkiye’nin Muhteşem İdlib Zaferi!

100 yıldır hüküm süren zalim ve gaddar Siyonist dünya düzenine karşı Türkiye, Adil Düzen'e dayalı Yeni bir Dünya için büyük mesafeler katetti!

En büyük destekçisi ise Rusya!

Rusya'nın Suriye'de olma nedeni, Türkiye'ye Gürcistan ve Ukrayna'da NATO'ya karşı verdiği desteğin diyetini ödemektir demiştik.

Esad rejimi, Soçi'de Türkiye ile İsrail arasinda İdlib'e ilgili silahsız bölge mutabakatını memnuniyetle karşıladığını açıkladı! Belli ki İsrail'in tehditleri bir işe yaramamış!

Türkiye ile Rusya arasında gerçekleşen Soçi zirvesinde çıkan mutabakata ABD, AB, BM, İran, Suriye, Almanya, Çin ve İslam dünyasından gelen olumlu tepkilere bakılırsa; Erbakan'ın 2. Yalta Konferansıyla Adil Düzene dayalı Yeni Bir Dünya Düzenin kurulması vizyonu paralelinde dünya ilerleyişini sürdürüyor!

Nedir bu İsrail'i gözünüzde büyütüyorsunuz! Altüst 8.5 milyonluk bir ülke" diyenler; İsrail demek dünya Siyonizm'i demek olduğu gerçeğini kavramak için 15 askerini öldüren Rusya'nın İsrail'e olan tavrına bir baksınlar derim!

İçerideki kripto İsrailciler’in durumu!

Bütün dünya Türkiye'nin İdlib diplomasisindeki üstün başarısıyla çalkalanırken nedense SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'den ses çıkmıyor!

Niye? Çünkü İsrailli efendileri kızar diye mi korkuyorlar?

Erbakan'ın şiarı olan şahsiyetli dış politika hususunda İdlib mesilesini kansız ve silahsız çözerek zirve yapan Türkiye'nin muhteşem başarısını hangi partiler görmedi?

CHP-İP'sizler- HDP ve SP!

Ey DNA'si bozuk Saadetçiler... Kağnı arabasına öküz olmaktan zevk mi alıyorsunuz?

Peki Türkiye'nin muazzam İdlib zaferine hangi gazeteler ilgisiz kaldı biliyor musunuz?

Milli Gazete, Sözcü, Cumhuriyet, Evrensel, Birgün ve Yeni Asya! Karanlık odanın mutfağında pişirdiği çorbaya kaşık sallayanlara bir bakar mısınız?

Türkiye ile Rusya'nın mutabık kaldığı İdlib meselesinin çözümüyle ilgili projenin sahada uygulanmaması için her türlü sabotaj ve provokasyon yapacak tek ülke İsrail'dir!

Ama İsrail, bu provokatif eylemlerini asla kendi kimliğiyle yapmaz. Daima taşeron devlet ve örgütleri kullanır!

Erbakan şöyle diyordu: " 10 Osmanlı gücünde bir devlet kuracağız! " Dediğini yaptı da! Türkiye terazinin bir kefesinde.. Siyonist/Haçlı dünya diğer kefesinde.

Ama İdlib'te Türkiye egemen devletlerin bileğini bükmeyi başardı!

Erbakan'ın şahsiyetli dış politikası tam da buydu!

Eğer Türkiye olmasaydı 7 yıldır Suriye genelinde yaşanan katliam ve insanlık trajedilerine bir yenisi daha eklenmiş olacaktı! Türkiye, Selçuklu/Osmanlı vizyonuyla artık dünyadaki bütün mazlum ve makamların tek dayanağı ve sığınağı Elhamdülillah...

Erbakan, "Gün gelecek benim ne güzel devletim var diyeceksiniz " derdi!

Erdoğan/Putin zirvesinden sonra ölümü bekleyen 4 milyon masum İdlib'linin sevinç gözyaşlarını düşündüğümde devletimle onur ve gurur duyuyorum!

Erbakan sen ne büyüksün!

Erbakan üstün silah teknolojisine dayalı TSK'yı tasarlayıp Yeniden Büyük Türkiye'yi kurmamış olsaydı; bugün 4 milyon İdlib'linin katliam görüntülerini çaresizce izliyor olurduk!

Siyonizm güdümlü Sabetayist Yahudi İttihatçılar, Osmanlıyı 1. Dünya Savaşına sokmak ve parçalamak için ne yaptılar?

Karadeniz'de Rus limanlarını bombaladılar! Türkiye, günümüzde Siyonizm karşıtlığı temelinde Rusya ile birlikte hareket ederek İttihatçı hainlerin torunlarından rövanşı alıyor ve Yeni Bir Dünyanın temellerini atıyor!

Erbakan, "2. Yalta Konferansını yaparak Adil Düzene dayalı Yeni Bir Dünya kuracağız " diyordu! İnsanlar 2. Yalta Konferansının Yalta da yapılacağını sanıyor! Oysa Soçi, Erbakan'ın bahsettiği 2. Yalta süreci!

SP ve Milli Gazete ihanette pik yapıp, en yüksek fite ulaştı!

Hemen her konuda, her olayda CHP'nin kuyruğuna takılıp eşeklik yapmayı marifet zanneden Eski Türkiye statükosu destekçisi SP kabuk yönetimi; Başkan Erdoğan'ın CHP-İş Bankası ortaklığıyla ilgili çıkışına acaba ne diyecek?

Merakla takipçisiyiz!

Dünyanın pür dikkat kesildiği İdlib'e ilgili tek kelime laf/söz etmekten aciz ve zavallı SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel eğer Türkiye'nin İdlib zaferine destek açıklaması yapmazsa bunun adı tek kelimeyle ihanettir! Saadetçiler de eğer bu ihanete tüp bebeklik yapmaya devam edeceklerse eşeklikleriyle gurur duysunlar!

Türkiye'nin çaresizce ölümü bekleyen 4 milyon İdlib'li masumun hayatını kurtarmasına SP kabuk yönetimi ile Milli Gazete sessiz kaldı!

İhanette pik yaptılar, en yüksek fite ulaştılar!

Milli Gazete, Türkiye'nin İdlib başarısını görmezden geldi! Manşetinde resmi gazetenin dijital ortamda yayınlanması var! 4 milyon Müslümanın sorununun çözülmesinden daha önemli tabi Resmi Gazete!

İsrail kuduruyor!

İsrail Savunma Bakanlığı Esad'ın sarayı ile askeri üslere ait uydu görüntülerini yayınladı!

İsrail, Esad rejimini; Türkiye ile Rusya'nin İdlib sorununda mutabık kaldığı çözüme itaat etmemesi için uyarıyor. Açıkçası Türkiye'yi değil beni dinlemezsen bombalarım diyor!

Erdoğan/Putin zirvesinden İdlib sorununun çözümüne yönelik mutabakat çıkınca; Akdeniz'de uçan bir Rus askeri savaş uçağı radardan kayboldu!

Rusya, içinde 14 askerin bulunduğu askeri uçağın Suriye rejimi tarafından düşürüldüğünü açıkladı! Esad, mevcudiyetini borçlu olduğu Rusya'nın uçağını niye düşürsün? Deli mi?

Uçağı düşüren ülke İsrail! Sebebi, Putin'in Netanyahu yerine Erdoğan'ı dinlemesi; İsrail'le değil Türkiye ile işbirliği yapması.

Peki, Rusya niye Suriye dedi? İsrail derse savaş açmak zorunda!

Kremlin Sözcüsü Peskov, Rus uçağının İsrail provokasyonu ile düşürülmüş olmasının Erdoğan/Putin zirvesinde alınan kararların uygulanmasına mani olmayacağını açıkladı!

Eğer Rusya, düşürülen askeri uçak ve ölen 15 askerle ilgili İsrail'i açıktan suçlayıp hedef yaptıysa Ortadoğu'da dengeler Türkiye lehine İsrail aleyhine değişecek demektir!

İsrail, düşürülen askeri uçak nedeniyle kendisini hedef alıp suçlayan Rusya'ya karşı alttan aldı!

İsrail, olaydan tümüyle Esad rejimi, İran ve Hizbullah'ı sorumlu tuttu! İsrail, dünyayı kör ve sağır; Yahudi olmayan insanlığı da sersem ve geri zekalı zannediyor olmalı!

Biliyor musunuz: "İdlib'e askeri operasyon yapılmayacak" diyen Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu'nun Tuva Türklerinden olduğunu biliyor musunuz?

Mesud AKGÜL

 MERKEZ BANKASI'NIN FAİZ ARTIŞI NE ANLAMA GELİYOR? - TIKLAYIN 

 
Etiketlermesud akgül saadet partisi milli gazete siyonizm israil
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1048     EURO 6.8129     IMKB 83675     ALTIN 249,773    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16