VALİ KALDRIM VE BAŞKAN YANILMAZ’DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Regaib Gecesi vesilesiyle kutlama mesajı yayımladılar...

22 Mart 2018 Perşembe 17:35 < GÜNDEM

 
VALİ KALDIRIM’DAN REGAİB GECESİ MESAJI
 
Vali Çetin Oktay Kaldırım, vatandaşların Regaip Kandili’ni kutlayarak bu günün tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diledi…
 
Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Vali Çetin Oktay Kaldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
“Tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum”
 
“Yüce dinimizde rahmet, bereket ve mağfiret ayları olarak bilinen ve Müslümanların birbirine kenetlenmesine vesile olan üç aylardan Recep ayının müjdecisi olan Regaip Kandili’ni idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz.
 
Manevi duygularımızın yoğunlaştığı, ilahi rahmet ve mağfirete ulaşma arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız ve huzur bulduğumuz bu müstesna zaman dilimlerini doğruya, güzele, iyiye yönelebildiğimiz ölçüde huzurlu, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüştürebiliriz. Bu vesile ile Elazığ’lı hemşehrilerimin ve İslam aleminin Regaip Kandili’ni tebrik ediyor, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”
 
BAŞKAN YANILMAZ’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
 
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Elazığlıların ve tüm İslam âleminin Regaip Kandilini kutladı.
 
“Bütün mazlumlara kurtuluş, İslam âlemine ise huzur ve birlik getirmesini diliyorum”
 
Kandillerin merhamet, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularını daha güçlü kılan günler olduğunu belirten Başkan Yanılmaz, İslam âleminin bu geceyi idrakine mazhar olarak geçirmesini diledi.

Başkan Yanılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
“Rahmet ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı bu gecede, başta şehit ve gazilerimiz olmak üzere birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz için bol bol dua edelim. Dünyanın dört bir yanında zulüm gören Müslüman kardeşlerimiz ve onlar için kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimiz, evlatlarımız var.
 
Bu açıdan Regaip Kandili’nin bütün mazlumlara kurtuluş, İslam âlemine ise huzur ve birlik getirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimizin ve İslam âleminin Regaip Kandili’ni bir kez daha kutluyorum.”
 
M.T


 
Etiketlervali çetin oktay kaldırım mücahit yanılmaz regaib gecesi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01